OFERTA SPECJALNA
DLA KLIENTÓW FEROMONY.PL
OFERTA SPECJALNA DLA KLIENTÓW FEROMONY.PL
Program Partnerski
Feromony.pl
Codziennie zarabiaj 57zł lub więcej!

Wymieniaj zarobioną prowizję na darmowe feromony!

Zmieniaj świat razem z nami!

Codziennie zarabiaj 57zł lub więcej!
Wymieniaj zarobioną prowizję na darmowe feromony!
Zmieniaj świat razem z nami!
Ile mogę zyskać?
W Programie Partnerskim Feromony.pl Twoje zyski uzależnione są od kwoty i ilości zamówień. Im więcej osób złoży zamówienia przez Twój link partnerski, tym więcej zarabiasz. Im wyższe kwoty zamówień, tym więcej zarabiasz. Prowizja gromadzona jest na Twoim indywidualnym koncie partnerskim, do którego masz cały czas wglad.

W każdej chwili możesz poprosić o wypłatę zgromadzonej prowizji. Możesz wymienić zgromadzoną prowizję na dowolne feromony z oferty. Dzięki temu korzystasz z feromonów za darmo lub płacisz cząstkę ich wartości.

Twoja prowizja wyniesie od 10% do 24% - wraz z ilością zamówień zwiększa się - sprawdź tabelę prowizji. Dla przykładu - za polecenie Pheromax OXYTRUST (kosztującego 337 zł) otrzymasz od 34 zł do 81 zł. Za trzy takie polecenia otrzymasz 102 - 242zł.


Za co tak naprawdę będę zarabiał?
Dzięki zaawansowanemu systemowi śledzenia, każda osoba, która kliknie w podany przez Ciebie odnośnik, zostanie odnotowana jako osoba polecona przez Ciebie. Jeżeli chcesz, możemy dostosować do Twojej strony nasze formy reklamy, wstarczy poprosić opiekuna PP o darmową kampanie poprzez drogą mailową.


Jak zarabiają najlepsi?
Najwyższymi zarobkami mogą pochwalić się osoby, które polecają nasze produkty w swoich filmikach wideo na YouTube, poleceniach na Instagramie, na TikToku, na Facebooku, w mailingach, na swoich blogach i na własnych stronach internetowych. Zastanów się, które drogi dadzą Ci największą korzyść i wybierz te dla Ciebie najbardziej odpowiednie.

Mamy już 1031 Partnerów!
Co miesiąc otrzymują wynagrodzenie, zmieniając świat na lepsze.Potrzebujesz pomocy?
  • Nie musisz wyważać otwartych drzwi. Skorzystaj z gotowych rozwiązań, ktore działają. W ciągu ostatnich lat przetestowaliśmy wiele różnych rozwiązań - teksty, grafiki, filmy, bannery, mailingi i inne. Wystarczy, że umieścisz je u siebie. Napisz do nas i powiedz gdzie i komu chcesz zaoferować feromony.
  • Otrzymasz osobistego opiekuna, który pomoże Tobie wdrożyć najskuteczniejsze rozwiązania.
  • Krok po kroku przeprowadzimy Cię, aby uzyskać jak najwieksze korzyści. Zapraszamy Cię do kontaktu z Marcinem Jakubasz, którego dane widzisz po prawej stronie.


Marcin Jakubasz
Specjalista ds Programu Partnerskiego

marcin.jakubasz@feromony.pl
730 842 319


Zapraszamy Cię do kontaktu:


marcin.jakubasz@feromony.pl
730 842 319
ZAREJESTRUJ SIĘ »


Wypłatę środków gwarantuje Inter Technologie.
Lider na rynku feromonów od 1997 roku.
Wypłatę środków gwarantuje Inter Technologie. Lider na rynku feromonów od 1997 roku.