PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU

Jak powstają feromony?

Poznaj proces syntezy ludzkich feromonów


Feromony. Tajemnica pożądania, wyjaśniona i zbadana przez naukowców. Już dziś możesz kupić flakon, który zwiększy Twoją atrakcyjność i zainteresowanie innych twoją osobą. Lecz jak właściwie to pożądanie w płynie powstaje?
Od roku 1996 w Kapsztadzie na południu RPA, działają zakłady chemiczne LaCroy. Producent takich marek feromonów jak NPA, The Edge, czy też BTB. Na specjalną prośbę Feromony.pl, ekipie filmowej udostępniono laboratoria na co dzień zamknięte dla gości z zewnątrz. Obejrzyj film prosto z największej fabryki feromonów. Proces produkcji zobaczysz w naszym materiale specjalnym (wideo poniżej).

Zapraszamy na wyprawę do laboratorium LaCroy, światowego lidera w wytwarzaniu ludzkich feromonów.

Obejrzyj film:

(czas trwania: 4:11)
Jak powstają feromony? Film z laboratorium LaCroy.

Obejrzyj film:

(czas trwania: 4:11)
Jak powstają feromony? Film z laboratorium LaCroy.


Proces wytwarzania feromonów

W procesie syntezy feromonów proste związki chemiczne są rozpuszczane, a następnie poddawane serii reakcji chemicznych. W ten sposób formowana jest struktura atomowa steroidów znanych jako feromony.

Prawdziwym wyzwaniem dla chemików jest wyodrębnienie feromonów spośród innych substancji. To czasochłonny i wieloetapowy proces, który zaważy na jakości finalnego produktu. Podczas destylacji w parownikach obrotowych oddzielana jest najpierw substancja rozpuszczająca, a następnie alkohol. Dalej, alkohol jest skraplany, a potem feromony przechodzą ponowną destylację, po której następuje ich krystalizacja.

Ostatni proces - filtrowanie – jest kluczowy dla jakości feromonów. Wysoka czystość nie tylko zwiększa ich wpływ na płeć przeciwną, lecz przede wszystkim zmniejsza specyficzny zapach feromonów, zwiększając komfort ich stosowania.

Gotowe feromony występują w postaci mikro kryształów przypominających proszek. Synteza jednego grama wysokiej jakości feromonów o czystości powyżej 99% trwa około tygodnia.

Pojedyncze feromony, takie jak Androstenol, czy Androstadienon zostaną połączone w odpowiednich proporcjach, aby stworzyć jeden ze znanych klientom produktów. To właśnie precyzyjnie opracowane proporcje decydują o skuteczności feromonów. Dlatego ilość poszczególnych związków jest pilnie strzeżoną tajemnicą producenta, a receptura podlega ciągłemu doskonaleniu.

Po zakończeniu procesu produkt jest gotowy. Wystarczy napełnić flakony i oto znany na całym świecie The Edge trafia w ręce klientów.

Każdy flakon feromonów poddawany jest dokładnej kontroli na spektrometrze masowym GC-MS. Dzięki temu do klientów trafiają wyłącznie produkty o gwarantowanej przez producenta czystości i stężeniu.

W przeciwieństwie do zanieczyszczonych, tanich feromonów z Chin, które odstraszają nieprzyjemnym zapachem, produkty spod znaku LaCroy doskonale współgrają z perfumami. Niemal niewyczuwalne dla nosa, wpływają na podświadomość innych, przyciągając ich do Ciebie. Tylko takie feromony znajdują się w ofercie sklepu Feromony.pl. Zawsze krystalicznie czyste, zawsze skuteczne.


Sprawdź, które feromony najbardziej pasują do Twojej osobowości:

Przejdź do poradnika i dobierz feromony dla siebie »