PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)


Pytania dotyczące produktów

Które feromony są najlepsze?
Jaka jest różnica w działaniu między poszczególnymi produktami?
Dlaczego feromony są takie drogie?


Pytania dotyczące działania

"Ja tam nie wierzę, że to działa"
"Ja nie potrzebuję feromonów. Mam własne feromony i charyzmę"
"Nie wierzę w feromony. To po prostu nie ma prawa działać"
"Przecież każdy wytwarza inne feromony. Czy możliwe jest stworzenie produktu dla każdego?"
"Czy na pewno zdobędę dziewczynę gdy będę używał feromonów?"
"Czy stosowanie feromonów jest w 100% bezpieczne?"
"Czy to nie jest oszukiwanie ludzi?"
"Mam problemy małżeńskie. Żona straciła zainteresowanie moja osoba. Jakich uzyć feromonów, aby znowu sie mna zainteresowała?"
"Czy osoba, z którą się spotykam, odkryje obecność feromonów?"
"Czy gdy przestanę stosować feromony, to nadal będę się podobał?"
"Jakie są najlepsze feromony do pracy?"
"Mam żonę i nie interesuje mnie seks z nieznajomą"
"Słyszałem, że sprzedawane są feromony zwierzęce. Czy to prawda?"


Pytania dotyczące stosowania

Czy feromony posiadają zapach?
Czy można stosować feromony razem z dezodorantami lub perfumami?
Jak długo feromony pozostają na skórze?
Czy umieszczenie feromonów na ubraniu jest bardziej efektywne?
Na jaką odległość działają feromony?
Pytania dotyczące produktów

 
Które feromony są najlepsze?
W naszej ofercie znajdziesz wiele produktów. Robimy wszystko, aby sprowadzać dla Was wyłącznie najlepsze, światowej klasy produkty, cenione na rynkach zachodnich. Celowo pomijamy środki niesprawdzone oraz nieskuteczne.

Zaprezentowane produkty różnią stopniem stężenia i proporcjami poszczególnych feromonów, a przez to również i sposobem wpływania na podświadomość drugiego człowieka. Nie można więc jednoznacznie powiedzieć, że produkt A jest lepszy od produktu B. Przede wszystkim, musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, w jakim celu stosować chcesz feromony. W uzyskaniu odpowiedzi pomocna będzie Tobie tabela zastosowań.
Po zapoznaniu się z powyższą tabelą oraz zaznajomieniu się z opisem każdego produktu, będziesz już wiedzieć, który produkt najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Jeżeli masz problemy z wyborem odpowiedniego dla siebie środka, napisz do nas. Pomożemy w wyborze feromonów dla Ciebie najlepszych.

 
Jaka jest różnica w działaniu między poszczególnymi produktami?
Pheromax przeznaczony jest głównie do podrywania. Wykorzystywane są przez mężczyzn oraz kobiety w klubach, na spotkaniach towarzyskich. Oczywiście, sprawdzają się również wtedy, gdy trzeba coś załatwić.
Relationship skierowany jest do osób pragnących poprawić swoje kontakty osobiste. Z powodzeniem wykorzystywany jest w związku, celem rozbudzenia uczuć partnera. Wiele osób podkreśla, iż doskonale sprawdza się w pracy, gdzie kontakt z drugim człowiekiem jest szczególnie istotny. Po jego zastosowaniu ludzie stają się mili i towarzyscy, chętniej przebywają w Twoim otoczeniu.
Perfect Ten to produkt pośredni między Relationship a Pheromax. Sprawdza się zarówno podczas rozmów biznesowych, jak i podczas spotkań towarzyskich. To zdecydowanie jedne z najlepszych i najbardziej skutecznych feromonów, jakie są produkowane na świecie.

