PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU
Do wysyłki Twojej paczki pozostało:

dni, godz : min sekund
Złóż zamówienie do godziny 13:00, zapłać elektronicznie lub wybierz przesyłkę za pobraniem, a wyślemy Twoją paczkę jeszcze dzisiaj!

Złóż zamówienie dzisiaj
do godziny 13:00

Zapłać elektronicznie
lub za pobraniem

Twoją paczkę wyślemy jeszcze dzisiaj!
Wiemy, że feromonów potrzebujesz "na już". Dlatego też, wszystkie zamówienia złożone do godziny 13:00 realizujemy jeszcze tego samego dnia! Zamówienia realizowane są CODZIENNIE, w dni robocze, od poniedziałku do piątku, do godziny 13:00. Twoja paczka zostanie wysłana w dniu złożenia przez Ciebie zamówienia, jeśli złożysz je przed godziną 13:00.

Jeżeli zależy Tobie, aby paczka została przekazana kurierowi tego samego dnia, pamiętaj, aby opłacić zamówienie elektronicznie (np. PayU) lub też wybrać przesylkę "za pobraniem".

Czas doręczenia
Przesyłka doręczana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej (dostawa w ciągu 1-2 dni), Paczkomatów Inpost (dostawa w ciągu 1-2 dni) lub też firmy kurierskiej DPD (doręczenie w 24h). Wyboru dokonasz podczas składania zamówienia.
.
"No więc kupiłem Chikarę.Ale od początku. Dla sprzedawcy nie mam oceny, bo takowa nie istnieje. Co można o sklepie powiedzieć,kiedy wpłacam pieniądze w poniedziałek,a we wtorek mam już produkt u siebie ładnie i dyskretnie zapakowany? Kontakt po prostu super.Nic,tylko szok i zdumienie w sensie oczywiście bardzo pozytywnym.Sama Chikara, to drugi szok i zdumienie. Pachnie na mojej skórze tak,że nawet mnie powala na kolana, a co dopiero innych,po prostu obłędny. To mój zapach życia i już dla siebie n... ROZWIŃ »   a razie nie wyobrażam sobie innego. Działanie: koleżanka z pracy dużo młodsza (ja jestem w średnim wieku)zawsze traktowała mnie z dystansem i na odległość, a teraz siada blisko mnie,często coś przynosi żebym jej wytłumaczył, pochyla się nade mną i widzę że wręcz nie może się opanować,najchętniej to usiadłaby mi na kolanach. W sklepie sprzedawczyni tak mi długo i głęboko patrzyła w oczy,że aż mnie ciarki przeszły,a na dodatek zaczęła opowiadać o sobie, żona to już w ogóle kosmos, zaczęła się przy mnie zachowywać jak zakochana nastolatka. A mój szef to już w ogóle przebój roku. Zawsze pewny siebie,władczy i nie znoszący sprzeciwu, teraz w czasie narady(siedziałem tuż koło niego)był jakiś nieswój ,skonsternowany,zbity z tropu , patrzył często na mnie szukając aprobaty , tracił wątek i pewność siebie.Normalnie masakra.W to co się teraz dzieje w moim otoczeniu, to naprawdę trudno uwierzyć i sam bym w to nie uwierzył gdybym nie widział tego na własne oczy.Normalnie to chyba jakieś cuda i czary i wcale tego nie upiększam i nie koloryzuję. Uważam, że produkt jest wart swojej ceny i teraz zamówię na pewno następną partię. Poeksperymentuję z Chikarą i Pheromaxem. Uważam,że kupując w tym sklepie nie mogłem lepiej zainwestować, bo i sklep jest tego warty i produkt i ja sam oczywiście :-). Pozdrowienia dla użytkowników , no i sprzedawcy.Aha, co do stosowania, to stosuję jedną aplikację rano przed wyjściem do pracy, a drugą po wyjściu z pracy i nie więcej." ZWIŃ ↑

Feromony: Chikara
Feromony stosuje od: 13. lat
 
"Właśnie otrzymałem paczkę. Nigdy nie otrzymałem tak świetnie zabezpieczonej i wypełnionej paczki. Całość wypełniona muszelkami styropianowymi i piankowymi. Sam feromon w otoczce bąbelkowej. Do tego wartościowy gratis i przyjemne podziękowania za zakup. Co do samego feromonu to zapach jest powalający. Mógłbym to wąchać cały dzień. Skuteczności jeszcze nie sprawdziłem ale ciekawie to widzę. Naprawdę polecam zakup na tej stronie. W poniedziałek zamówiłem i przelałem pieniądze. We wtorek paczka zost... ROZWIŃ »   ała nadana do kuriera. W środę (dzisiaj) paczka dotarła o 13. Jestem mile zaskoczony." ZWIŃ ↑

Feromony: Alchemy
Feromony stosuje od: 13. lat
 


Sprawdź, które feromony najbardziej pasują do Twojej osobowości:

Przejdź do poradnika i dobierz feromony dla siebie »

.
Następnie przeczytaj:
Jakie są koszty przesyłki? »