PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU

Feromony na co dzień

Stosowanie feromonów na co dzień


policjant wypisuje mandat
 Podświadomy wpływ...
Feromony są czymś, czego nie widać, ani nawet nie czuć. To dodatkowe narzędzie, dzięki któremu wpływasz na ludzi w Twoim otoczeniu. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że feromony to nie tylko narzędzie skutecznego uwodzenia. Feromony wykorzystywane są w bardzo wielu sytuacjach, w każdej dziedzinie życia, od spraw intymnych, przez pracę, zabawę, zdawanie egzaminów i załatwianie ważnych spraw w urzędach - wszędzie tam, gdzie dochodzi do bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem.
urzędnik w urzędzie
 Gdy chodzi o ważne sprawy...


Feromony w banku i urzędzie

Wielu naszych klientów wykorzystuje feromony do załatwiania ważnych spraw w urzędach, bankach. Tam, gdzie od decyzji innych ludzi uzależniona jest Twoja przyszłość. Osoby, które znajdują się pod wpływem feromonów mogą stać się bardziej życzliwe, otwarte, przyjaźnie nastawione do Twojej osoby i bardziej przychylnie traktować Twoją sprawę. Odbywanie ważnych rozmów może więc pójść znacznie łatwiej i przyjemniej niż myślisz.

W sytuacji, gdy urzędnik ma do czynienia z dwoma identycznie brzmiącymi pismami, z których jeden jest spryskany minimalną dawką feromonów, może bardziej przychylnie potraktować właśnie nadawcę korzystającego z tych związków. Więcej o tym przeczytasz na podstronie Feromony w korespondencji.

"Magic Relationship działa. Policjanci w radiowozie bez większej zachęty z mojej strony zmniejszyli mi mandat do 100 zł i zamiast 10 punktów wpisali tylko 2 za brak zapiętych pasów... Stewardesa w samolocie non-stop nosiła darmowe drinki, w pracy i w domu pojawiła sie wszechobecna życzliwość. Niestety na niektórych ten feromon działa jak płachta na byka. Ale wyjątki potwierdzają regułę :-)"

 
"Witam serdecznie z cala pewnoscia moge potwierdzic dzialanie feromonow. Swietnie sprawdzaja sie w kontaktach z innymi ludzmi. Rowniez zadskakujaco wplynelo na moje samopoczucie jestem pewniejsza siebie niz do tej pory, wesola, pozytywnie nastawiona i ciagle mam usmiech na twarzy. Z dydstansem podchodzilam do teamu dopoki nie sprobowalam .Warto :))))"

Feromony: PHEROMAX
Feromony stosuje od: 9. lat
Zdjęcie za zgodą autora
dziewczyna zdaje na prawo jazdy
 Ważne egzaminy
Podobnie skuteczność uzyskuje się podczas zdawania egzaminów. Spory procent naszych klientów chwali się, że feromony skutecznie pomogły im zdać niejeden egzamin ustny. Z uwagi, że związki te działają na podświadomość, egzaminator, nie wiedząc nawet dlaczego, traktuje nas przychylniej, co zwiększa szanse na sukces. Dlatego między innymi tak często feromony są kupowane przed egzaminem na prawo jazdy. O czym przeczytać można na Ferum (największym forum w Polsce poświęconym feromonom).
kobieta załatwia sprawy urzędowe
 ...i Twoje pieniądze

Cały sekret działania feromonów polega na tym, że automatycznie poprawiają humor i otwierają innych w każdej codziennej sytuacji. Wywierają pozytywny wpływ na osoby Cię otaczające, dlatego sprawdzają się w codziennych sytuacjach, gdy chociażby wybierasz się do sklepu lub do znajomych. Związki te sprawią, że czas spędzony z bliskimi będzie znacznie ciekawszy i bardziej ekscytujący.

"Super zabawa:) Koledzy z pracy czesto potrzebują mojej pomocy:) Kobiety uśmiechają się, są pomocne, wszystko za mnie załatwiają:) Ostatnio byłem na rozmowie kwalifikacyjnej do nowej pracy. Kobieta ktora ze mną rozmawiała, kurde.. jakby się zacieła, miała zawias:) nie wiedziala o co ma mnie zapytac.. Rozmowa trwała bardzo krotko, nie wiem czy to dzieki feromonom czy nie wiedziała jakie pytanie zadac i zapytała o hobby:) Nie dostałem jeszcze tej pracy, ale okaze sie to w najblizszych dniach.. W ka... ROZWIŃ »   zdym badz razie strasznie sie usmiałem:) a moze są jakies idealne feromony na rozmowe kwalifikacyjną:) Pomozcie:)" ZWIŃ ↑

Feromony: PHEROMAX
   
 
"uwazam ze te fermony sa super...wprawdzie wtety stosowalem probke ale uwazam ze działaja....2 lata temu mialem egzamin na prawko wiec majac taka bron w domu, uzbroilem sie i na egzamin. posmarowalem sie 15 minut przez rozpoczeciem. Placyk: egzaminator nie kazal mi pokazyc co jest pod maska, wszyscy inni musieli. Jazda po miescie byla juz formalnoscią....zwlaszcza ze koles zasnał :P wiec wiedzialem ze zaduzo uzylem, ale co tam....ciekawostka jest ze jak jechalem busem usiadl obok mnie taki dzi... ROZWIŃ »   adek, chwila moment i tez spal...wiec jak chciecie zdawac na prawko to tylko troszke wiecej chikary i bedzie dobrze :d tylko pamietajcie zeby pokryc jakimis perfumami" ZWIŃ ↑

Feromony: Chikara
Feromony stosuje od: 17. lat
 


Wybierz feromony idealne do stosowania na co dzień:


BTB - feromony socjalne, na każdą okazję
Chikara - feromony socjalne o fenomenalnym zapachu (tylko dla mężczyzn)
NPA - feromony zwiększające Twoją pewność siebie i respekt otoczenia
PHEROMAX Oxytocin - wersja wzbogacona Oksytocyną zwiększa zaufanie osób Cię otaczających

lub zobacz wszystkie produkty »"Jestem stałą klintką sklepy feromony i nie żałuję żadnego zakupu! Pracuję w marketingu i odkąd zaczęłam używać feromonów nabrałam pewności siebie, częściej się uśmiecham, łatwiej mi nawiązać kontakt z ludżmi i do tego co najważniejsze! oni odbierają mnie pozytywnie, są bardziej ufni i sympatyczniejsi. Nawet jak wchodze do sklepu, gdzie zazwyczaj obsługa jest niemiła...po kilku minatach ekspedienci sie uśmiechają! Także relacje rodzinne, kłótnie zmalałay prawie do zera :-D A jeśli chodzi o życie ... ROZWIŃ »   intymne...partnera mam e garści, robi to czego dokładnie chcę. Kupując po raz pierwszy pheromax (próbka) widziałam efekty, ale cena...nie byłam do końca przekonana do zakupu dużej ilości tego produktu, wypróbowałam NPA i rewelacja..co prawda sprawdził się w pracy ale nie odczuwałam t" ZWIŃ ↑

Feromony: PHEROMAX