PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU

Feromony w pracy i biznesie

Jako człowiek sukcesu dbasz o swoją maksymalną skuteczność


pewny siebie biznesmen
 Zwiększ swoją biznesową skuteczność
Z kimkolwiek się spotykasz, w pracy, czy też w codziennym życiu, wpływasz na ludzi, a oni wpływają na Ciebie. Być może zajmujesz się sprzedażą. Być może pracujesz z ludźmi. Być może nawet od Twojej skuteczności zależy wysokość Twojej pensji?

Gdy spotykasz się z klientem, czasami masz tylko kilka minut, by chwycić jego uwagę i zrobić na nim piorunujące wrażenie. Od tego jak na niego wpłyniesz zależy Twój wynik i tym samym - Twoja skuteczność.

Większość ludzi stosuje w swojej pracy powszechne narzędzia i techniki zaczerpnięte z popularnych książek, szkoleń, które znają wszyscy. W dzisiejszym świecie to za mało. Poza technikami i umiejętnościami sprzedażowymi, liczy się również Twoja postawa, sposób bycia, to, jak jesteś ubrany czy nawet to, jak pachniesz. Liczy się wszystko. Liczy się pierwsze wrażenie jakie robisz na danej osobie. Skuteczni sprzedawcy wykorzystują dodatkowe możliwości, jakie dają im chociażby feromony. Feromony to narzędzie skutecznego wpływu na podświadomość drugiego człowieka. To sposób, aby wpływać na drugą stronę tak, jak nie robi tego żaden zwykły sprzedawca, nie posiadający tej wiedzy.

OPINIE STOSUJĄCYCH:
"Używam go od 11 lat. Świetnie nadaje się do pracy. Mam większe poważanie i posłuch wśród kolegów z pracy i mojego szefa. Także do załatwiania spraw świetnie się nadaje, ludzie są bardziej rozmowni i uprzejmi. Łatwiej ich skłonić do załatwienia dla mnie sprawy pozytywnie. Jedno psiknięcie P6 Super (2 x koncentrat) jest dobre na długie godziny w pracy. Ja używam na dekolt z odległości około 30 cm. Ale trochę za mocne może być dla kobiet. Pół psiknięcia jest optymalne. Myślę, że feromony socjalne p... ROZWIŃ »   rzydają się częściej, na co dzień. Fero do podrywu PHX używam tylko w określonych sytuacjach, kiedy idę na podryw. P6 to jedne z nielicznych fero, po których bez wątpliwości widać, że działają. Niestety, jeśli chodzi o kobiety, to łatwo przedawkować. Po odpowiednio dobranej porcji, kobiety też chcą być bliżej i chętniej rozmawiają. Jednak P6 nie działa na nie erotycznie, a bardziej przyjacielsko." ZWIŃ ↑

Feromony: P6
Feromony stosuje od: 16. lat
Zdjęcie za zgodą autora
"świetny w pracy,masz zaufanie u pracodawcy, autorytet u pracowników, ludzie cię traktują profesjonalnie a jednocześnie relacje pozbawione są sztuczności. ludzie chca byc zawsze blisko ciebie, faceci nchylają się niby przypdkowo, koleżanki poproszone o pomoc bez problemu zrobia ci ksero, kawę. wszystcy skupiają się na tym o mówisz. niesamowite, jkbym była w centrum wszystkiego. nleży jednk uważać z dozowaniem, bo zwierzchnicy słuzbowi, którzy są niedowartościowani czy zakompleksieni reaguja czasa... ROZWIŃ »   mi ze zlością i agresją, maja poczucie zagrożenia." ZWIŃ ↑

Feromony: Perfect Ten
   
 
mężczyzna sprzedaje klientowi samochód
 Błyskawiczna sprzedaż
Dołącz do grupy skutecznych sprzedawców
Feromony to nie tylko uwodzenie. Większość ludzi, gdy słyszy o feromonach, myśli "Ja tego nie potrzebuję", "Ja mam żonę/męża", "to nie działa", "mam własne feromony", itd. Nie zdają sobie sprawy z tego, że feromony to nie tylko uwodzenie. Te związki chemiczne gwarantują sukces wszędzie tam, gdzie dochodzi do bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem, czyli między innymi w biznesie.