   
Dlaczego feromony są takie drogie?
Proces syntezy feromonów jest bardzo wysoki. Są one wytwarzane w laboratorium w wyniku zaawansowanych, długich procesów chemicznych. Wytworzenie 1 grama Androstenolu lub Androstenonu kosztuje ponad 6000 dolarów. Na rynku istnieje wiele, nie tyle podróbek, co produktów bardzo słabych, o niskiej zawartości feromonów. najczęściej tanie produkty, które być może wyglądają ładnie i są elegancko opakowane, nie zawierają W OGÓLE feromonów lub ich ilość jest zbyt niska, by dostrzec jakiekolwiek efekty. Należy wiedzieć, że skuteczne feromony o pojemności 5ml powinny kosztować co najmniej 60zł. Więcej na ten temat przeczytasz na podstronie Porównanie feromonów


Pytania dotyczące działania

 
"Ja tam nie wierzę, że to działa"
Nie jestem naszym zadaniem namawiać kogokolwiek na zakup. Ci, którzy stosowali wiedzą, że feromony działają i dają niesamowite efekty. Często nie chwalą się tym przed znajomymi, bo i po co zdradzać swoje sprawdzone sposoby? My nie będziemy na siłę nikogo przekonywać. Pewne osoby zawsze będą negować nowe rozwiązania i znajdą dowolny powód, by powiedzieć, że coś nie działa, byle tylko postawić na swoim. To jest wybór każdego człowieka i ma do tego prawo.

 
"Ja nie potrzebuję feromonów. Mam własne feromony i charyzmę"
To nie jest tak, że potrzebujesz mieć feromony, bo pewność i pełnia jest zawsze w Tobie. Feromony są dodatkiem do Twojej osobowości. Ty ich nie potrzebujesz, tak jak nie potrzebujesz dobrych perfum czy markowego auta, jednakże fajnie i miło jest mieć swojego asa w rękawie. To dodatkowe narzędzie w kontaktach interpersonalnych. To Coś, co zapewnia Ci dodatkowe oktany do Twojej wewnętrznej męskości (i dodatkową aurę seksapilu - jeśli jesteś kobietą).
Feromony nie zastąpią Twojego wewnętrznego uroku, ale pomogą Ci go spotęgować. Nawet jeśli już teraz masz doskonałe relacje z innymi, możesz wznieść je na jeszcze wyższy poziom. Feromony pomogą Ci bardziej otworzyć ludzi na siebie i poprawić jakość komunikacji. To, jak to wykorzystasz, zależy tylko od Ciebie.

 
"Nie wierzę w feromony. To po prostu nie ma prawa działać!"
Często klienci, mimo że widzą spektakularne efekty, nie chcą uwierzyć w to, co widzą. Dla przykładu jeden z klientów ostatnio napisał:
"Uzytkuje feromonow na codzien i musze powiedziec ze jest dobrze, lepiej niz bylo. Moze to przypadek a moze to wlasnie przez feromony. Nie wiem od czego zaczac, moze od tego ze do tej pory (zanim zaczalem testowac feromony) moje kontakty z kobietami raczej sporadycznie konczyly sie w łóżku, w ciagu tego miesiaca przezylem 2 rzeczy po raz pierwszy i jestem z tego bardzo zadowolony a mianowicie - dowiedzialem sie jak wyglada prawdziwa namietnosc miedzy partnerami i przepraszam wszystkiego kobiety za slowo "zaliczylem" 3 dziewczyny w ciagu jednego dnia ! Czuje sie bardziej pewny siebie, latwiej mi sie rozmawia z kobietami a nawet z kolegami z pracy udaje mi sie porozmawiac co do tej pory bylo niemozliwoscia. Aha udalo mi sie w koncu wyciagnac lepsza umowe od szefa. Dalej nie wiem czyja to jest zasluga ale mimo wszystko dzieki :)"
A więc, jak widzisz, nawet jeśli dzięki feromonom w życiu zachodzą tak duże zmiany, o których wcześniej marzyli, to po fakcie jedynie stwierdzają "no sam nie wiem, a może to przypadek?". Ludzie po prostu nie chcą wierzyć, że feromony tak dużo dają. Polacy są urodzonymi sceptykami.

