MENU
PLEASE WAIT.
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
Wszystko o feromonach
Badania Naukowe
Forum
Blog
Newsletter
Kontakt

  Androstenol - młodzieńcza witalność
  Pełna nazwa związku: 5α-androst-16-en-3α-ol
  Wzór molekularny: C19H30O
  Masa molowa: 274,44
  Budowa strukturalna:
  Charakterystyka:
  Nieandrogennny steroid z grupy 16-androstenów, pochodna dehydroepiandrosteronu, powstający w wyniku aktywności bakterii występujących na skórze człowieka. Na rynku 1 gram tej substancji osiąga cenę 6000-14000 PLN. Zapach Androstenolu (przy wysokim stężeniu) określany jest często jako zapach piżma lub drzewa sandałowego[34]. U człowieka produkowany jest wyłącznie w okresie dojrzewania[128]. Wytwarzany jest przez mikroorganizmy z pierwotnie bezwonnych związków wydzielin apokrynowych[28]. Jego obecność stwierdzono w ludzkim pocie[26] oraz moczu, przede wszystkim u mężczyzn. Znaleźć go można również w ślinie świń, dla których jest on feromonem. W moczu mężczyzny wytwarzany jest w ilości 1mg/dobę, w pocie 50ng/dobę. U kobiet wytwarzany jest głównie w środkowej fazie folikularnej, tuż przed owulacją[29]. Mają one znacznie wyższą wrażliwość na Androstenol, w porównaniu do mężczyzn[60]. Zdolność do wyczuwania Androstenolu przez kobiety jest ściśle związana z cyklem menstruacyjnym[24,38]. Około 17% kobiet nie będących w okresie owulacji pozostaje nieczuła na ten związek[24]. Androstenol uznawany jest za socjoseksualny feromon męski[36]. Jego poziom jest wyższy u dominantów, czyli osobników cieszących się powodzeniem u kobiet. Jest on atraktantem dla kobiet[23] i jednocześnie repelentem dla mężczyzn[23].

  Androstenol odpowiedzialny jest za zmianę poziomu hormonu luteinizującego w podwzgórzu[24,25], który z kolei wpływa na płodność kobiet. Zmienia on nastrój kobiet[26,30] i wpływa na ich pobudzenie seksualne[23,26,31]. Pod wpływem działania Androstenolu kobiety oceniają mężczyzn jako bardziej atrakcyjnych[38,39,40,46]. Dodatkowo, zauważono, że Androstenol zaaplikowany nad górną wargę uspokaja kobiety[30].
  Co więcej, Androstenol służyć może za środek markujący. Mężczyźni unikają toalet spryskanych tym związkiem[23] (efekt znaczenia terenu przez innego samca) oraz traktują czasopisma nim spryskane bardziej pozytywnie(jako bardziej męskie[27]).
  Jak postrzegają Cię ludzie, gdy stosujesz Androstenol?
  Androstenol jest feromonem socjalnym. Może przynieść korzyści zarówno kobietom, jak i mężczyznom[31] (pod wpływem tego związku mężczyźni i kobiety lepiej oceniają innych mężczyzn[38]), jednakże zmiany w zachowaniu szczególnie widoczne są u kobiet. Reagują one zwiększoną ilością, długością i jakością spotkań intymnych[31]. Androstenol ułatwia nawiązywanie kontaktów i pozwala na utrzymywanie spójności grup. To tak zwany łamacz lodów. Związek łączący ludzi. Tworzy aurę życzliwości i otwiera ludzi, którzy stają się bardziej rozmowni. Zmniejsza onieśmielenie zarówno osoby stosującej, jak i osób postronnych. Jest sygnalizatorem młodości i zdrowia. Sprawia, że osoby stosujące Androstenol postrzegane są jako bardziej atrakcyjne. Zbyt duża dawka może zmniejszyć efekt dominacji i agresji, zwiekszając wrażenie osłabienia i uległości. Pomaga budować romantyzm, przyjaźnie i dobre relacje biznesowe.
  Produkty zawierające Androstenol: BTB, Relationship Magic, Perfect Ten, Pheromax, Chikara, Alchemy.

Następnie przeczytaj: 
Wysyłamy do USA!
Koszt wysyłki do USA to tylko 19,99zł!
Złóż zamówienie teraz, a już za kilka dni będziesz trzymać paczkę w swoich rękach!


Do kolejnej realizacji zamówień pozostało: 23godz:01min
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień w swojej przeglądarce. Rozumiem.