Jak udowodniono, przy pierwszym spotkaniu z nowym klientem, kontrahentem czy współpracownikiem, mamy około czterech sekund na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia. Liczne badania potwierdzają, że w ciągu kilku sekund jesteśmy oceniani nie tylko pod względem zawodowym, ale i osobistym.

lider ma dobry kontakt z ludźmi
 Dobry kontakt i autorytet
Feromony dają możliwość poprawy oceny Twojej osoby przez innych ludzi, poprawy swojego wizerunku, zwiększenia otwartości klientów oraz ich entuzjazmu. Skuteczni menadżerowie i prezesi dużych firm są tego świadomi. Wiedzą, że bez stosowania odpowiednich narzędzi i technik wpływu, ich skuteczność byłaby dużo mniejsza. Dlatego też, część z nich, w tajemnicy przed innymi, od lat stosuje feromony, zwiększając tym samym swoją przewagę nad partnerem w biznesie.

Udowodniona skuteczność feromonów
Naukowcy z Uniwersytetu w Wiedniu odkryli, że Androstenon, naturalny feromon męski, wywołuje zmiany w fizjologii i zachowaniu mężczyzn. Z przeprowadzonych badań wynika, że związek ten akcentuje męskość i dominację. Osoba, która wydziela jego dużą ilość, z reguły nie ma problemów z wywieraniem wpływu na otoczenie. Androstenon powoduje, że mężczyzna go stosujący staje się atrakcyjniejszy w oczach kobiet, wzbudzając jednocześnie respekt u innych mężczyzn. Między innymi ze względu na właściwości wywoływania pozytywnych emocji, Androstenonem spryskiwane były trudne do sprzedania miejsca w kinach, teatrach czy wnętrza klubów nocnych. Związek ten jest również niezwykle popularny wśród przedstawicieli handlowych, którzy swą sprzedaż zawdzięczają głównie kontaktom osobistym.

Androsteron to z kolei związek podkreślający męskość. Mężczyzna go stosujący, z reguły postrzegany jest jako autorytet. W czasach, gdy walczysz z innymi sprzedawcami o każdego indywidualnego klienta, twoja skuteczność jest niezmiernie istotna. To od niej zależy, czy przez następne kilka miesięcy czy nawet lat będziesz cieszyć się z udanej współpracy z nowym klientem. Czasami masz tylko kilka minut, aby przekonać go do siebie.

Jak to działa?
Badania neurologiczne dowiodły, że wszystkie impulsy zapachowe trafiają bezpośrednio do układu limbicznego, gdzie rejestrowane są przez naszą podświadomość. To właśnie w tym miejscu powstają uczucia, skojarzenia, emocje, sympatie i antypatie. W ten sposób w podświadomości kształtuje się pozytywna bądź negatywna reakcja na daną woń.

Narząd nosowo – lemieszowy, skrótowo nazywany VNO, bezpośrednio zamienia lotne sygnały zapachowe na odpowiednią reakcję w organizmie. Dlatego często substancje chemiczne, jak na przykład niewyczuwalne feromony, wywołują u nas pożądane przez nadawcę reakcje. Wykorzystują to sprzedawcy, menadżerowie, handlowcy, ponieważ bezwonne feromony mogą wywołać jeszcze bardziej pozytywne nastawienie odbiorcy.