 
Przecież każdy wytwarza inne feromony. Czy możliwe jest stworzenie produktu dla każdego?
Podstawowymi atraktantami seksualnymi są: Androstenol, Androstenon, Androstadienon czy też Estratetraenol. Ciało każdego człowieka wytwarza te związki chemiczne, jednakze w różnych ilościach. Udowodniono, iż zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet, ich proporcje są odpowiednio zachowane. Synetyczne feromony są uśrednieniem tychże substancji występujących naturalnie u człowieka i działają na większość społeczeństwa. 61% osób, które dokonało zamówienia Relationship Magic stało się stałymi klientami. Czy kupowaliby oni ponownie produkt, który na nich nie działa?

 
Czy na pewno zdobędę dziewczynę gdy będę używał feromonów?
Kobiety wyczuwając feromony odbiorą cię jako osobę męską, silną, z charakterem. Musisz jednak pokazać, że nie użyjesz tej siły przeciwko nim. Feromony są wyłącznie narzędziem, które można wykorzystać. Mając na sobie feromony zdecydowanie łatwiej będzie Tobie nawiązać kontakt z drugą osobą. Wszystko teraz leży w twoich rękach. Nie zapominaj o tym, że uśmiech, miły gest i uprzejmość to podstawa.

 
Czy stosowanie feromonow jest w 100% bezpieczne?
Oczywiście. Feromony, które oferujemy zyskały pozytywny wynik badań dermatologicznych, zarejestrowane są w Krajowym Instytucie Informowania O Kosmetykach i posiadają odpowiednie certyfikaty. Co więcej, stosowane są powszechnie już od końca lat osiemdziesiątych przez setki tysięcy ludzi na całym świecie. Pozwoliło to zauważyć jedynie pozytywne efekty ich stosowania.

 
Czy to nie jest oszukiwanie ludzi?
Czy stosowanie perfum, makijażu, markowych zegarków, designerskich okularów nie jest również pewnego rodzaju oszustwem? Wszystko, z czego korzystasz na zewnątrz wpływa na Twój wizerunek. Każdym zewnętrznym gadżetem wpływasz na to jak postrzegają Cię inni. Jeśli chcesz lepiej wypaść przy innych, stosujesz elegancki outfit, modną fryzurę, markowe perfumy lub właśnie feromony. To taka farbka, którą możesz odmalować swój wizerunek. Czasami jest to sposób na zbliżenie się do drugiego człowieka. Pomocna dłoń w chwilach potrzeby.
To w jaki sposób wykorzystasz feromony, zależy już tylko od Ciebie. Feromony to genialne narzędzie, które można wykorzystać w dowolny sposób. Moralność wciąż pozostaje Twoją odpowiedzialnością.


 
Mam problemy małżenskie. Żona straciła zainteresowanie moja osoba. Jakich uzyć feromonów, aby znowu sie mna zainteresowała?
Koniecznie napisz do nas. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby Tobie pomóc.

 
Czy osoba, z którą się spotykam, odkryje obecność feromonów?
Feromony działają na podświadomość danej osoby (więcej informacji znajdziesz tutaj). Dopóki nie wyjawisz swojego sekretu, dana osoba nie będzie wiedziała, że je stosujesz. Poza wysokiej jakości alkoholem, który ulatnia się po niecałej minucie, feromony nie posiadają własnej woni (odczuwalnej w obszarze naszej tolerancji zapachowej) [patrz: "Czy feromony posiadają zapach"].

 
Czy gdy przestanę stosować feromony, to nadal będę się podobał?
Podczas stosowania feromonów kobiety będą zwracać na Ciebie większą uwagę. Pamiętaj o tym, że z czasem, kobieta stanie się zauroczona już nie samym środkiem, ale całą Twoją osobą. Tym jak mówisz, chodzisz, tym co robisz. Otrzymasz wystarczająco dużo czasu, by pokazać jaki jesteś naprawdę i na co naprawdę Cię stać. Czy nie sądzisz, że po pewnym czasie Ona zrozumie, że jesteś najlepszym dla niej wyborem, mężczyzną, którego cały czas szuka?
Choć nie będziesz musiał, będziesz chciał korzystać z feromonów, ponieważ przyniosą one Tobie powodzenie oraz niesamowitą pewność siebie, której każdemu z nas czasami brakuje.

