PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU
Pierwsze Ogólnopolskie Badanie Skuteczności Feromonów
Pierwsze Ogólnopolskie Badanie Skuteczności FeromonówPierwsze Ogólnopolskie Badanie Skuteczności feromonówZdarza się, że na temat feromonów wypowiadają się osoby, które nigdy nie miały z nimi do czynienia. Nie sprawdzając feromonów na sobie błędnie zakładają, że feromony nie mogą działać lub myślą, że nie istnieją. Pozostałe osoby chciałyby dowiedzieć się, jaki rzeczywisty wpływ mają feromony na nasze życie? Jakie są prawdziwe efekty ich stosowania?

Postanowiliśmy przeprowadzić miarodajny test i zapytać samych stosujących, jak naprawdę działają feromony i jakie dają efekty. Kto bowiem najlepiej ocenić może działanie feromonów, jeśli nie właśnie osoby, które stosowały markowe feromony na własnej skórze? Zapraszamy do fascynującej lektury.


Kto wziął udział w badaniu?

Niedawno mieliśmy przyjemność przeprowadzić Pierwsze Ogólnopolskie Badanie Skuteczności Feromonów. Celem badania była rzetelna i obiektywna ocena wpływu feromonów oferowanych w sklepie Feromony.pl na życie ludzi.

W badaniu wzięły udział 984 osoby, z czego 66% stanowili mężczyźni, 34% kobiety. Przeprowadzone badanie było w pełni anonimowe, co zagwarantowało jego wiarygodność. Dołożono wszelkich starań, aby ankietowani nie mieli obaw przed uczciwym odpowiadaniem również na intymne pytania. Badanie przeprowadzone zostało drogą elektroniczną, za pomocą formularza, eliminując możliwość wielokrotnego wypełnienia ankiety przez jedną osobę. Przeprowadzający badanie nie znali tożsamości osób biorących udział w ankiecie. Udział w badaniu był dobrowolny.

Tematyka badań

Część pytań dotyczyła zmiany w postrzeganiu własnej atrakcyjności, pewności siebie, a część skupiała się na zmianie, jaką dają feromony w odbiorze nas samych przez innych ludzi. Część pytań dotyczyła stosowania feromonów w kontekście socjalnym (w szkole, w urzędach, w pracy, w biznesie), a część w sytuacjach intymnych (uwodzenie, randki, nocne kluby, seks).

Czy feromony działają?

Spośród 984 badanych, aż 969 osób (98,48%) stwierdziło, że feromony działają na ludzi.
15 pozostałych osób (1,52%) stwierdziło, że po zastosowaniu feromonów nie odczuło żadnych zmian.
98% osób widzi efekty działania feromonów, jednak nie każdy musi zauważać je w każdym z niżej wymienionych aspektów życiowych. Jedna osoba dzięki feromonom może dostrzec zmiany w jednym aspekcie życia, ale może nie zauważyć zmian w innym aspekcie. Dla przykładu, jedna osoba dzięki feromonom może dostrzec zmianę w zwiększonej ilości kontaktów seksualnych, ale może uznać, że feromony w jej przypadku nie wpłynęły na ilość szacunku okazywanego jej przez innych ludzi. Inna osoba mogła uznać, że feromony poprawiły jej relacje w pracy, natomiast nie wpłynęły na jej życie seksualne.

Jak feromony wpływają na życie?

Każda z ankietowanych osób odpowiadała na 16 pytań.
Za każdym razem oceniała ona stopień wpływu feromonów na swoje życie (w skali od 1 do 7).


Kliknij w wybrane pytanie poniżej, aby poznać wpływ feromonów na dany aspekt Twojego życia.


Wpływ feromonów na osobę stosującą:

Wpływ feromonów na osobę stosującą

Jak dzięki feromonom wzrośnie Twoja atrakcyjność?
Zobacz analizę »


Jak dzięki feromonom wzrośnie Twoja pewność siebie?
Zobacz analizę »Wpływ feromonów na kontakty interpersonalne:

Wpływ feromonów na kontakty interpersonalne Wpływ feromonów na kontakty interpersonalne

W jakim stopniu feromony ułatwią Tobie nawiązywanie nowych kontaktów?
Zobacz analizę »


Czy dzięki feromonom ludzie będą zwracać na Ciebie większą uwagę?
Zobacz analizę »


W jakim stopniu wzrośnie ilość otrzymywanych komplementów?
Zobacz analizę »


Czy dzięki feromonom może wzrosnąć okazywany szacunek ze strony innych ludzi?

