PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU

Jak wzbudzić zainteresowanie?

Postaw na moc zapachu


Mężczyzna w cieniu, który nie ma zainteresowania
 Cierpisz na brak zainteresowania?
Jak skutecznie wzbudzić zainteresowanie kobiety lub mężczyzny? To pytanie zadaje sobie wielu z nas. Gotowi jesteśmy wydać niemałe pieniądze na zwiększenie swojej atrakcyjności. Umiejętność zainteresowania sobą płci przeciwnej daje przecież ogrom satysfakcji i przyjemności. Dobrze jest czuć się w centrum uwagi.
Okazuje się, że możesz zaledwie w ciągu kilku sekund sprawić, że zainteresowanie Tobą znacząco wzrośnie, a wraz z nią Twoja pewność siebie. W jaki sposób? Korzystając z syntetycznych feromonów.

Czy to naprawdę działa?

Feromony, zarówno te obecne w pocie człowieka, jak i wytwarzane syntetycznie, odpowiadają za nasz obraz w oczach partnera. To one tak naprawdę decydują o tym, czy wzbudzamy zainteresowanie, czy nie. Jeśli partner jest tobą zainteresowany, feromony zdecydowanie pobudzą jego chęć zbliżenia się do ciebie. Dlaczego?

Feromony pobudzają sferę seksualną osobników płci przeciwnej, przez co mają istotny wpływ na przyciąganie partnera w naszym środowisku. Oddziaływanie tych bezwonnych, lotnych związków chemicznych w ogromnej mierze tkwi w naszej podświadomości. Proces ten polega na stymulowaniu narządu nosowo-lemieszowego, tzw. VNO, znajdującego się w przegrodzie nosowej. Stąd impulsy kierowane są bezpośrednio do podwzgórza mózgu, które z kolei jest odpowiedzialne za bezwarunkowe, instynktowne reakcje ludzkie. Feromony wysyłają sygnały o gotowości seksualnej, dzięki czemu otoczenie zaczyna postrzegać Cię, jako osobę bardziej atrakcyjną. Efekt jest natychmiastowy i widoczny wśród osób, które spotykasz po raz pierwszy, jak i wśród dawnych znajomych.

Badania naukowe

Naukowcy z Uniwersytetu w Liverpoolu postanowili sprawdzić działanie feromonów podczas szybkich randek, kiedy to wzbudzenie zainteresowania odgrywa kluczową rolę w dalszym przebiegu spotkania. Dzięki swoim badaniom udowodnili, że Androstadienon, ludzki feromon obecny w pocie mężczyzn, zwiększa ich atrakcyjność w oczach kobiet. Okazało się, że podczas eksperymentu panowie oceniani byli przez kobiety jako bardziej atrakcyjni, gdy te wdychały feromony. Wyniki wskazują, że feromony wpływają na pociąg kobiet do mężczyzn, a brytyjskie doświadczenia potwierdzają wyniki eksperymentów z 2004 roku, kiedy to zauważono, że feromony zwiększają pobudzenie seksualne aż o 200 procent! Te związki chemiczne, naturalnie występujące głównie w pocie, mają niemały wpływ na poziom ludzkiej atrakcyjności w oczach partnera. Są czymś, czego nie widać, ani nawet nie czuć, a jednak czymś, co zmienia nasz obraz w oczach innych.

Feromony to narzędzie skutecznego człowieka, dzięki któremu czujesz się pewniej i wpływasz na emocje osób w Twoim otoczeniu. Dlatego właśnie korzystanie z feromonów znacząco ułatwia wzbudzenie zainteresowania u kobiety, czy mężczyzny.
Feromony są często wykorzystywane przez ludzi w klubach, barach, aby wzbudzić zainteresowanie płci przeciwnej. Ma to swoje uzasadnienie. Zwiększają oni w ten sposób swoją skuteczność, ponieważ w oczach innych stają się bardziej atrakcyjni i intrygujący. Emanują seksualnością. I to autentycznie działa, co potwierdzają już setki badań naukowych.

W towarzystwie atrakcyjnego człowieka śródmózgowie zaczyna wytwarzać więcej hormonu dopaminy, która daje mu przypływ energii potrzebny do pokonania nieśmiałości. Gdy zbliżasz się do interesującej Cię osoby, feromony docierają do podwzgórza jej mózgu. Osoby wdychające, nieświadomie, stają się otwarte i chętne do nawiązania kontaktu. Między innymi dlatego właśnie te związki semiochemiczne sprawdząją się znakomicie nie tylko w trakcie romantycznego wieczoru we dwoje, ale również podczas załatwiania trudnych spraw urzędowych (banki, ZUS, US) oraz w kontaktach biznesowych.

Jak zwiększyć zainteresowanie?

Wybierz najbardziej pasujący do Ciebie (i Twoich potrzeb) produkt:
do uwodzenia - PHEROMAX lub NPA
do związku Relationship Magic lub PHEROMAX Oxytocin,
do biznesu - BTB, The EDGE oraz P6.
co na to EKSPERT?
dr n. med. Ryszard Smoliński
Specjalista seksuolog
www.seksuolog.org
"Udane życie płciowe człowieka to fundament spełnienia partnerskiego, rodzinnego, zawodowego i społecznego. Ale "do tanga" zwykle trzeba dwojga... Możliwość poznania osoby płci przeciwnej, zwrócenia na siebie uwagi, wywołania zainteresowania, wzbudzenia pożądania, czy podniecenia seksualnego zależy od bardzo wielu okoliczności. Zachowania te inicjują bodźce, które do nas

docierają. To dla mężczyzn, przede wszystkim, wrażenia wzrokowe, a dla kobiet doznania słuchowe. Dobrze wiedza o tym panie, kusząc przewiewnymi, kolorowymi sukienkami, dekoltami, czy wyrazistym makijażem. Panowie zaś, którzy zdają sobie z tego sprawę, mniej się stroją, za to często odpowiednio modelują tembr głosu. Nie bez znaczenia są bodźce węchowe, które choć często niewyczuwalne (podprogowe), mogą bardzo silnie oddziaływać na ludzi.

Feromony płciowe, to szczególne substancje lotne, które wydzielane są, między innymi, wraz z potem, łojem, wydzieliną z pochwy i oddechem. Niektóre z nich działają podobnie, choć z różnym nasileniem na większość osobników danej płci. Inne znów nabierają znaczenia dopiero wtedy, gdy warunkują się w oparciu o pozytywne przeżycia seksualne w przeszłości. Niektóre badania wskazują na to, że feromony odgrywają ważną rolę w biologii zachowań reprodukcyjnych ludzi. Na przykład, naturalny męski feromon pachowy, Androstadienon może zwracać uwagę kobiet. Już dawno temu zauważyli to bawarscy chłopi, którzy wkładali pod pachę chusteczkę, by ją później, przepoconą, włożyć do kieszonki marynarki na wiejskiej zabawie. Naukowcy z Uniwersytetu w Liverpoolu potwierdzają w swoich badaniach powyższe spostrzeżenia. Uważają, że Androstadienon wpływa na atrakcyjność mężczyzn w ten sposób, że "pachnący nim" facet łatwo zwraca na siebie uwagę pań, przy czym, im młodsza dama, tym to działanie to jest silniejsze. Gdy zaś kochankowie są już sobie bliscy, wyraźnie zwiększa pobudliwość seksualną i sprawia, że ich zbliżenia są częstsze i niemal zawsze spełnione."