PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU

Kto nie powinien kupować feromonów?

Komu nie zaleca się ich stosowania


Pamiętaj, że feromony nie rozwiążą wszystkich Twoich problemów życiowych. Feromony są fantastycznym dodatkiem. Wciąż jednak najważniejsza jest Twoja osobowość - to, kim jesteś, jak się zachowujesz, to jak wyglądasz i co sobą reprezentujesz. Twoje podejście do ludzi wciąż jest na pierwszym miejscu. Nie kupuj feromonów, jeśli oczekujesz, że nagle ludzie zaczną się za Tobą oglądać na ulicy, zaczną cię bez powodu zaczepiać i w szale zrywać z Ciebie ubranie, jak na filmie Pachnidło. Jeżeli nie jesteś osobą zadbaną, emanujesz agresją, zachowujesz się nieodpowiednio lub też nie wychodzisz do ludzi, najlepsze feromony Tobie nie pomogą. Jeżeli oczekujesz, że kupisz feromony, samotnie usiądziesz w kącie pubu i ludzie sami zaczną do Ciebie podchodzić, by Cię zaczepić, to jesteś w błędzie. Jeżeli tak uważasz, to feromony nie są dla Ciebie. Wciąż z inicjatywą musisz wyjść Ty. Feromony bardzo zwiększają Twoje szanse, ale nic nie gwarantują. Wspomogą podryw, ale nie wykonają go za Ciebie.

W 2014 roku przeprowadzono ważny eksperyment naukowy, który jasno pokazał, że mężczyzna, który stosuje feromony odbierany jest jako bardziej męski, natomiast kobieta, która stosuje feromony odbierana jest jako bardziej kobieca. Jest to istotne, ponieważ - to, że staniesz się bardziej męski nie oznacza wcale, że nagle zacznie Cię otaczać grupa kobiet albo w pracy zaczniesz zarabiać dwukrotnie więcej. Mogą Ci jednak w tym pomóc!
Jeśli jesteś osobą bardziej męską, decyzyjną i stanowczą lub kobietą z większą atrakcyjnością, seksapilem i urokiem osobistym, to o wiele łatwiej dopniesz wszelkich tematów - począwszy od załatwiania trudnych spraw w urzędach, na uczelni, na wieczornym spotkaniu i na podrywie kończąc. To, jak wykorzystasz feromony zależy już tylko od Ciebie!

Kto powinien kupić feromony?

Najpierw zadbaj o podstawy. Feromony bardzo Tobie pomogą, gdy zadbasz o inne istotne elementy Twojego wizerunku. Są skutecznym (potwierdzonym licznymi badaniami naukowymi) dodatkiem, który możesz wykorzystać na swoją korzyść. Najpierw zadbaj o swój wygląd wewnętrzny (charakter, podejście, osobowość) oraz o wygląd zewnętrzny. Jeżeli jeszcze o to nie zadbałeś, w pierwszej kolejności powinieneś wydać pieniądze na odpowiednie ubranie, na buty, na dobrego fryzjera, zadbaj o dobre perfumy. Gdy masz to wszystko, kup feromony. Będziesz bardzo zadowolony z efektów.

Gdy dbasz o siebie i dodatkowo masz na sobie feromony, stajesz się "towarem ekskluzywnym" na rynku, którego pożąda płeć przeciwna. Feromony to kropka nad "i" dla Twojej atrakcyjności. Zyskasz fantastyczny wzmacniacz Twojej osobowości, którego działanie może Cię bardzo zaskoczyć.OPINIE STOSUJĄCYCH:
"DZIAŁA DZIAŁA I JESZCZE RAZ DZIAŁA! Pierwszego dnia, w pracy faceci ktorzy normalnie byliby do mnie nastawieni 'z gory' - czuli nalezyty respekt, wrecz starali sie podburzyc moja pozycje. Wyczuwali zagrozenie? Heh. Co do kobiet- to trzeba samemu przezyc. Z niesmialego kogos zamienilem sie w osobe, ktora w jednej chwili rozmawiala z 3 wyraznie zainteresowanymi kobietami naraz. Cos pieknego!"

Feromony: NPA
   
Zdjęcie za zgodą autora
"Produkt moim zdaniem dziala swietnie, zuzylam juz 3 flakony. Ostatnio jednak zamowilam btb, ktory rowniez jest bardzo skuteczny(efekt byl nawet oszalamiajacy, jednak moglo byc to efektem roznych czynnikow;-))Obecnie nie wyobrazam sobie wyjscia bez uzycia feromonow, polecam!"

Feromony: PHEROMAX
Feromony stosuje od: 13. lat
Zdjęcie za zgodą autora


Sprawdź, które feromony najbardziej pasują do Twojej osobowości:

Przejdź do poradnika i dobierz feromony dla siebie »
Następnie przeczytaj:
Jak uniknąć zakupu podróbki? »