PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU

Czy feromony pachną?

Poznaj zapach miłościkobieta wąchająca zapach mężczyzny
Poczuj zapach pożadania...
Zanim nałożysz feromony na skórę, na pewno chcesz wiedzieć, jaki mają zapach. W końcu będziesz ich używać wśród ludzi, na których chcesz wywrzeć wrażenie. Chcesz pachnieć świeżo i uwodzicielsko. Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z zapachem feromonów i jego wpływem na podświadomość innych.

Feromony to nie perfumy

Perfumy są kompozycją różnych, pięknie dobranych składników, które pobudzają zmysł powonienia. Zapach perfum jest odbierany na poziomie świadomym. Używasz perfum, ponieważ chcesz, żeby ktoś wyczuł ich przyjemną woń. Feromony dają zupełnie inny efekt.

Uwodzicielska moc feromonów nie wynika z ładnego zapachu. Feromony są odbierane przez narząd nosowo-lemieszowy. W przeciwieństwie do tradycyjnych perfum, działają na poziomie podświadomym. Docierają prosto do mózgu, gdzie wywołują silne reakcje: uczucia sympatii, zrelaksowania, a nawet zakochania. Osoba w Twoim otoczeniu nie musi czuć zapachu feromonów, żeby znaleźć się pod ich wpływem. Jeśli nie czuje woni feromonów, feromony zadziałają na nią i tak.

Feromony to kropka nad „i” do perfum. Gdy dolewasz feromony do własnych perfum łączysz ich działanie świadome z podświadomym (szósty zmysł). Zwiększasz moc ich oddziaływania. Wynosisz swoje perfumy na jeszcze wyższy poziom.

Czym pachną feromony?

Czyste feromony mają specyficzny, rozpoznawalny zapach. Jest on różnie odbierany. Około 30% populacji w ogóle nie wyczuwa feromonów (badania na Uniwersytecie Kalifornijskim). Inni określają ten zapach jako rzadką, intrygującą woń. W skrajnych przypadkach zapach feromonów kojarzy się z wydzielinami, takimi jak pot lub piżmo. Wielu osobom przywodzi na myśl wanilię.


Jak pachną feromony?
Zapach czystych feromonów jest różnorodnie odbierany. Według badań, 30% ludności nie wyczuwa w ogóle feromonów, większość określa ją jako intrygującą woń, czasami przywodzi na myśl wanilię czy jagody.Nigdy nie wiadomo, na kogo trafisz, dlatego profilaktycznie przykrywaj feromony perfumami. Perfumy pozwalają całkowicie zatrzeć woń feromonów. Producenci feromonów wzbogacili niektóre produkty olejkami zapachowymi. Dlatego możesz wybrać pomiędzy feromonami "bezwonnym" i "zapachowymi". W większości przypadków niewielka ilość feromonów jest niewyczuwalna dla innych. Co więcej masz szansę częściej niż zwykle słyszeć komplementy typu "Wspaniale pachniesz, to nowe perfumy?" - nawet jeśli stosujesz ten sam zapach od wielu lat, a jedynym nowym dodatkiem są feromony. Feromony potęgują moc perfum.

Zapach feromonów jest bardziej wyczuwalny dla Ciebie niż dla Twojego otoczenia. Jeśli ktoś zwróci Tobie uwagę na woń feromonów, to najprawdopodobniej przyczyną jest niewłaściwe stosowanie, np. zbyt duża dawka.

Niektóre produkty dostępne na Feromony.pl zawierają także alkohol, więc i ten zapach możesz wyczuć w Twojej fiolce feromonów. Alkohol szybko odparowuje, więc już po kilkunastu sekundach od aplikacji jest niewyczuwalny.
Zapach zależy od nosa
Feromony mają swój specyficzny zapach. Percepcja tego zapachu jest różna i zależy od... osoby, która go wącha! Dla przykładu, silne męskie feromony mogą być nieprzyjemne dla mężczyzn, ale ten sam zapach wyda się bardzo pociągający dla kobiety w trakcie owulacji. Podczas menstruacji kobiety przeważnie reagują na feromony negatywnie. Zespół naukowców z Uniwersytetu w Cardiff dowiódł, że im dłużej ktoś jest poddany działaniu feromonów, tym lepiej ocenia ich zapach.

