PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU

Szukasz udanego prezentu na wieczór kawalerski?


kobieta z seksapilem uwodząca mężczyzn
 Przyciągaj kobiety niczym magnes...

Ten wieczór o idealny moment, aby podarować swojemu przyjacielowi największa ilość niezapomnianych doznań i najpiękniejszych kobiet. Zasługuje od ciebie na najlepsze. Spraw, by nie zapomniał tego wieczoru do końca swojego życia. W końcu to ostatnie chwile jego wolności... :)

Zagwarantuj sobie i kolegom niezapomniane wspomnienia.
Efekt może przerosnąć Wasze najśmielsze oczekiwania. Zrobisz furorę.

Z jednej strony chodzi o doskonały prezent, a z drugiej, aby sprawić, by ten wieczór stał się dla niego niezapomniany. Feromony są tutaj doskonałe. Czy feromony są rzeczywiście tak skuteczne, jak się o nich mówi? Ty nie musisz wierzyć w ich działanie. Dowody naukowe przeprowadzone metodą podwójnie ślepej próby gwarantują podprogowy wpływ na umysł kobiety.

Bardzo ważne jest to, że feromony działają nawet wtedy, gdy Ty zupełnie nie zdajesz sobie z tego sprawy. Wystarczy, że niczego nieświadomemu kawalerowi zaaplikujesz je na koszulę... Feromony będą wpływać zarówno na niego, jak i na kobiety go otaczające.

Sprawdź feromony i przekonaj się jak odmienna może być ta noc! Jeśli chcesz swojemu przyjacielowi zafundować niezapomniane wrażenia, niezwykłe przeżycia, to feromony są takim prezentem, jaki sam chciałbyś dostać. Feromony to najlepszy prezent na wieczór kawalerski! Feromony seksualnie podkręcają atmosferę. Z feromonami imprezy są zawsze mocne i niezapomniane. Dlatego też, feromony to doskonały prezent właśnie na tę jedyną, najważniejszą noc w życiu Twojego przyjaciela! Podaruj mu to, co najlepsze. Spraw, aby ten wieczór stał się dla niego niezapomniany.

Jedne z wielu opinii ekspertów:
Maciej "Merlin" Moroz
Trener uwodzenia i relacji damsko-męskich od 2005 roku
seduceyourlife.com
"Powiem szczerze, że niegdyś byłem bardzo sceptyczny w kwestii feromonów. Trochę traktowałem to jak te wszystkie super-garnki z telewizji, które zawsze okazywały się potem ściemą. Ale gdy zainteresowałem się szczególnie mocno socjobiologią, zaczęło do mnie docierać, że ma to naukowe podstawy i jest udowodnione. Zawsze staram się pomóc moim Kursantom w sposób

pewny i sprawdzony, aby stali się pewniejsi siebie i odnosili większe sukcesy w relacjach, bez względu na to, czy pragną gorączego romansu, czy szczęśliwego związku. Postanowiłem więc przetestować ich działanie i? Byłem w szoku! Na pewno podniosło się jeszcze bardziej moje libido i pewność siebie, ale przede wszystkim kobiety reagują znacznie przychylniej. Z mojego doświadczenia jako trener uwodzenia wiem, że pierwsze wrażenie to podstawa. I feromony zdecydowanie podnoszą ilość pozytywnych reakcji kobiet na zagadanie do nich - według moich szacunków nawet ponad dwu-, trzykrotnie. (Szczególnie mocno widać różnicę po tych najatrakcyjniejszych, najbardziej rozchwytywanych kobietach, choć sam nie jestem specjalnie wysoki, przystojny, a i mały brzuszek jest.) Teraz ZAWSZE polecam moim kursantom Feromony.pl, jako solidnego dopalacza ich umiejętności. "Na wieczór kawalerski polecamy w szczególności feromony seksualne - PHEROMAX lub The EDGESprawdź, które feromony najbardziej pasują do Twojej osobowości:

Przejdź do poradnika i dobierz feromony dla siebie »