 
Mam żonę i nie interesuje mnie seks z nieznajomą.
To, że używasz feromonów wcale nie oznacza, że pod ich wpływem obca kobieta zrobi wszystko, by pójść z Tobą do łóżka. Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie. Gdy używasz mocnych feromonów, kobiety zwracają na Ciebie większą uwagę, co niekoniecznie oznacza, że każda z nich ma ochotę na seks, a jeśli nawet ma, niekoniecznie zdradzi Tobie ten sekret. Feromony wpływają na to, jak ludzie zachowują się w twoim otoczeniu. Zauważysz, iż nagle kobiety stają się dla Ciebie miłe, uprzejme i bardziej zainteresowane. To samo dotyczy również i twojej żony, czy przyjaciółki. Powinieneś spodziewać się wzrostu zainteresowania również z jej strony, zarówno w codziennym życiu, jak i w sferze łóżkowej. To jak wykorzystasz feromony, zależy wyłącznie od Ciebie.

 
Jakie są najlepsze feromony do pracy?
Do pracy i na co dzień najlepiej jest stosować feromony delikatne, słabsze niż na wieczór. Zalecamy więc nie stosować do pracy produktów takich jak PHEROMAX (szczególnie PHEROMAX Man ze względu na intensywny zapach), ale produkty lżejsze, jak np. BTB, P6, Chikara, The EDGE.
Jeżeli zależy ci na wywołaniu respektu, podkreślenia swojej pozycji, stosuj P6 lub The EDGE. Jeśli zależy ci na interakcji z innymi, wybierz BTB lub Chikarę.

 
Słyszałem, że sprzedawane są feromony zwierzęce. Czy to prawda?
Jeden związek chemiczny może być feromonem dla wielu gatunków zwierząt oraz spełniać różne role, np. (Z)-7-Dodecen-1-yl acetate jest feromonem samicy dla ponad 126 gatunków insektów, a także dla samicy słonia[26]. Związki semiochemiczne wydzielane przez samice chomików wpływają na cykl menstruacyjny szczurów[59]. Androstenol jest związkiem, o którym mówi się, że jest feromonem świni, jednakże zmienia również nastrój kobiet i wpływa na ich pobudzenie seksualne[26]. A więc niekoniecznie jest feromonem wyłącznie jednego gatunku zwierząt. Faktem jest, iż substancje takie jak Androstenol, Androsteron, Androstadienon, czy Estratetraenol wpływają na ludzi, zmieniają ich zachowanie, co potwierdziło wiele badań przeprowadzonych w ostatnich latach, jednakże do tej pory nie stwierdzono wprost, że którakolwiek z wymienionych substancji jest feromonem ludzkim. Są to kandydaci pretendujący do bycia ludzkimi feromonami. Nie zmienia to jednak faktu, że feromony te działają, o czym przekonał się niejeden człowiek. W dzisiejszych czasach wiadomo, że najprawdopodobniej nie ma jednego uniwersalnego feromonu dla człowieka, a jest to raczej mieszanka wielu substancji. Jedne z powyższych feromonów działają lepiej na daną osobę, pozostałe na inną. Z tego też powodu, najlepiej sprawdzają się produkty oparte na bazie mieszanki wielu feromonów.
Istnieje wiele firm, które sprzedają produkty, w których ilość feromonów jest znikoma lub też nie ma ich wcale. I to jest fakt, którym należy się przejmować najbardziej.