Niektórym osobom feromony w PHEROMAX Man zapachem przypominają walerianę (kozłek lekarski), natomiast feromony w PHEROMAX Woman zapachem przypominają jagody. Zapach feromonów określany jest jako zapach "dziki", piżmowy, ambrowy, seksualny. Niektórzy zupełnie nie wyczuwają tego zapachu. Po połączeniu z własnymi perfumami, zapach własny PHEROMAX jest niewyczuwalny.

Podniecający zapach

Im mocniejsze feromony, tym ich zapach jest intensywniejszy. Dlatego produkty cieszące się uznaniem Klientów przeważnie pachną wyraźniej. Najlepszym przykładem jest PHEROMAX. Jego osobliwy zapach łączy się z nieprawdopodobnie wysoką skutecznością.

Naturalne afrodyzjaki
Feromony w czystej postaci mogą pachnieć podniecająco. Woń feromonów przypomina naturalne zapachy zdrowego, atrakcyjnego człowieka. Być może wyda Ci się to szokujące, ale takie zapachy w kontekście seksualnym nabierają zupełnie innego wyrazu. Tak jest np. z zapachem potu silnego, dobrze zbudowanego mężczyzny. Tak też jest z kobiecymi wydzielinami. Chociaż zapachy te nie mając nic wspólnego z perfumami, to dla płci przeciwnej bywają bardzo podniecające. Zwłaszcza w sytuacjach intymnych.
Ważna informacja dla osób w związku. Być może stosujesz feromony, aby wpłynąć na osobę, z którą jesteś w stałej relacji. Na początku druga osoba może wyczuwać najmniejszą ilość feromonów. Nawet pół kropli BTB czy NPA będzie zwracać jej uwagę. Dzieje się tak dlatego, ponieważ bliska Tobie osoba zna Twój zapach i Twoje własne feromony. Nowe substancje w powietrzu są przez nią na poziomie podświadomym odbierane jako obecność kogoś trzeciego. Jeśli będziesz stosować feromony regularnie, zaczynając od niewielkich dawek, to zjawisko szybko zniknie. Wtedy feromony będą zacieśniać Waszą relację, a w sytuacjach intymnych zauważalnie potęgować Wasze podniecenie.

Czy feromony pachną?

Na koniec podsumowanie najważniejszych faktów:OPINIE STOSUJĄCYCH:
"Domyślam się jak bardzo nieufni ludzie potrafią w takich sprawach być dlatego w załączniku przesyłam moje zdjęcie wraz ze zgodą na jego umieszczenie przy opinii. Być może dzięki temu potencjalny klient uwierzy i pomoże mu to podjąć decyzję o zakupie.
Postaram się w skrócie (choć to będzie trudne;)) opisać moją już niemal roczną przygodę z feromonami. Z góry uprzedzam, że w wielu miejscach będzie szowinistyczna i może nie wszystkim kobietom przypaść do gustu. Mój pierwszy wybór padł na NP... ROZWIŃ »   A i jak wiele osób podchodziłem sceptycznie do tego typu produktów, ale lubię żyć wedle zasady, że "wszystkiego trzeba w życiu spróbować" i nawet jeśli nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi. Pierwsze dni były różne, używałem NPA z mocnymi perfumami i starałem się częściej kręcić w miejscach publicznych, ale nie było żadnego efektu "rzucania się" obcych kobiet na szyję, dawania numerów, zagadywania itp. Inaczej sprawa się miała w pracy :D stosowałem NPA każdego dnia i mniej więcej po 2 tygodniach, koleżanka z którą pracuje rozmawiała ze mną na tematy dotyczące spraw baaardzo intymnych i otwarcie mówiła co by ze mną zrobiła w łóżku :D wtedy nasunął mi się pierwszy wniosek, że im dłużej ktoś przebywa w zasięgu moich feromonów tym ich działanie jest skuteczniejsze :) u innych koleżanek z pracy też dało się zauważyć dużo przyjaźniejsze nastawienie, częstsze przychodzenie żeby pogadać o byle czym, częsty śmiech z byle czego, a kilka razy się nawet zdarzył tekst w stylu: "Posiedze jeszcze tu przy tobie, bo sie uzależniłam od twoich perfum" :D Nie powiem, takie coś bardzo poprawia humor, samoocenę i samo nakręca do uwodzenia i flirtowania ;) dlatego kolejnym krokiem był test w klubach. Tu sytuacja znów różnie. Były bardziej i mniej udane wypady, ale na plus to, że zawsze jak zagadałem to nie zostałem olany, tylko były rozmowy, drinki, pocałunki itp. i mogę powiedzieć, że w ten sposób sam uczyłem się kobiet, innego podejścia do każdej, feromony to ułatwiały a każde kolejne wyjście było bardziej owocne. I nadszedł czas, że poczułem potrzebę czegoś więcej... ;) kupiłem osławione Pheromaxy i co tu dużo pisać, przerosły moje oczekiwania ;) testowane głównie na imprezach, inne działanie niż w przypadku npa - tam najlepiej wychodziły rozmowy, czułem, że rozmówczyni była zainteresowana tym co mówię i rozmowa się zawsze miło kleiła i prowadziła do coraz bliższych relacji, w przypadku phermoaxów jest szybciej i tak „dziko”:D, zabawa na parkiecie dość szybko przeradzała się w namiętne pocałunki i często kończyła się w łóżku ;) oczywiście nie było tak, że stanąłem na środku i kobiety leciały jak muchy do miodu, ale częste były sytuacje, że dziewczyny same z uśmiechem do mnie zagadywały czekając wspólnie w kolejce przy barze, inne uśmiechały się i wymownym wzrokiem zapraszały na parkiet. Później już było z górki prosto do łóżka ;) Okazje same się zaczęły pojawiać niemal wszędzie. Oczywiście każdy może powiedzieć, że takie rzeczy zdarzają się codziennie bez pomocy feromonów, ale dlaczego w takim wypadku nie zdarzały mi się nigdy wcześniej zanim zacząłem ich używać? W dodatku teraz się nie „zdarzają”, ale stały się niemal stałą częścią każdej imprezy. Rozpisałem się aż za bardzo więc kończę, zachęca" ZWIŃ ↑

