OFERTA SPECJALNA
Program Partnerski
Feromony.pl
Codziennie generuj 57zł lub więcej!
Zyskaj dodatkowy przychód pasywny!
Zarabiaj bez wychodzenia z domu!
Ile mogę zyskać?
W naszym Programie zyski są uzależnione od ilości zamówień. Średni koszyk zamówienia wynosi 200 zł. Prowizja Partnera wynosi od 10% do 24% i wraz z ilością zamówień zwiększa się - sprawdź tabelę prowizji. To oznacza, że za polecenie Pheromax (296 zł) dostaniesz od 24 zł do 57 zł.

Za co tak naprawdę będę zarabiał?
Dzięki zaawansowanemu systemowi śledzenia, każda osoba, która kliknie w podany przez Ciebie odnośnik, zostanie odnotowana jako osoba polecona przez Ciebie. Jeżeli chcesz, możemy dostosować do Twojej strony nasze formy reklamy, wstarczy poprosić opiekuna PP o darmową kampanie poprzez drogą mailową.


Jak zarabiają najlepsi?
Najwięcej zarabiają Partnerzy, którzy pozycjonują strony związane tematycznie z feromonami. Wysokimi zarobkami mogą pochwalić się osoby, które polecają nasze produkty w swoich filmikach wideo, mailingach, na swoich blogach, fanpage'ach i w formie bannerów na stronach internetowych.

Mamy już 786 Partnerów!
Co miesiąc otrzymują przelew na swoje konto.Dlaczego to proste?
  • Skorzystasz z gotowych rozwiązań, ktore działają! Przetestowaliśmy za ciebie bannery, mailingi i video. Wystarczy, że umieścisz je u Siebie.
  • Otrzymasz osobistego opiekuna, który pomoże Tobie wdrożyć najskuteczniejsze kampanie
  • Krok po kroku przeprowadzimy Cię, abys zarabiał!


Marcin Jakubasz
Specjalista ds Programu Partnerskeigo
marcin.jakubasz@feromony.pl
730 842 319
Wypłatę środków gwarantuje Feromony.plT. Lider na rynku feromonów od 1997 roku.