Pytania dotyczące stosowania

 
Czy feromony posiadają zapach?
Produkty feromonowe oparte są głównie na alkoholu. Ulatnia się on w ciągu minuty i staje się całkowicie niewyczuwalny. Cały sekret odbierania feromonów tkwi w obszarze VNO, który znajduje się w naszych nosach. Dzięki niemu prawdziwy efekt odbierany jest podświadomie.
Feromony, tak jak każdy lotny związek chemiczny, posiadają swój własny zapach. Świeże wydzieliny nie mają zapachu i są przetwarzane do wersji wonnnych w wyniku działania mikroorganizmów. Jest on jednak świadomie wyczuwany wyłącznie w bardzo dużych dawkach. Feromony działają już w bardzo niskim stężeniu, co oznacza, że są efektywne w dawkach tak niskich, że nie można ich świadomie wyczuć tradycyjnym zmysłem powonienia.
Ze względu na obecność dymorfizmu płciowego[11], męskie feromony są bardziej wyczuwalne dla mężczyzn, natomiast kobiece feromony - dla kobiet. Innymi słowy, feromony, które mogą okazać się nieprzyjemne dla mężczyzn, mogą podobać się kobietom i vice versa. Zapach feromonów odmiennie odbierany jest przez ludzi[76,90]. Niektóre feromony podobają się kobietom zawsze, podczas gdy inne, np. Androstenon mogą być nieprzyjemne, za wyjątkiem okresu owulacji. Około 40%-50% populacji nie wyczuwa zapachu feromonów[18], a więc uważaj, ponieważ jeśli należysz właśnie do tej grupy, łatwo będzie Tobie użyć zbyt dużej ilości. Ten sam feromon może wywołać negatywne lub pozytywne efekty, zależnie od tego jakiej ilości użyjesz.
Niektórzy twierdzą, że spodziewali się po feromonach cudownego zapachu, a po ich powąchaniu wprost z butelki wyczuwają nieprzyjemną woń. Należy pamiętać o ważnej rzeczy - feromony nie mają pachnieć, mają działać.
Jeśli zależy Tobie na pięknym zapachu, stosuj feromony wraz z ulubionymi perfumami. Feromony stosowane z perfumami są praktycznie niewyczuwalne. Dobra woda toaletowa skutecznie maskuje ewentualny zapach feromonów i wzmacnia ich działanie.

 
Czy można stosować feromony razem z dezodorantami lub perfumami?
Tak. Feromony można, a wręcz należy stosować z własnymi perfumami. Nie wpłynie to negatywnie na ich działanie. Dobra woda toaletowa może znacząco wpłynąć na podniesienie ich skuteczności. Niektóre produkty (np. Pheromax) można zmieszać z wodą toaletową, jak również można stosować je równocześnie z własnymi perfumami, aplikując najpierw feromony, a następnie perfumy.
Gdy stosujesz feromony z perfumami efekt, wpływ jaki wywierasz na innych jest zdublowany - perfumy działają na umysł świadomy, natomiast feromony na umysł nieświadomy (działanie podprogowe). Zawsze polecamy więc stosowanie feromonów z dobrymi perfumami.

 
Jak długo feromony pozostają na skórze?
Feromony utrzymują się na skórze od 4 do 8 godzin, zależnie od produktu. Wiele zależy od środowiska skóry danej osoby. W ciągu lata należy spodziewać się krótszego okresu działania niż podczas zimy, ze względu na wyższą temperaturę otoczenia. Aby zachować maksymalną trwałość, należy stosować preparat, podobnie jak perfumy, w miejscach o zwiększonej temperaturze ciała: łokciach, dekolcie, nadgarstkach, skroniach, za uszami, itp.

 
Czy umieszczenie feromonów na ubraniu jest bardziej efektywne?
Feromony można umieszczać zarówno na skórze, jak i na ubraniach. Obie formy są skuteczne na swój własny sposób. Feromony na skórze szybciej się ulotnią. Ma to swoje dobre strony. Efekt działania będzie większy, ze wzglęgu na większe natężenie feromonów w powietrzu. Ale trzeba również pamiętać i o tym, że w tym przypadku feromony rozłożą się dość szybko, ze względu na potliwość skóry i działanie bakterii. Umieszczenie ich na ubraniu zapewni dłuższą żywotność, nawet do kilku dni, a czasami i tygodni. Wadą umieszczania produktu na materiale jest możliwość ich nadmiernego użycia w ciągu następnych dni. Polecamy eksperymentować.

 
Na jaką odległość działają feromony?
Fromony pobudzają ośrodek VNO, który znajduje się w naszych nosach. Ich działanie można przyrównać do wpływu zapachów na tradycyjny zmysł powonienia. A zatem, feromony mogą wpływać na drugiego człowieka z odległości nawet kilku metrów. Największe jednak efekty odczuwa się w znajdując się w bezpośredniej odległości około jednego metra.


Nie widzisz odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie? Napisz do nas.Następnie przeczytaj:
o wysyłce