Relationship - Specjalistyczny preparat dla związku dla dobrych relacji
MENU
PLEASE WAIT.
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
Wszystko o feromonach
Badania Naukowe
Forum
Blog
Newsletter
Kontakt
RELATIONSHIP MAN
dla mężczyzn, 10ml
524zł
Wysyłka: w ciągu 24h
RELATIONSHIP WOMAN
dla kobiet, 10ml
524zł
Wysyłka: w ciągu 24h
Próbki dla osób, które potrzebują najpierw sprawdzić zapach na własnej skórze:


Próbka MAN 1ml
72zł
Wysyłka: w ciągu 24h

Próbka WOMAN 1ml
72zł
Wysyłka: w ciągu 24h


TRANSFORMACJA TWOICH RELACJI


Ten produkt może odmienić Twoje życie. Poznaj Relationship - specjalistyczny preparat do poprawy relacji.

Relationship to absolutnie wyjątkowy produkt. To nie są perfumy. To mieszanina wysokowibracyjnych esencji kwiatowych, olejków eterycznych i feromonów, o wyjątkowej sile działania na Ciebie i bliską Ci osobę. Molekuły informacyjne, zawarte w szklanym flakonie, podczas ich wdychania wpływają na receptory węchowe, stymulując odpowiednie obszary w mózgu odpowiedzialne za konkretne stany emocjonalne oraz uczuciowe odniesienia. To preparat stworzony na podstawie ostatnich badań naukowych (nagrodzonych nagrodą Nobla), aby wydobyć pełnię Twoich możliwości w relacji z drugim człowiekiem.


SEKRET W ZAPACHU

SEKRET W ZAPACHU


Perfumy obecnie dostępne w renomowanych drogeriach sieciowych niewiele mają wspólnego z prawdziwymi olejkami. Są syntetyczne.
Do ich wyrobu używa się sztucznych substancji, które jedynie naśladują prawdziwe zapachy. A to sprawia, że kupując zwykłą wodę toaletową, jedyne co otrzymujesz to zapach. Nie ma on żadnego wpływu na Twoją psychikę.

W przeciwieństwie do syntetycznych molekuł, prawdziwe olejki zawierają w sobie całe spektrum informacji zmieniających stan świadomości, których nie znajdziesz w zwykłej wodzie toaletowej. Tu nie chodzi tylko o zapach. Prawdziwe ekstrakty z roślin przywołują w osobach wdychających odpowiednie stany. Ich działanie można wręcz nazwać terapeutycznym. Wdychając zapachy prawdziwych roślin, zmieniasz stan uczuciowy - swój oraz otaczających Cię osób. Możesz wzmocnić swoje libido, poprawić samopoczucie ludzi wokół Ciebie, a nawet szybciej się uspokoić. Niewiarygodne? Sprawdź badania naukowe poniżej.

W Relationship znajdziesz jedynie prawdziwe, w 100% naturalne ekstrakty z roślin. Każdy z nich stymuluje inny obszar w mózgu, zmieniając nastawienie ludzi. Rośliny w Relationship zostały tak dobrane, aby poprawić Twój nastrój, zwiększyć Twoją pewność siebie, wzmocnić Twoją seksualność i otwartość ludzi.

A poza tym... będziesz zaskoczony jak dobrze pachniesz w Relationship.


RELATIONSHIP W TV


Relationship miało swoją premierę w Pytaniu na Śniadanie!
Zapach Relationship oczarował znaną ekipę programu.
Kliknij w video, aby zobaczyć cały materiał.


SYNERGIA SKŁADNIKÓW:

Sekret Relationship tkwi w 3. dopełniających się składnikach, wpływających na ludzką podświadomość:Ważne: preparat Relationship bazuje na naturalnych składnikach, pozyskanych z prawdziwych roślin. Oznacza to, że każda partia może delikatnie różnić się zapachem. To nie jest syntetyczny, taśmowo wytwarzany preparat z bezdusznej fabryki produkcyjnej, ale pozyskiwany ręcznie, w rzemieślniczy, naturalny sposób. Spójrz na Relationship jak na wino - zależnie od nasłonecznienia, opadów deszczu, temperatury, każdy rocznik będzie cechował się innym smakiem i zapachem. Tak samo jest w przypadku Relationship. Olejki, które ma w swoim składzie, pozyskiwane są z żyjących roślin, których bukiet zapachowy może różnić się w zależności od zbioru. Miej więc na uwadze, że pomimo, że skład Relationship jest niezmienny, to przez tę unikalną, naturalną wartość, każda partia może delikatnie różnić się zapachem. Jego działanie pozostaje oczywiście niezmienne.

ESENCJE KWIATOWE


ESENCJE KWIATOWE


Olejki eteryczne jako zapis pierwotnej siły życiowej, mają bezpośredni i głęboki wpływ na najgłębsze poziomy ciała i psychiki. Każda molekuła roślinna niesie ze sobą konkretną informację dla naszego mózgu.

Perfumy w naturalnej formie służą za nasze pożywienie dla shen, zwanej duszą czy też siłą życiową. Takie prawdziwe perfumy wspomagają nasze zdrowie zarówno psychiczne, jak i fizyczne, dlatego perfumy Relationship zostały stworzone z najlepszej jakości wyselekcjonowanych składników.

