PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU

Szukasz wyjątkowego prezentu na wieczór panieński?

A co powiesz na feromony?kobieta tańczy i uwodzi mężczyzn
 Przyciągaj mężczyzn niczym magnes...
Ta noc zdarza się raz w życiu, więc spraw, aby prezent od Ciebie był czymś niepowtarzalnym. Przyszła Panna Młoda zostanie obsypana podarunkami, ale za sprawą Twojego prezentu cały wieczór może przejść do historii...

Najczęściej kupowana jest seksowna bielizna, podwiązki, biżuteria albo erotyczne gadżety. Czy to wszystko nie stało się już banalne i oczywiste? Jeśli chcesz wyjść poza schemat, obdaruj przyszłą Pannę Młodą flakonem feromonów!

Markowe feromony to ekskluzywny produkt dla wymagających. Eleganckie opakowanie i flakon na pewno zrobią na wszystkich wrażenie. Jednak prawdziwa magia zacznie działać dopiero, gdy uwolnicie moc feromonów z flakonu.Wygląd, zapach, seksapil i ta wyjątkowa chemia, energia, która pomaga nam czuć się, jak nigdy dotąd, to gwarancja znakomitej zabawy oraz świetnego samopoczucia. Dzięki feromonom nie tylko będziecie przykuwać męskie spojrzenia. Feromony podkręcą atmosferę, sprawią, że poczujecie się jeszcze lepiej we własnym towarzystwie, a inni będą na Was otwarci jak nigdy dotąd.

Jeśli chcesz, by wieczór panieński stał się niezapomniany koniecznie przeczytaj czym są feromony i sprezentuj ten wyjątkowy i skuteczny drobiazg na wieczór panieński. Będziesz go pamiętać do końca życia!

Jedne z wielu opinii ekspertów:
Magdalena Fedor-Dróżdż
Trener relacji i autorka Warsztatów Seksapilu
"Co jest tajemnicą pożądania, która ma wpływ na atrakcyjność, tajemnicą, która przekłada się na bliskość relacji jaką tworzysz? To feromony! Naturalny chemiczny eliksir, który poprzez zmysły dociera głębiej, mając wpływ na to, że wybór partnera wymyka się racjonalnemu osądowi. Wyznaję zasadę, że jeśli coś działa warto skorzystać, by podnieść swoją atrakcyjność.


Z ciekawości i "branżowego" zainteresowania sprawdziłam Pheromax, który gorąco polecam. Wiem, że feromony, mogą pomóc tobie podkreślić to, co ludzie nazywają "tym Czymś", a ja Twoim naturalnym seksapilem. Wybierz produkt najlepszy dla ciebie, sprawdź i ciesz się powodzeniem"

Sandra Smolarczyk
Stylista fryzur
"Na początku nie wiedziałam czego się spodziewać po feromonach. Byłam sceptycznie nastawiona do tego typu rzeczy, ale muszę przyznać, że naprawdę działają. Pracuję jako stylista fryzur i co chwilę mam kontakt z klientem, który przychodzi i nie zawsze jest pozytywnie nastawiony. Czasami jest nawet nieufny i boi się spróbować czegoś nowego.


Od kiedy stosuję feromony, znacznie łatwiej przekonuję takie osoby do zmiany fryzury, zdecydowanie łatwiej jest mi nawiązać z nimi kontakt. Osoby, które z pozoru przychodzą zmęczone, po chwili zagadania uśmiechają się i podejmują konwersację.

Ostatnia sytuacja, która zapadła mi w pamięć — klient, który wrócił po 8h jazdy z Niemiec do Polski. Usiadł zmęczony na fotelu i powiedział, że mam po prostu ściąć włosy, obojętnie jak. Było to przed południem i chwilę wcześniej używałam feromonów. Klient sam po chwili zaczął przerywać ciszę, nawiązywał rozmowę, uśmiechał się i zgodził na dodatkowy zabieg, pomimo że czas go gonił.

Zauważyłam też więcej spojrzeń i uśmiechów skierowanych w moją stronę. Sama czuję się dzięki feromonom znacznie pewniej, więcej się uśmiecham, co ludzie od razu zauważają. Jeśli kobieta o siebie dba i chce jeszcze bardziej podkreślić swoją kobiecość, to jest coś, co koniecznie powinna nabyć."Karolina Pastucha
MODELKA
"Po użyciu feromonów zaczynam zachowywać się bardziej uwodzicielsko, naturalnie. Staję się bardziej odważna, pewna siebie. Związki chemiczne zawarte w feromonach naprawdę oddziałują na nasz mózg. Zapach perfum używanych na co dzień, użytych wraz z feromonami sprawia, że nagle każdy zaczyna nas zauważać, czuć. Ważne jest, aby każdy dobrał rodzaj feromonów

odpowiedni dla siebie. Przetestowałam wszystkie - najbardziej pasują mi PHEROMAX. Idealnie sprawdzają się zarówno w życiu prywatnym jak i w biznesie. Polecam"Sprawdź, które feromony najbardziej pasują do Twojej osobowości:

Przejdź do poradnika i dobierz feromony dla siebie »