PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU

Pierwsze Ogólnopolskie Badanie Skuteczności Feromonów

Czy feromony sprawią, że wzrośnie ilość czułości, przytulania, bliskości w związku?

Feromony stosują nie tylko single, ale również pary i osoby chcące poprawić jakość swojego związku lub przywrócić dawny żar i namiętność. 984 osobom zadano pytanie:

"Czy feromony zwiększyły ilość czułości, przytulania i bliskości w Twoim związku?"

Każda z 984 ankietowanych osób określiła ilość czułości, przytulania, bliskości w związku BEZ i PODCZAS stosowania feromonów. Ankietowany w obu przypadkach mógł wybrać jedną z siedmiu odpowiedzi:

1 pkt. - "W ogóle...",
2 pkt. - "Prawie nigdy",
3 pkt. - "Rzadko",
4 pkt. - "Od czasu do czasu",
5 pkt. - "Często",
6 pkt. - "Bardzo często",
7 pkt. - "Non stop!".

Przykład: Przed zakupem feromonów ankietowany "Rzadko" (3 pkt) doświadczał czułości, przytulania i bliskości w związku, a od czasu, kiedy zaczął stosować feromony, stwierdza, że wszystkie trzy elementy pojawiają się teraz "Bardzo często" (5 pkt), co stanowi poprawę o 66%.Na poniższym wykresie przedstawiono ilość czułości, przytulania i bliskości 984 osób, które jeszcze NIE stosowały feromonów:
Jak widać, przed zakupem feromonów największą grupę (62,9%) stanowią osoby, które "Od czasu do czasu" i "Często" odczuwają czułość, przytulanie i bliskość w związku.
Naprowadź kursor na wybrany słupek, aby odczytać ilość osób danej grupy.

A co się dzieje, gdy ludzie decydują się stosować feromony?
Na poniższym wykresie przedstawiono ilość czułości, przytulania i bliskości 984 osób, gdy już STOSUJĄ feromony:Należy zauważyć, że dzięki feromonom spada ilość osób, które odczuwają czułość, przytulanie i bliskość w związku "Od czasu do czasu" i rzadziej.
Jednocześnie rosną grupy osób, które odczuwają czułość "Bardzo często" oraz "Non stop!".

Większość osób, które jeszcze nie stosowały feromonów doświadcza czułości, przytulania i bliskości w związku "Od czasu do czasu" i "Często". Dzięki feromonom 49,1% osób zauważa poprawę, w wyniku której czułość, przytulanie i bliskość odczuwają "Bardzo często" (36,1%) lub "Non stop!" (9,7%), podczas gdy wcześniej stanowili niewielką grupę ludzi (2,9%).

Ilość osób, które "W ogóle..." nie odczuwają czułości, przytulania i bliskości zmalała z 50 do 45 osób
Ilość osób, które "Prawie nigdy" nie odczuwają czułości, przytulania i bliskości zmalała z 39 do 23 osób
Ilość osób, które odczuwają czułość, przytulanie i bliskość "Rzadko" zmalała z 108 do 46 osób
Ilość osób, które odczuwają czułość, przytulanie i bliskość "Od czasu do czasu" zmalała z 287 do 142 osób
Ilość osób, które odczuwają czułość, przytulanie i bliskość "Często" zmalała z 332 do 276 osób
Ilość osób, które odczuwają czułość, przytulanie i bliskość "Bardzo często" wzrosła z 139 do 356 osób
Ilość osób, które odczuwają czułość, przytulanie i bliskość "Non stop!" wzrosła z 29 do 96 osób

Poziom czułości, przytulania, bliskości:Bez feromonów:Z feromonami:Rezultat:
"W ogóle..."5045 spadek o 41%
"Prawie nigdy"3923 spadek o 41%
"Rzadko"10846 spadek o 57%
"Od czasu do czasu"287142 spadek o 50%
"Często"332276 spadek o 16%
"Bardzo często"139356 wzrost o 156%
"Non stop!"2996 wzrost o 231%


Wpływ feromonów na poziom czułości, przytulania i bliskości
Spośród osób, które stosowały feromony 49,1% uważa, że produkty te zwiększają poziom czułości, przytulania i bliskości w związku. 47,3% osób stwierdziło, że nie zauważyło różnicy, a 3,7% badanych uznało, że zauważyło pogorszenie.

Feromony wzmacniają związki 49% ludzi


W jakim stopniu zwiększa się poziom czułości, przytulania i bliskości?
Należy pamiętać, że niektóre osoby dostrzegają mniejszą, a niektóre większą różnicę w efektach działania feromonów. Pomimo uśrednienia wyników można zaobserwować, że poziom czułości, przytulania i bliskości wzrasta o 37,9%.
Feromony podnoszą jakość związku o 37,9%WNIOSKI:

Według samych stosujących, feromony w widoczny sposób zwiększają poziom czułości, przytulania oraz bliskości i tym samym usprawniają związek.

Dzięki feromonom 49,1% ludzi ma bardziej namiętne związki.
Osoby, które korzystają z feromonów mają o 37,9% więcej czułości, przytulania i bliskości w związku, w porównaniu z osobami, które z feromonów nie korzystają.Jak interpretować te wyniki?
Biorąc pod uwagę powyższe wyniki, możesz oczekiwać, że jeśli dziś nie uważasz, by Twój związek należał do idealnych i chcesz coś z tym zrobić, feromony mogą Tobie pomóc. Mogą poprawić Wasze relacje i zwiększyć poziom czułości, przytulania i bliskości w Waszym związku.


« wróć do listy pytań lub przejdź do sklepu »

Tagi: czułość, przytulanie, bliskość, związek, lepszy związek, jak mieć lepszy związek, lepsze związki, namiętny związek, brak namiętności w związku, jak zwiększyć ilość czułości, jak utrzymać związek, udane małżeństwo, jak odbudować związek, jak urozmaicić zwiazek, jak odświeżyć związek, jak ożywić związek, jak dbać o związek, seks małżeństwo, dobre małżeństwo, jak się zbliżyć, być bliżej, poprawić związek, usprawnić związek, przywrócić namiętność, w związku, bliskość w związku, seks w związku, przytulanie się, przytulanie dziewczyny, przytulanie chłopaka, jak się przytulać, sposoby przytulania, czułostki, zbliżenie,jak,co zrobić by,po co,dlaczego