OPINIE STOSUJĄCYCH:
"Witam wszystkich gorąco i serdecznie. Jestem kobietą w średnim wieku. Zajmuję kierownicze stanowisko i pracuję z dużą ilością ludzi o codziennej rotacji, a przede wszystkim z różnymi grupami społecznymi i wiekowymi.Mój pomysł by zakupić ten towar wziął się z tego,że zaczęłam przechodzić życiowy kryzys z moim mężem i w sumie na niego miał być ten haczyk. Niemniej jednak, tak jak proponuje producent zaczęłam używać ich na co dzień, czyli do pracy, sklepu czy banku. Nie powiem by Panowie rzucali si... ROZWIŃ »   ę na mnie, bo na pewno nie było to moim zamierzeniem. Szanuję związek mężczyzny z inną kobietą i wiem,że na cudzym nieszczęściu nie zbuduje się szczęścia,a nie jestem osobą pustą by skakać z radości jak małolata- bo jakiś tam gość zrobi do mnie maślane oczy. Ale powiem Wam,że reakcje są niesamowite. Koledzy, którzy przy mnie cierpieli na ,,zaniżenie ambicji:- teraz witają się ze mną z uśmiechem na ustach. Ludzie, z którymi pracuję są mili i chętnie okazują potrzebne dokumenty.Kontrolerzy nie szukają dziury w całym. Ale najprzyjemniejszy jest fakt,że to właśnie kobiety potrafią się wspaniale otworzyć, być życzliwe. Zapominają o zazdrości, konfliktowym podejściu- są bardzo otwarte. W chwili obecnej praktykuję już inne preparaty- robię mieszanki, bo mnie to po prostu zafascynowało.Zawsze interesowałam się psychicznym podłożem człowieka, grupy, rodziny,środowiska i każdej grupy społecznej z osobna, dlatego wybrałam taki zawód. Moje spostrzeżenia są takie, że osoby o niezrównoważonym systemie emocjonalnym,,,ego", zachowują się troszkę dziwnie. Śmieją się, nie chcą się odczepić- zasypiają, jakby po wykonaniu dużego wysiłku. Młode dziewczyny i chłopcy nie wykazują podtekstów seksualnych. Są raczej bardziej przychylni i grzeczni. Bez problemu wykonują zadania , o które się je poprosi, nie są złośliwi, nie robią psikusów.Najlepsze jest to,że Pan, który prowadzi wykłady- zapomina tematu. Jeżeli chodzi o mojego męża chyba zaczyna szukać pojednania- niemniej jednak- ja chyba chwilowo sobie odpuszczę. Wydaje mi się, że ja też zrobiłam się bardziej pewna siebie i chyba troszkę sobie od tego małżeństwa odpocznę. Moje drogie panie- jeżeli cierpicie na jakiegoś rodzaju kompleksy, macie problem z uciekającym czasem- spróbujcie. Ja nie żałuję. Może nie szukam akurat nie wiadomo jakich atrakcji, ale to, co przeżywam w chwili obecnej, bardzo mnie zaskakuje. Powiem w skrócie- ,,FEROMONY ODMIENIŁY MOJe ŻYCIE" Gorąco POLECAM !!!! Przynajmniej spróbujcie- dajcie sobie szansę.Gorąco wszystkich pozdrawiam...Urszula " ZWIŃ ↑

Feromony: PHEROMAX
   
 
"Świetna rzecz w pracy - działa socjalnie (ludzie liczą się z moim zdaniem, jestem "kolegą" natychmiast, moje dowcipy zawsze śmieszą, moje prośby są rozkazami. Polecam do negocjacji cen, reklamacji itp. Ps. nie przesadzajcie - 1 kropla wystarcza."

Feromony: BTB
Feromony stosuje od: 15. lat
Zdjęcie za zgodą autora


Feromony możesz wrzucić w koszty! Składając zamówienie poinformuj nas o tym, iż zamiast paragonu chcesz otrzymać fakturę. Ponieważ feromony są narzędziem biznesowym, zwiększającym sprzedaż Twoją i Twoich sprzedawców, możesz śmiało potraktować je jako koszt w Twojej firmie i tym samym zaoszczędzić 34% (VAT oraz podatek dochodowy).


Bądź skuteczny
Korzystanie z dobrodziejstw nauki i stosowanie laboratoryjnie wytwarzanych, syntetycznych feromonów, to nowe podejście do biznesu. Feromony przestają być tematem tabu, kojarzonym wyłącznie z uwodzeniem. Coraz częściej po feromony sięgają dyrektorzy firm, przedstawiciele handlowi, sprzedawcy, którzy, dzięki aplikacji feromonów, zyskują lepsze wyniki w negocjacjach i sprzedaży.

Wydając 183zł na flakon BTB do biznesu tak naprawdę inwestujesz we własną skuteczność. Naukowcy udowodnili, że ludzie stosujący feromony odbierani są jako bardziej atrakcyjni, a otwartość klientów, ich zaufanie i zainteresowanie wzrasta aż o 22,6%! Sam oceń, czy w świecie sprzedaży i ciągłego zabiegania o klienta to duża pomoc.

ludzie klaszczą
 Osiągnij sukces w sprzedaży
Feromony mogą zdecydowanie skrócić czas Twojej sprzedaży. Sprawią, że ludzie mogą być bardziej zaciekawieni Twoją ofertą. Postaw więc na sprawdzone rozwiązania, by cieszyć się większą ilością podpisanych kontraktów, sprzedanych produktów lub usług.

Zamów najlepsze feromony do biznesu:
lub zobacz wszystkie produkty »

Przeczytaj również: Feromony w windykacji »