PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU

100% dyskrecji. Paczka bezpośrednio w Twoje ręce!

Dyskretna paczka. BEZPOŚREDNIO W TWOJE RĘCE!
By zapewnić Tobie maksymalny poziom dyskrecji, przesyłki nadawane są w nieznakowanych, kartonowych, małych brązowych pudełkach (o wymiarach 19x14x4cm), które nie ujawniają zawartości. Nigdzie nie widnieje napis feromony. Na paczce nie znajdują się żadne taśmy ani etykiety reklamowe. Specjalnie dla Ciebie nadawcą jest nie Feromony.pl a firma Inter Technologie. Dlatego też, nie ma żadnej możliwości, by osoba trzecia dowiedziała się co znajduje się w paczce. Paczki nadawane są dla Ciebie tak dyskretnie, abyś Ty miał pewność, że Twój zakup pozostanie w pełni bezpieczny i anonimowy. Zobacz poniżej zdjęcie paczki, którą otrzymasz.


Twoje dane są chronione
Zgodnie z ustawą na temat ochrony danych osobowych (Dz.U. 2002 nr 101 poz. 926 z późn.zm.) i zgodnie z art. 15 - 22 RODO, podane przez Ciebie informacje są chronione i wykorzystywane wyłącznie w celu przeprowadzenia sprzedaży.
Aby nasi klienci mieli absolutną pewność, że ich dane są w pełni bezpieczne, nasze zbiory zarejestrowane zostały przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO) (sygn. akt DRZDO/402/001029/07).


Pełne prawo odstąpienia od umowy
W trosce o Twoje bezpieczeństwo, otrzymujesz pełno prawo do:
 • 10-dniowego odstąpienia od umowy, zgodnie z Dz.U. z 2000 r. Nr 22, poz. 271. (dla zakupów przed 25. grudnia 2014r.)
 • 14-dniowego odstąpienia od umowy, zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (dla zakupów od 25.grudnia 2014r.).


 • ABSOLUTNIE UNIKALNA GWARANCJA!
  Poza powyższym prawem odstąpienia od umowy, otrzymujesz dodatkową, unikalną ROCZNĄ gwarancję działania, dostępną tylko w Feromony.pl!
  Szczegóły na stronie: Gwarancja
  Tak wygląda paczka, którą odbierzesz od kuriera:
  (kliknij na zdjęcie, aby powiększyć)


  Wymiary: 19 x 14 x 4 cm
  "Wstydziłem się je zamówić ale przekonałem się, że warto. Paczka była nieoznakowana, więc nikt nie wiedział co zamawiam. Musze przyznać, żę feromony zrobiły na mnie kolosalne wrażenie. Od pierwszego dnia stosowania Relationship'>Relationship Magic zauważyłęm różnicę. Można powiedzieć, że to inwestycja, bo jak wiadomo feromony nie są tanie, ale moim zdaniem opłaca się. Efekty naprawdę widać. Ludzie zaczęli być mi przychylni i przyjaźni. Moja dziewczyna okazywała mi więcej miłości i czułości:) Ostatnim razem zno... ROZWIŃ »   wu zamówiłem feromony w tym sklepie. Tym razem Perfect Ten. Polecam je dla wszystkich chcących poderwać dziewczynę. Oba te produkty polecam wszystkim zainteresowanym." ZWIŃ ↑

  Feromony: Perfect Ten
     
   
  "Właśnie otrzymałem paczkę. Nigdy nie otrzymałem tak świetnie zabezpieczonej i wypełnionej paczki. Całość wypełniona muszelkami styropianowymi i piankowymi. Sam feromon w otoczce bąbelkowej. Do tego wartościowy gratis i przyjemne podziękowania za zakup. Co do samego feromonu to zapach jest powalający. Mógłbym to wąchać cały dzień. Skuteczności jeszcze nie sprawdziłem ale ciekawie to widzę. Naprawdę polecam zakup na tej stronie. W poniedziałek zamówiłem i przelałem pieniądze. We wtorek paczka zost... ROZWIŃ »   ała nadana do kuriera. W środę (dzisiaj) paczka dotarła o 13. Jestem mile zaskoczony." ZWIŃ ↑

  Feromony: Alchemy
  Feromony stosuje od: 14. lat
   


  Następnie przeczytaj:
  Ile czasu pozostało do realizacji zamówień? »