PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU

Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie?

Zdanie na Twój temat zapada w ciągu pierwszych kilku sekund


Pierwsze wrażenie jest jednym z najsilniejszych czynników wpływających na nasz odbiór innych osób. Przyjmuje się, że trwa od 4 do 6 sekund. W tym krótkim czasie oceniasz drugą osobę i „szufladkujesz” ją, przypinając odpowiednie etykiety, na przykład: "podoba mi się", "ma to Coś", "jest wiarygodny", "czuję/nie czuje się przy nim bezpiecznie".

Budujesz je głównie na podstawie sygnałów wzrokowych. Stąd np. określenie "zakochałam się od pierwszego wejrzenia". Decyduje o nim głównie wygląd, czyli uroda, ubiór, sposób poruszania się... Ale czy wiesz, że jest coś, co w bardzo silny sposób wpływa na zmianę Twojego wizerunku w oczach innych ludzi?

Czy chcesz mieć wpływ na to, jak postrzegają Cię inni?

Teraz masz taką możliwość. Przy pierwszym wrażeniu niezwykle pomocne okazuje się narzędzie, które daje Ci przewagę nad innymi. Coś, co poza Twoim wyglądem zewnętrznym, osobowością i tym, co uda Ci się powiedzieć przez te kilka minut, wzmocni Twój wizerunek w oczach partnera, przyciągnie jego uwagę i zatrzyma emocje, jakie w nim wzbudzisz. To narzędzie to FEROMONY, które, podobnie jak te, wydzielane przez nasz organizm, przyciągają płeć przeciwną, przekazują otoczeniu pozytywne informacje o nas, wreszcie stymulują reakcje seksualne innych osób.Chcesz zrobić dobre pierwsze wrażenie?

W jaki sposób feromony pomogą ci zrobić dobre pierwsze wrażenie? Feromony działają właśnie na podświadomość osób je wdychających. Feromony, stymulując narząd nosowo-lemieszowy, tzw. VNO, znajdujący się w przegrodzie nosowej, kierują impulsy bezpośrednio do podwzgórza mózgu, które z kolei jest odpowiedzialne za bezwarunkowe, instynktowne reakcje ludzkie. Ich działanie odbywa się bez udziału umysłu świadomego.

Prace badawcze przeprowadzone w Stowarzyszeniu Nauk Chemoreceptywnych na Florydzie potwierdzają wpływ feromonów na naszą fizjologię, zachowanie, a więc na pierwsze wrażenie. Naukowcy sprawdzili działanie Androsteronu i Androstenolu (męski feromon, produkowany w okresie dojrzewania) na zachowania kobiet. W badaniu przeanalizowano czternaście pań w płodnej fazie cyklu, podczas wykonywania zadania grupowego. Mężczyznę spryskano na przemian dwiema substancjami: mieszaniną Androstenolu i Androsteronu lub placebo - wodą o zapachu drzewa sandałowego. W efekcie kobiety zdecydowanie częściej nawiązywały kontakt wzrokowy z mężczyznami, którym zaaplikowano mieszaninę feromonów. Częściej się śmiały i stwierdzały, że mężczyzna, bardziej je pociągał. Wyniki przeprowadzonych badań potwierdzają udowodniony już wpływ Androstenolu na nastrój kobiet oraz ich postrzeganie mężczyzn.

Inne badanie przeprowadzone zostało podczas tzw. szybkich randek (speed-dating). Okazało się, że mężczyźni, którzy stosowali feromony oceniani byli przez kobiety jako bardziej atrakcyjni. Czy Ty też chcesz mieć wpływ na to jak oceniają Cię inni?