Feromony: PHEROMAX
Feromony stosuje od: 13. lat
Zdjęcie za zgodą autora
"Dawniej trudno mi było uwierzyć w działanie feromonów, nawet jeśli na niektórych stronach internetowych z feromonami były pozytywne opinie. Nigdy nie kupowałam sobie perfum, które by kosztowały więcej niż 50 zł, nie lubię też mieszać perfum. Słyszałam ,że tym droższe feromony tym lepsze, lecz gdy tylko sprawdziłam ceny feromonów, które nie były uznawane za podróbki byłam w szoku. Dlatego zrezygnowałam całkowicie z kupna feromonów, bo uznałam to za stratę pieniędzy. Tydzień temu moja przyjació... ROZWIŃ »   łka zamówiła sobie flakon feromonów bezwonnych i z nim przyszła po mnie, ponieważ ustaliłyśmy dzień wcześniej by iść razem do klubu,bo nie chciałyśmy tam przychodzić osobno. Oczywiście wchodząc do mnie pochwaliła mi się nim. Zaczęłam zadawać jej wiele pytań dotyczących tego produktu, przed otwarciem wiedziała tyle co i ja na temat flakonów, więc szczególnej odpowiedzi nie dostałam, więc zebrałam się i wyszłyśmy. Nie przypuszczałam ,że tak się to skończy, ponieważ zazwyczaj jak gdzieś poszłyśmy razem, jakieś obce osoby bardziej na mnie się patrzyły ,bo byłam o głowę wyższa i miewałam zazwyczaj rzucające się w oczy sukienki lub bluzki, tym razem się ubrałam w czerwoną bluzkę z cekinami i mini spódniczkę, natomiast moja przyjaciółka w bawełniany podkoszulek bez dekoltu i spódnicę do kolan. Wtedy prawdę mówiąc byłam pod wrażeniem bo tym razem nie jeden wzrok był skierowany w kierunku mojej przyjaciółki i nie jedna obca osoba rozmawiała z moją psiapsiółą, ja pierwszy raz w życiu byłam znudzona pobytem w klubie. Parę dni temu zdecydowałam się zakupić próbkę bezwonnego feromonu dla kobiet, aby znać jego zalety nawet nie musiałam ,,jeszcze wtedy'' dokonywać zakupu." ZWIŃ ↑

Feromony: PHEROMAX
Feromony stosuje od: 8. lat
Zdjęcie za zgodą autora


Sprawdź, które feromony najbardziej pasują do Twojej osobowości:

Przejdź do poradnika i dobierz feromony dla siebie »


Następnie przeczytaj:
Jak stosować feromony? »