Zobacz analizęWpływ feromonów na sferę intymną:

Wpływ feromonów na sferę intymną Wpływ feromonów na sferę intymną

Czy feromony sprawią, że wzrośnie ilość czułości, przytulania, bliskości w związku?
Zobacz analizę »


W jakim stopniu feromony zwiększą ilość Twoich sytuacji intymnych?
Zobacz analizę »


Czy feromony mają wpływ na odczucie podniecenia seksualnego?
Zobacz analizę »


Czy feromony mają wpływ na ilość myśli erotycznych?
Zobacz analizę »


Czy feromony mogą podnieść jakość seksu?
Zobacz analizę


Wpływ feromonów na pracę:

Wpływ feromonów na pracę Wpływ feromonów na pracę

Jak poprawią się Twoje kontakty w szkole, pracy i biznesie?
Zobacz analizę »


Czy feromony mogą ułatwić rozwiązywanie trudnych spraw w bankach, urzędach, na uczelniach?
Zobacz analizę »


Czy możesz stać się większym liderem, być w centrum, skuteczniej prowadzić grupę?
Zobacz analizę »Wpływ feromonów na zabawę:

Wpływ feromonów na zabawę Wpływ feromonów na zabawę

Czy zwiększy się Twoja chęć przebywania z innymi ludźmi?
Zobacz analizę »


Jak bardzo wzrośnie Twoja aktywność na imprezach i satysfakcja z zabawy?
Zobacz analizę »

Czy polecasz zakup feromonów innym?

Podsumowanie:

Dzięki stosowaniu feromonów, w każdej z powyższych sfer życiowych ludzie zauważają zmiany. Niektórzy zauważają drastyczną poprawę, na poziomie kilkuset procent, ale w większości przypadków są to zmiany na poziomie 20-40% i takich efektów powinieneś oczekiwać od feromonów. Jeżeli zauważysz większe zmiany - tym lepiej dla Ciebie.

Dlaczego nie każdy dostrzega zmiany? Niektórzy nastawiają się na nadzwyczajne efekty, jakoby feromony miały być cudownym eliksirem, który sprawi, że nagle ludzie będą się na nich rzucać na ulicy lub też składać im niemoralne seksualne propozycje. Oczywiście w ten sposób feromony nie działają. Feromony są niesamowitym dodatkiem, z którego należy się nauczyć korzystać. Więcej na ten temat przeczytasz na stronie Kto nie może kupować feromonów?

Jeżeli zastanawiasz się czy kupując feromony osiągniesz satysfakcjonujące Cię efekty, pamiętaj, że Feromony.pl oferują wszystkim kupującym absolutną gwarancję zwrotu pieniędzy, w przypadku braku pełnego zadowolenia z zakupu. Dzięki temu, możesz śmiało dokonać zakupu i sprawdzić, czy feromony są produktem dla Ciebie.

A więc, dla przykładu, jeżeli teraz doświadczasz sytuacji intymnych "od czasu do czasu", to dzięki feromonom możesz doświadczać ich "często" lub "bardzo często", ale niekoniecznie będziesz ich doświadczał "non stop!". Ludzie będą zwracać na Ciebie większa uwagę, ale niekoniecznie od dziś nie będą mogli oderwać od Ciebie oczu. Gdy mądrze podchodzisz do feromonów, możesz je wykorzystać do wymarzonych celów i osiągać niesamowite rezultaty, o jakich nie śniłeś, bądź nie śniłaś.

Czy feromony działają na ludzi?

tabela95% osób, które stosowały feromony poleciłaby je innym. Wciąż zdarzają się jednak sceptycy, którzy nie wierzą w sukcesy innych i są przekonani, że działanie feromonów jest związane wyłacznie z autosugestią, placebo lub nastawieniem. Nie chodzi tutaj jednak o wiarę, a ilość posiadanej wiedzy. Zapraszamy ich zawsze do zapoznania się z licznymi badaniami naukowymi, gdzie w ściśle kontrolowanych warunkach laboratoryjnych, metodami podwójnie ślepej próby, wielokrotnie wykazano, że feromony, stymulując narząd lemieszowy, wpływają na zmiany w przysadce mózgowej i tym samym na zmianę zachowań oraz nastawienia ludzi.

Feromony przynoszą niesamowite korzyści osobom, które z nich korzystają - zarówno na co dzień, podczas załatwiania ważnych spraw urzędowych, w pracy, w szkole, jak i wieczorem, podczas imprez oraz namiętnych spotkań intymnych.

Przejdź do sklepu »Pierwsze Ogólnolnopolskie Badanie Skuteczności Feromonów, POBSF, Copyright (c) Feromony.pl