Sport, siła, kondycja, wysiłek, wytrzymałość fizyczna | Feromony.pl
MENU
PLEASE WAIT.
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
Wszystko o feromonach
Badania Naukowe
Forum
Blog
Newsletter
Kontakt
feromony w sporcie feromony w sporcie
Feromony a Sport
Wytrzymałość fizyczna niewątpliwie stanowi niezbędny element każdej działalności ruchowej. Jest uwarunkowana olbrzymią liczbą różnorodnych procesów fizjologicznych, a najważniejsze zmiany występują z reguły w układach krążenia, oddychania i ruchu.

Wytrzymałość odgrywa istotną rolę w każdej dyscyplinie sportowej. Jej biologicznym podłożem jest wydolność fizyczna. Na siłę organizmu składa się natomiast kilka funkcji fizjologicznych, takich jak:
- metaboliczne zabezpieczenie pracy fizycznej
- zdolności transportowania tlenu i substancji energetycznych
- zdolność usuwania produktów przemiany materii
- termoregulacyjna wydolność organizmu
- funkcje nerwowo - mięśniowe
- gospodarka wodno elektrolitowa[1]

Wydaje się, że znalezienie recepty na zwiększenie wytrzymałości fizycznej oraz wzrost siły organizmu mogłoby rozwiązać problemy nie tylko sportowców i stać się jednocześnie złotym lekiem na sportowe sukcesy. Zaczęto więc szukać skutecznych rozwiązań, które jednocześnie nie miałyby nic wspólnego z powszechnie znanym, lecz rzecz jasna nielegalnym w sporcie dopingiem.

Naukowcy z USA złożyli wniosek o opatentowanie sposobu na zwiększenie siły fizycznej oraz wytrzymałości poprzez wdychanie feromonów podczas ćwiczeń fizycznych [2].

Wśród wyżej wspomnianych pożądanych efektów, badacze dostrzegli jeden, szczególnie istotny – redukcję, a nawet całkowitą likwidację stanu zapalnego dróg oddechowych, zapalenia oskrzeli.

Zaobserwowane wyniki pokazały, że ludzkie feromony, Androstenon i Androstenol, mogą jednocześnie skutecznie wpływać na pożądane zmiany niebehawioralne. Zauważono wzrost siły badanych o co najmniej 5-10%. Masa podnoszonych przez nich ciężarów podniosła się o 10-20% w porównaniu do tych samych ćwiczeń bez użycia feromonów, a ilość powtórzeń w ćwiczeniu uległa znaczącemu zwiększeniu od 5 do 20%.

[1] Mawashi, Cechy motoryczne – Wytrzymałość; Kulturystyka.pl
[2] http://www.freshpatents.com/Pheromone-compositions-and-methods-dt20070301ptan20070048231.php

Do zwiększenia wydolności i siły fizycznej polecamy feromony NPA » 
Wysyłamy do USA!
Koszt wysyłki do USA to tylko 19,99zł!
Złóż zamówienie teraz, a już za kilka dni będziesz trzymać paczkę w swoich rękach!


Do kolejnej realizacji zamówień pozostało: 18godz:16min
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień w swojej przeglądarce. Rozumiem.