PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU

Który preparat jest dla mnie najlepszy?

Dobierz feromony do swoich potrzeb

Zanim wybierzesz konkretny produkt, zastanów się w jakim celu stosować będziesz feromony. Czy chcesz korzystać z nich wyłącznie w klubie, a może również w pracy, by poprawić swoje stosunki z otaczającymi Cię ludźmi? Poniżej przedstawiliśmy Tobie cztery najbardziej powszechne kategorie zastosowań feromonów, w których najlepiej sprawdzają się wymienione produkty. Wybierz te feromony, które najbardziej odpowiadają Twoim potrzebom.

Jaka jest dodatkowa różnica między produktami?

  • BTB SUPREME - najbardziej uniwersalne feromony. Do stosowania na co dzień - od pracy, podkreślenie bliskości w związku, aż po wieczorne - pełne namiętności - spotkanie.
  • PHEROMAX, UNRESISTIBLE - idealne do uwodzenia, do klubu, na imprezy. Silnie wpływa na Twoje otoczenie.
  • NPA oraz The EDGE - wpływa nie tylko na otoczenie, ale również w dużym stopniu na Ciebie - najsilniej zwiększa Twoją pewność siebie, stanowczość i asertywność, a także poprawia poczucie humoru. Jeżeli zależy Ci na tym, aby być bardziej przebojowym, towarzyskim, zabawnym, aby być liderem grupy, wybierz właśnie te produkty. Są idealne nie tylko podczas uwodzenia, ale również, na co dzień, gdy pragniesz być osobą bardziej przebojową, pewną siebie i asertywną.
  • BTB, Chikara, Relationship - to produkty bardziej uniwersalne, przeznaczone nie tylko do uwodzenia, ale również do stosowania na co dzień - podczas załatwiania ważnych spraw w urzędach, w bankach, w pracy, podczas ważnych rozmów biznesowych, itd.
  • Relationship oraz Pheromax OXYTRUST to produkty zalecane do stosowania w związku. Do wzbudzenia dawnej namiętności, czułości i pożądania.
  • Relationship - to produkt zawierający nie tylko feromony, ale dodatkowo prawdziwe, naturalne wyciągi z roślin, które wpływają na psychikę osób wdychających. Unikalny na skalę światową.
  • UNR Man2Man - to produkt wyłącznie dla osób homoseksualnych (gay) oraz UNR Woman2Woman dla homoseksualnych kobiet (lesbian).

Jaka jest różnica między NPA a The EDGE?
Można powiedzieć, że NPA oraz The EDGE to te same produkty. Inny jest natomiast ich sposób użycia. Chociaż większość ludzi stosuje NPA bezpośrednio z flakonu, to według zaleceń producenta NPA jest koncentratem służącym do dolania do własnych perfum. Z kolei The EDGE to gotowy produkt, do bezpośredniego użycia. Aplikacja feromonów przy The EDGE jest o wiele prostsza, ponieważ ogranicza się wyłącznie do 1-2 psiknięć. NPA nie posiada dodatków zapachowych i stosuje się go z własnymi perfumami. The EDGE jest produktem perfumowanym i nie łączy się go z własnymi perfumami.


Jaka jest różnica między Pheromax a Pheromax OXYTRUST
Pheromax jest produktem stworzonym do uwodzenia, Pheromax OXYTRUST został wzbogacony przez producenta o 4mg Oksytocyny, neuropeptydu zwiększającego zaufanie. PHEROMAX OXYTRUST to ekskluzywna wersja PHEROMAX. Unikatowa wartość nie tylko w zakresie uwodzenia, ale również w biznesie. Tam, gdzie zaufanie drugiej osoby do Ciebie jest szczególnie ważne. Jeżeli chcesz uwodzić, wybierz Pheromax, jeżeli chcesz jeszcze bardziej wpływać na ludzi, wybierz PHEROMAX OXYTRUST.


Dlaczego nie oferujecie więcej produktów?
Wraz z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu stale badamy w laboratorium wszystkie nowe produkty, które pojawiają się na polskim i europejskim rynku.
Urządzenia laboratoryjne jasno pokazują, że większość z produktów dostępnych na rynku w ogóle nie zawiera feromonów lub ma ich zbyt niską ilość, aby mogły działać. Z tego też powodu nigdy nie wprowadzimy ich do sprzedaży. W sklepie Feromony.pl znajdziesz tylko markowe, działające preparaty feromonowe, o bardzo wysokiej zawartości związków czynnych.


Jeżeli wciąż nie masz pewności, który produkt byłby dla Ciebie najlepszy skonsultuj się z naszym ekspertem.
Pomożemy w wyborze feromonów najlepszych dla Ciebie.