PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU

Jak zwiększyć swoją atrakcyjność?

Zaufaj swojemu nosowi


Naukowcy z Uniwersytetu w Liverpoolu przedstawili wyniki swoich najnowszych eksperymentów.
Udowodnili, że Androstadienon - feromon ludzki obecny w pocie mężczyzn - zwiększa atrakcyjność mężczyzn w oczach kobiet.

Dotychczas badania nad feromonami prowadzono jedynie w warunkach laboratoryjnych, co uniemożliwiało potwierdzenie teorii o ich rzeczywistym wpływie na poziom naszej seksualności. Tym razem, aby potwierdzić wcześniejsze założenia, eksperymenty przeprowadzono nie w laboratoriach, lecz w rzeczywistych warunkach.

Wzrost atrakcyjności zbadany został podczas tzw. szybkich randek (speed-dating). Okazało się, że mężczyźni, którzy stosowali feromony oceniani byli przez kobiety jako bardziej atrakcyjni. W innym badaniu naukowym, zauważono, że feromony potęgują podniecenie seksualne aż o 200%!

Atrakcyjność fizyczna

Zapach ludzkiego ciała uważany jest za czynnik atrakcyjności fizycznej. Podobnie jak u innych zwierząt, feromony mają znaczenie u człowieka i mogą być odbierane przez innych jako atrakcyjne seksualnie. Liczne badania wykazały,że osoby atrakcyjne fizycznie zarabiają więcej, piastują wyższe stanowiska, są lepiej traktowane przez innych. Niedawne badania wykazały, że kobietom bardziej, przy podejściu krótkoterminowym, podobają się mężczyźni wyżsi. Preferencje kobiet zależą od fazy cyklu miesiączkowego - wyżsi i bardziej umięśnieni mężczyźni są bardziej atrakcyjni dla kobiet w czasie ich dni płodnych. Podobnie jest z feromonami. Badania wykazały, że kobiety są znacznie bardziej podatne na działanie feromonów podczas dni płodnych. Czy warto więc zadbać o własną atrakcyjność?
Feromony, wpływając na umysł osoby wdychającej, zmieniają jej nastawienie, dzięki czemu postrzega Cię jako osobę bardziej atrakcyjną, którą warto się zainteresować. Udowodniono również, że gdy dana osoba stosuje feromony, osoby przeciwnej płci częściej się uśmiechają, częściej nawiązują kontakt wzrokowy i stwierdzają, że osoba ta pociąga je bardziej. To badanie ostatecznie udowadnia jak duży wpływ ma stosowanie feromonów na atrakcyjność stosującej je osoby.

"Witam. Jedno jest w 100% pewne. Feromony działają i to w sposób w jaki są zareklamowane. Niesamowitym wręcz mixem jest mieszanka Pheromaxu i NPA. Po prostu, faceci nie potrafią wręcz ukryć pożądania. Widać to w ich oczach, w gestach.Koleżanka z pracy zauważyła ,że mężczyżni pożerają mnie wzrokiem kiedy ja tego nie widzę, a co lepsze - nikt ale to absolutnie nikt nie wie o tym ,że stosuje feromony. Lubię działanie Relationship'>Relationship Magic. Mam wrażenie ,że wszyscy mnie lubią. W pracy i poza nią wszys... ROZWIŃ »   cy chętnie ze mną rozmawiają, dzielą się swoimi problemami, spełniają moje prośby. Bardzo sobie chwalę te feromony. BTB-też są fajne. Ludzie się liczą z moim zdaniem. Ostatnio przyszła do nas do pracy dziewczyna na stanowisko menadżera. Nikt jej nie lubi, bo jest bardzo wymagająca. Ja powiedziałam jej ,że pewnych czynności nie bedę wykonywać, bo ich poprostu nie lubię. Myślałam ,że się na mnie pogniewa albo doniesie na mnie szefowi, a ona zaczęła następnego dnia robić te rzeczy których ja nie lubie robić. Hura! Alchemy - tych feromonów jeszcze nie przetestowałam. Co prawda kupiłam je jakiś czas temu ale nie miałam okazji ani ochoty na próby. Mam nadzieje,że jesteście usatysfakcjonowani moją opinią. Pozdrawiam gorąco!" ZWIŃ ↑

Feromony: NPA
Feromony stosuje od: 16. lat
 


Jak zwiększyć atrakcyjność?

Atrakcyjność fizyczna ma ścisły związek z zapachem ciała, gdyż, jak udowodniono, ten wpływa na wybór partnera. Przeprowadzone badania wykazują znaczący związek między atrakcyjnością twarzy i seksownością zapachu ciała. Z badania wynika, że kobiety preferują zapach fizycznie atrakcyjnych i symetrycznych mężczyzn, co świadczy o tym, że zapach ludzkiego ciała zawiera informację o atrakcyjności danego człowieka.
Tezę tę potwierdza Astrid Jütte, która wykazała, że mężczyźni są w stanie wyczuć maksymalny poziom płodności kobiet, w skutek czego zmieniają swoje zachowanie i stan fizjologiczny. Poziom testosteronu w ich ślinie w reakcji na kobiecą próbkę owulacyjną zwiększył się aż o 150%. Przeprowadzone przez badaczkę doświadczenie pokazuje zatem, że im mniej atrakcyjna kobieta, tym więcej wydaje się zyskiwać poprzez dodatkowe informacje płynące z jej naturalnego zapachu.

Inne badanie, przeprowadzone przez naukowców z Northumbria University, sprawdzało wpływ męskich wydzielin pachowych na ocenę atrakcyjności mężczyzn w oczach kobiet. Badane studentki, z czego połowa stosowała tabletki antykoncepcyjne, oceniały twarze mężczyzn przedstawione na zdjęciach pod kątem atrakcyjności. Wdychanie feromonów sprawiało, że kobiety przyznawały znacząco wyższe oceny atrakcyjności przedstawionych portretów mężczyzn. Wyniki tych eksperymentów sugerują, że naturalne feromony pachowe mogą znacząco poprawić percepcję atrakcyjności ludzi.

Jak stać się bardziej atrakcyjnym?

Jak być bardziej atrakcyjnym? To proste. Wyniki badań jasno sugerują, że feromony aplikowane na Twoją skórę mogą znacząco poprawić Twoją atrakcyjność w oczach płci przeciwnej. Jak to wykorzystać?

Feromony BTB - Atrakcyjność w płynie
 Poznaj BTB. Atrakcyjność w płynie.
Sprawdź najlepsze feromony do stosowania w pracy i na co dzień:
 • BTB
 • Chikara
 • Relationship


 • Najlepsze feromony idealne do uwodzenia:
 • PHEROMAX
 • UNRESISTBILE
 • The EDGE
 • NPA

 • lub zobacz wszystkie produkty »

  "Witam Na początku byłem sceptyczny co do działania feromonów, po przeczytaniu całego forum na ten temat w końcu sie zdecydowałem. Padło na Pheromax i? Miałem nadzieję że choć troche to zadziała, ale że aż tak. One naprawde dzialaja, kobiety "głupieja" gdy czuja Phx testowalem w roznych miejscach, i efekty byly zawsze mniejsze lub wieksze ale zawsze. najbardziej zapadl mi w pamiec moment gdy bawilem sie w klubie, oczywiscie mialem na sobie Phx i ok 15 dziewczyn dosłownie zapedzilo mnie w kozi... ROZWIŃ »   rog, wszystkie co chwilke zerkaly na mnie. Naprawde warto wyprubowac feromony chociazby dla takich chwil" ZWIŃ ↑

  Feromony: PHEROMAX