OPINIE STOSUJĄCYCH:
"Po prawie dwuletnim zwiazku cos sie zaczelo psuc...a poniewaz strasznie zalezalo mi na tym mezczyznie szukalam w internecie porad na temat uwodzenia, wzbudzenia pozadania, zainteresowania...Trafilam na feromony.pl...troche zdziwilo mnie i ...rozsmieszylo ze jakis zwiazek chemiczny moze tak dzialac...ale tonacy brzytwy sie chwyta...zamowilam. To miala byc nasza ostatnia randka..pozegnalna...wiec mialam tylko jedna szanse zeby cos zdzialac...Facet byl do mnie zniechecony, powtarzal ze boi sie zwi... ROZWIŃ »   azkow, ze nie czuje pozadania itp...zadne z nas jednak nie mialo odwagi powiedziec zegnaj na dobre...postanowilam to wykorzystac. Odstrzelilam sie, skropilam Pheromaxem,potem moimi perfumami i czekalam na NIEGO.Efekty dalo sie zauwazyc po kilku minutach...katem oka widzialam jak na mnie patrzy, stal sie mily, zabawny, usmiechal sie i przytulal mnie a potem...potem nie wiem sama jak to wyszlo ale prawie ze sie na mni erzucil i to byl weekend jakiego jeszcze niie przezylam...mnostwo czulosci, przytulania i ...no wiecie:)Nie poznawalam go!!!!On ktory wczesniej mozna powiedziec stronil od seksu nagle sie zmienil!¨!!!a teraz wydzwania do mni ekilka razy dziennie i mowi ze pieknie pachnialam jasminami:)))wczesniej nie dzwonil, albo robil to sporadycznie. Jestem pod ogromnym wrazeniem dzialania Pheromaxu. polecam !!!¨warte jest to kazdych pieniedzy...juz sie boje ze sie uzaleznie:)" ZWIŃ ↑

Feromony: PHEROMAX
   
 


Feromony a pierwsze wrażenie

Czasem pierwsze wrażenie bywa niezwykle mylne, a jak wiemy, nie można drugi raz zrobić dobrego pierwszego wrażenia... W takich sytuacjach niezwykle pomocne okazują się właśnie feromony, które przy pierwszym spotkaniu są świetnym narzędziem wzmacniającym Twoją pozycję. Ważne jednak, abyś pamiętał, że feromony nie załatwią całej sprawy za Ciebie. Kiedy się nimi spryskasz (nie można z tym przesadzić, bo uzyska się efekt odwrotny do zamierzonego), twoja aura zapachowa wywrze na spotykanych kobietach pozytywne wrażenie. To jednak nie wystarczy do odniesienia sukcesu w relacjach. Na pewno ludzie będą ci bardziej przychylni i otwarci na kontakt (według badań przeprowadzonych przez seksuologa na zlecenie firmy WPJ International taki efekt zauważyło 70% panów używających perfum z feromonami), ale reszta zależy wyłącznie od twojej operatywności, zdolności nawiązania rozmowy i podtrzymania kontaktu.

Ludzie mają skłonność lepiej oceniać osoby atrakcyjne, dobrze ubrane i zadbane. Osobom tym znacznie bardziej się ufa, darzy większą sympatią. Jeśli więc chcesz mieć wpływ na to, czy dana osoba automatycznie przypisze ci pozytywne cechy, zamów feromony i zyskaj przewagę w kontaktach osobistych, zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej.

Sprawdź najlepsze feromony do stosowania w pracy i na co dzień:
 • BTB
 • Chikara
 • P6
 • Relationship Magic


 • Najlepsze feromony idealne do uwodzenia:
 • PHEROMAX
 • The EDGE
 • NPA

 • lub zobacz wszystkie produkty »

  OPINIE STOSUJĄCYCH:
  "Witam Na początku byłem sceptyczny co do działania feromonów, po przeczytaniu całego forum na ten temat w końcu sie zdecydowałem. Padło na Pheromax i? Miałem nadzieję że choć troche to zadziała, ale że aż tak. One naprawde dzialaja, kobiety "głupieja" gdy czuja Phx testowalem w roznych miejscach, i efekty byly zawsze mniejsze lub wieksze ale zawsze. najbardziej zapadl mi w pamiec moment gdy bawilem sie w klubie, oczywiscie mialem na sobie Phx i ok 15 dziewczyn dosłownie zapedzilo mnie w kozi... ROZWIŃ »   rog, wszystkie co chwilke zerkaly na mnie. Naprawde warto wyprubowac feromony chociazby dla takich chwil" ZWIŃ ↑

  Feromony: PHEROMAX