PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU

Jakie efekty dają feromony?

Czego mogę się spodziewać, gdy zastosuje feromonyNajważniejsze efekty działania feromonów to przede wszystkim: zwiększenie podniecenia płci przeciwnej, lepszy kontakt z innymi ludźmi czy wzmocnienie pewności siebie.Jednak, jakie konkretnie efekty mogę zobaczyć, gdy zastosuję feromony?

Oto lista doznań, odczuć i wydarzeń, jakie zauważyli nasi klienci (na podstawie setek przeprowadzonych wywiadów i ankiet). Kliknij w wybraną ramkę poniżej, aby ją rozwinąć.

Efekty w relacjach osobistych:
kliknij, aby zobaczyć

Efekty w uwodzeniu:
kliknij, aby zobaczyć

Efekty w pracy i biznesie:
kliknij, aby zobaczyć

Z kolei osoba stosująca:
kliknij, aby zobaczyćOczywiście nie ma gwarancji, że zauważysz wszystkie wymienione efekty, a tym bardziej, że zobaczysz wszystkie jednocześnie. Mimo wszystko, każde z nich pojawia się właśnie dzięki feromonom. Zauważyliśmy to zarówno my, jak i nasi klienci.
Jeżeli zauważyłeś inne efekty, których nie zamieściliśmy na tej podstronie - napisz nam o tym, natychmiast je tutaj zamieścimy.


OPINIE STOSUJĄCYCH:
"Hmm co napisać, aby zbytnio się nie rozpisywać a napisać dosadnie... a więc tak - moi bracia stosowali pheromax i ogólnie byli zadowolenie, dlatego też postanowiłem spróbować. Moja praca polega na kontakcie z ludźmi, więc wstępnie mogę coś powiedzieć na ten temat. Po zastosowaniu pheromaxu poczułem lepszą pewność siebie i co ważne druga strona a więc moi potencjalni klienci okazali się bardziej przychylni i nazwę to podatni na moje oferty - a mam obraz jak zachowywali się przed i po zastosowaniu... ROZWIŃ »   pheromaxu przez moją osobę. ważam, że pheromax działa zarówno jeżeli chodzi o kontakty biznesowe jak i na płeć przeciwną a dlaczego - bo da się to zauważyć. W ostatni weekend zostałem zaproszony na parapetówkę mojej koleżanki z pracy. Zaaplikowałem sobie pheromax na to moje perfumy i poszedłem. Poczułem się bardzo dobrze, gdyż wpływa on pozytywnie na nas i dało sie zauwazyć zinteresowanie płci przeciwnej, gdyż mówiono mi ale ładnie pachniesz i wogóle z odczytu mowy ciała kobiet widać było zainteresowanie moją osobą. Jedna przstroga dla wszystkich. Nie stosujcie zbyt wiele tych feromonów, bo to ma efekt uboczny wplywa negatywnie tzn rozdrażnienie u płci przeciwnej - mała dawka wystarczy. Reasumując pheromax poprawia pewność siebie a to jest ważne i przy odrobinie swojego sposobu na podryw jest on pomocny w osiągnięciu zamierzonego celu. oczywiście sam pheromax Ci nie pomoże jak niektórzy piszą, że same kobiety się pchają - śmieszne to ale umiejętne stosowanie i zwyczajna rozmowa z kobietą mając na sobie pheromax pomoże Ci przełamać się i zyskać o wiele więcej niż bez ich stosowania. Poprawia pewność siebie a to jest najważniejsze w relacjach z kobietami. dlatego jako zwykły facet, który zastosował pheromax napisał tą opinie, która uważam jest najbardziej wiarygodna i prawdziwa a z czasem napewno będę wiedział więcej i będę mógł bardziej zobrazować moją przygodę z pheromaxem, ktora na dzień dzisiejszy jest jak najbardziej pozytywna... Mam nadzieje, że ta opinia będzie pomocna dla osób, które chcą spróbować... Pozdrawiam i dziękuje portalowi feromony.pl za profesjonaln obsługę..." ZWIŃ ↑

Feromony: PHEROMAX
Feromony stosuje od: 12. lat
Zdjęcie za zgodą autora
"Jak najbardziej tak, pheromax działa. Moje relacje z chlopakiem bardzo sie poprawily. W towarazystwie znajomych czuje sie bardziej zauwazana i wrecz bardziej lubiana ! ;) Zauwazylam, ze adoruje mnie plec przeciwna co jest bardzo mile i do tej pory zbyt czesto sie nie pojawialo. POLECAM wszystkim ten produkt. Dziekuje za wspolprace ! ;) Jeszcze sie tu pojawie ! ;)"

Feromony: PHEROMAX
Feromony stosuje od: 9. lat
Zdjęcie za zgodą autora


Sprawdź, które feromony najbardziej pasują do Twojej osobowości:

Przejdź do poradnika i dobierz feromony dla siebie »
Następnie przeczytaj:
Rodzaje i budowa feromonów »