MENU
PLEASE WAIT.
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
Wszystko o feromonach
Badania Naukowe
Forum
Blog
Newsletter
Kontakt

Feromony na co dzień

Stosowanie feromonów na co dzień


policjant wypisuje mandat
 Podświadomy wpływ...
Feromony są czymś, czego nie widać, ani nawet nie czuć. To dodatkowe narzędzie, dzięki któremu wpływasz na ludzi w Twoim otoczeniu. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że feromony to nie tylko narzędzie skutecznego uwodzenia. Feromony wykorzystywane są w bardzo wielu sytuacjach, w każdej dziedzinie życia, od spraw intymnych, przez pracę, zabawę, zdawanie egzaminów i załatwianie ważnych spraw w urzędach - wszędzie tam, gdzie dochodzi do bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem.
urzędnik w urzędzie
 Gdy chodzi o ważne sprawy...


Feromony w banku i urzędzie

Wielu naszych klientów wykorzystuje feromony do załatwiania ważnych spraw w urzędach, bankach. Tam, gdzie od decyzji innych ludzi uzależniona jest Twoja przyszłość. Osoby, które znajdują się pod wpływem feromonów mogą stać się bardziej życzliwe, otwarte, przyjaźnie nastawione do Twojej osoby i bardziej przychylnie traktować Twoją sprawę. Odbywanie ważnych rozmów może więc pójść znacznie łatwiej i przyjemniej niż myślisz.

W sytuacji, gdy urzędnik ma do czynienia z dwoma identycznie brzmiącymi pismami, z których jeden jest spryskany minimalną dawką feromonów, może bardziej przychylnie potraktować właśnie nadawcę korzystającego z tych związków. Więcej o tym przeczytasz na podstronie Feromony w korespondencji.