MENU
PLEASE WAIT.
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
Wszystko o feromonach
Badania Naukowe
Forum
Blog
Newsletter
Kontakt

Jak stosować feromony


Sposób na życie

Każdy z nas jest inny. Stosowanie feromonów jest kwestią praktyki i nabytego doświadczenia. Niektórzy potrzebują większej ilości feromonów od innych, by poddać się ich wpływowi. Jest to sprawa indywidualna.
Używaj feromonów codziennie, wychodząc do sklepów, biblioteki, kina, itp., nie tylko do klubu czy baru. Po prostu, bądź sobą. Zdarzają się osoby, które nie odnoszą sukcesu w zatłoczonych, zadymionych pubach (gdzie już znajduje się olbrzymia ilość bodźców dla zmysłu powonienia oraz VNO), natomiast osiągają BARDZO dobre rezultaty używając feromonów podczas codziennych zajęć. Zauważysz jak świat zmienia się wokół Ciebie! Ty się nie zmieniłeś, to ludzie wokół odbierają Cię odmiennie. W dodatku, Twoja pewność siebie znacząco wzrośnie i nie ma to nic wspólnego z efektem placebo.

Czas działania

W każdym przypadku efekt działania utrzymuje się od czterech, do sześciu godzin po zaaplikowaniu, zanim całkowicie się ulotni. Działają do momentu ulotnienia się zapachu perfum. Jeżeli spryskasz nimi ubranie, pozostaną na nim przez długi czas, nawet przez wiele dni. Jednakże, jeśli następnego dnia dokonasz ponownej aplikacji, sumaryczna ilość feromonów może przekroczyć zalecaną dawkę (dokładnie jak w przypadku perfum).
Ładnie pachnąca woda toaletowa może znacząco poprawić odbiór osoby, która dodatkowo używa feromonów. Z tego też względu feromony Relationship Magic posiadają swój własny, zmysłowy zapach.

Dokładna instrukcja stosowania feromonów dołączana jest do każdego zamawianego produktu.


Stosowanie feromonów PHEROMAX:

Dawkowanie feromonów NPA:

Aplikacja feromonów BTB:


OPINIE STOSUJĄCYCH: