MENU
PLEASE WAIT.
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
Wszystko o feromonach
Badania Naukowe
Forum
Blog
Newsletter
Kontakt

  Kopuliny - kobieca seksualność

  Charakterystyka:
  Ta specyficzna nazwa (ang. copulins) określa krótkołańcuchowe, lotne kwasy tłuszczowe grupy C2-C5, po raz pierwszy zaobserwowane u małp rezusów w 1971r. Wąchanie tych związków doprowadzało samców do natychmiastowej kopulacji oraz ejakulacji. Mieszanka identycznych związków, jednak w innych proporcjach została odkryta w wydzielinie pochwowej kobiety[92]. Ich kompozycja zmienia się w trakcie trwania cyklu menstruacyjnego, a ilość wydzielanych związków nasila się w okresie płodnym[93,94]. Przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych zmniejsza ich wydzielanie[79]. Kopuliny okrzyknięte zostały typowo kobiecymi feromonami[79,80].
  Erotycznie stymulują i wpływają na percepcję mężczyzn[92]. Zwiększają ich poziom testosteronu, aż o 150%[93]. Sprawiają, że kobieta oceniana jest przez mężczyzn w bardziej pozytywny sposób[38]. Wykazano, że im mniej atrakcyjna kobieta, tym więcej wydaje się zyskiwać dzięki Kopulinom. Ich zapach sprawia, że atrakcyjność fizyczna staje się dla mężczyzn mniej istotna[93]. Kopuliny zwiększają częstotliwość stosunków płciowych kobiet[31].
  Jak postrzegają Cię ludzie, gdy stosujesz Kopuliny?
  Kopuliny podkreślają Twoją kobiecość. Mężczyźni stają się Tobą bardziej zainteresowani i oceniają Cię jako osobę bardziej atrakcyjną seksualnie.
  Produkty zawierające Kopuliny: Pheromax Woman, Relationship Magic dla kobiet, Perfect Ten dla kobiet.


Następnie przeczytaj: 
Wysyłamy do USA!
Koszt wysyłki do USA to tylko 19,99zł!
Złóż zamówienie teraz, a już za kilka dni będziesz trzymać paczkę w swoich rękach!


Do kolejnej realizacji zamówień pozostało: 23godz:39min
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień w swojej przeglądarce. Rozumiem.