PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU

Twoją paczkę wyślemy w dowolne, wskazane przez Ciebie, miejsce na świecie.

Masz wybór! Możesz otrzymać paczkę kurierem, jeżeli zależy Tobie na czasie, Paczkomatami, jeżeli zależy Ci na dyskrecji lub Pocztą Polską, jeżeli cenisz klasykę.
Masz pewność, że paczka dotrze do Ciebie najszybciej, jak to jest możliwe. Możesz ją otrzymać nawet w 24h! Wystarczy, że zaznaczysz odpowiednie pole przy składaniu zamówienia.
Szczegółowe koszty przesyłki znajdziesz poniżej:


POLSKA

Przesyłka Polska

Koszt wysyłki w dowolne miejsce w Polsce wynosi odpowiednio:
( Rozwiń cennik )

( Zwiń cennik )

Wpłata na konto / e-płatności
Zapłata przy odbiorze
(za pobraniem)
Poczta Polska
(dostawa: 2-3 dni)
12zł
14zł
Paczkomaty
(dostawa: 24h)
12zł
14zł
Kurier DPD
(dostawa: 24h)
16zł
18zł

ZAGRANICA

Przesyłka Świat
Wysyłamy w dowolne miejsce na świecie!
Do wyboru tania przesyłka polecona, kurier Pocztex lub pewny kurier DPD:
( Rozwiń cennik )

( Zwiń cennik )

Wpłata na konto / e-płatności
List polecony
(dostawa: do 21 dni)
Tylko 25zł!
Kurier DPD
(dostawa: 2-4 dni)
Ceny DPD są zależne od kraju:

Austria: 73zł
Belgia: 65zł
Czechy: 51zł
Dania: 59zł
Finlandia: 110zł
Francja: 81zł
Hiszpania (bez Wysp Kanaryjskich): 140zł
Holandia: 65zł
Irlandia Północna: 81zł
Litwa: 65zł
Łotwa: 71zł
Luksemburg: 65zł
Niemcy: 51zł
Słowacja: 53zł
Słowenia: 111zł
Szwecja: 105zł
Węgry: 54zł
Wielka Brytania: 95zł
Włochy (bez Livigno i Sardynii): 86zł

Inny kraj? Napisz do nas.

Wysyłka do krajów spoza Unii Europejskiej (np. Norwegia, Szwajcaria, USA) może wiązać się z doliczeniem stosownych podatków w kraju odbiorcy.
Kurier Pocztex
(dostawa: do 10 dni)
160zł
niezależnie od kraju


Odbiór osobisty
Możliwy jest również osobisty odbiór feromonów. Odbiór odbywa się w naszym biurze we Wrocławiu (ul. Inowrocławska), od poniedziałku do piątku, w godz. 9-17.
Ponieważ nie jest to sklep stacjonarny, konieczne jest wcześniejsze umówienie się na odbiór. Aby umówić się na odbiór osobisty, złóż samodzielnie zamówienie poprzez sklep Feromony.pl i podczas składania zamówienia, w polu Dostawy wybierz "Odbiór osobisty". W e-mailu potwierdzającym zamówienie otrzymasz dalsze wskazówki postępowania.


Odbiór w oddziale

Istnieje możliwość odebrania paczki osobiście na poczcie lub w oddziale firmy kurierskiej (bez doręczania jej pod wskazany adres domowy).

W przypadku Poczty Polskiej:
Jest to wysyłka typu Poste Restante. Usługa jest bezpłatna. Abyśmy jednak mogli nadać w ten sposób przesyłkę, podczas składania zamówienia powinieneś wybrać dostawę za pośrednictwem Poczty Polskiej i zaznaczyć pole "Proszę o wysyłkę w formie Poste Restante". W formularzu należy podać nie tylko własne imię oraz nazwisko, ale przede wszystkim: NUMER urzędu pocztowego, dokładny adresu URZĘDU POCZTOWEGO, kod URZĘDU POCZTOWEGO. Pomocna może okazać się strona Poczty Polskiej.
Po otrzymaniu od nas emaila informującego o wysłaniu paczki, należy odczekać 1-2 dni, po czym zgłosić się na pocztę. Gdy paczka dotrze do urzędu, możliwy jest wyłącznie osobisty odbiór, ponieważ powiadomienie (awizo) nie jest doręczane do Twojego miejsca zamieszkania. Na tym właśnie polega dyskrecja tego rozwiązania.

W przypadku firmy kurierskiej DPD:
Podczas składania zamówienia, w polu uwagi napisz "ODBIÓR OSOBISTY". Wtedy paczka nie zostanie dostarczona pod wskazany przez Ciebie adres domowy. Będziesz musiał odebrać paczkę osobiście w lokalnym oddziale DPD. Listę oddziałów znajdziesz tutaj. Odbiór osobisty możliwy jest jedynie w miejscowościach, w których znajduje się oddział DPD. Z reguły są to większe miejscowości. Zanim więc zdecydujesz się na odbiór osobisty w DPD, sprawdź czy w Twojej miejscowości znajduje się oddział firmy DPD lub czy możesz do niego dojechać ze swojej miejscowości.

"Wstydziłem się je zamówić ale przekonałem się, że warto. Paczka była nieoznakowana, więc nikt nie wiedział co zamawiam. Musze przyznać, żę feromony zrobiły na mnie kolosalne wrażenie. Od pierwszego dnia stosowania Relationship'>Relationship Magic zauważyłęm różnicę. Można powiedzieć, że to inwestycja, bo jak wiadomo feromony nie są tanie, ale moim zdaniem opłaca się. Efekty naprawdę widać. Ludzie zaczęli być mi przychylni i przyjaźni. Moja dziewczyna okazywała mi więcej miłości i czułości:) Ostatnim razem zno... ROZWIŃ »   wu zamówiłem feromony w tym sklepie. Tym razem Perfect Ten. Polecam je dla wszystkich chcących poderwać dziewczynę. Oba te produkty polecam wszystkim zainteresowanym." ZWIŃ ↑

Feromony: Perfect Ten
   
 
"Właśnie otrzymałem paczkę. Nigdy nie otrzymałem tak świetnie zabezpieczonej i wypełnionej paczki. Całość wypełniona muszelkami styropianowymi i piankowymi. Sam feromon w otoczce bąbelkowej. Do tego wartościowy gratis i przyjemne podziękowania za zakup. Co do samego feromonu to zapach jest powalający. Mógłbym to wąchać cały dzień. Skuteczności jeszcze nie sprawdziłem ale ciekawie to widzę. Naprawdę polecam zakup na tej stronie. W poniedziałek zamówiłem i przelałem pieniądze. We wtorek paczka zost... ROZWIŃ »   ała nadana do kuriera. W środę (dzisiaj) paczka dotarła o 13. Jestem mile zaskoczony." ZWIŃ ↑

Feromony: Alchemy
Feromony stosuje od: 13. lat
 


Następnie przeczytaj:
Przejdź do sklepu »