Naturalne perfumy łączą się z aurą człowieka i dzięki temu pachniemy wyjątkowo ładnie i niepowtarzalnie. Możesz mieć 100% pewność, że nikt na świecie nie będzie pachniał tak samo jak Ty, nawet jeśli użyje tych samych naturalnych perfum. Naturalne molekuły gwarantują nam inteligentny sposób działania z naszą aurą.Kupuję RELATIONSHIP »
DO CZEGO SŁUŻY RELATIONSHIP?


Poznaj zupełnie nowe, unikalne perfumy z feromonami i esencjami kwiatowymi - Relationship - Premierę Roku 2018. To perfumy z feromonami dla Ciebie, związku i dobrych relacji.


Zapach Relationship podnosi energię seksualną. Feromony i afrodyzjaki zawarte w Relationship zwiększają podniecenie w sytuacjach intymnych o 200%


Dzięki zawartosci afrodyzjakow wzmacniają i przedłużają orgazm.


Substancje zapachowe Relationship wpływają na uczucia i stanowią istony element w bliskich relacjach


Idealne perfumy, które współgrają z zapachem feromonów i wzmacniają ich działanie.
RELATIONSHIP W TV


RELATIONSHIP W TV


Relationship miało swoją premierę w Pytaniu na Śniadanie!

Zapach Relationship oczarował znaną ekipę programu. Kliknij w video, aby zobaczyć cały materiał.
CIEPŁO W TWOIM ZWIĄZKU


CIEPŁO W TWOIM ZWIĄZKU


Pewne zapachy sprzyjają atmosferze zaufania i bliskości. Olejki eteryczne użyte do stworzenia Relationship zostały dobrane tak byś roztaczał wokół siebie aurę służącą do uzyskiwania przyjemnych stanów uczuciowych.

Pociągający zapach champaki jest najbardziej cenionym afrodyzjakiem roślinnym, a jego właściwości zbliżone są do euforycznego działania ambry, cywetu i piżma.

Relationship to afrodyzjak dla par. Idealne, by przywrócić bliskość, zrozumienie i dawną namiętność w każdej relacji.Kupuję RELATIONSHIP »

Jak długo utrzymuje się na skórze?


Czy wiesz, że w tradycyjnych perfumach, które znajdziesz w znanych drogeriach znajduje się cała tablica Mendelejewa, której zadaniem jest wydłużenie zapachu?
Te chemikalia wnikają w Twoją skórę, stopniowo podtruwając Twoje ciało. Z jednej strony długo pachniesz, ale kosztem własnego zdrowia.

Większość ludzi myśli "im dłużej pachną perfumy, tym są lepsze". Nie jest to prawda. To brak wiedzy.
Po prostu masz na sobie więcej chemikaliów. Długość działania jest wygodna, ale niekoniecznie posiadająca bogate spektrum zapachowe.

Osoby doświadczone są w stanie wyczuć metaliczną, syntetyczną nutę w praktycznie każdych perfumach znanych domów modowych. Niestety, 90% z nich jest syntetyczna (nawet jeśli kosztują ponad 400zł). Dajemy się nabrać na znaną markę i aplikujemy na siebie syntetyczne substancje, które z naturą nie mają nic wspólnego. To syntetyki stworzone w laboratorium.

Gdy raz spróbujesz naturalnych perfum (opartych na prawdziwych olejkach), nigdy nie wrócisz do sztucznych perfum. Po prostu, wzrośnie Twoją jakość i zaczniesz dostrzegać bogactwo zapachu kryjące się w naturze i jego magiczną moc wpływu na Twoją fizjologię.

Preparat Relationship to specjalistyczny preparat mający wpływać na podświadomość Twoją i osób Cię otaczających. Jego zadaniem nie jest po prostu pachnieć jak najdłużej. Celowo nie dodaliśmy do Relationship żadnych syntetycznych utrwalaczy zapachu, aby nie zniszczyć aktywnych substancji i ich wpływu na Twoją podświadomość. Moglibyśmy dodać kilka sztucznych związków chemicznych, aby wydłużyć zapach Relationship do wielu godzin, ale to zniszczyłoby jego moc wpływu na podświadomość, ponieważ zniekształciłoby oryginalną strukturę substancji aktywnych.

Zadaniem Relationship nie jest pachnieć przez długie godziny, ale działać na Twoją i innych podświadomość. Relationship utrzymuje się na skórze średnio 2-3h. Gdy po 3h poczujesz, że potrzebujesz dodatkowej dawki pewności siebie, otwartości, lekkości, po prostu aplikujesz Relationship ponownie.

Najlepiej zastosować Relationship przed ważnym spotkaniem, randką, wyjściem do pracy, na trudną rozmowę lub po prostu - w każdej chwili, gdy chcesz poczuć się lepiej i przenieść się do magicznego ogrodu pełnego roślin, które przywrócą równowagę psycho-emocjonalną i stabilizują Twoje wnętrze.

NUTY ZAPACHOWE RELATIONSHIPRELATIONSHIP WOMAN:RELATIONSHIP MAN:


RELATIONSHIP WOMAN:


RELATIONSHIP MAN:


Naturalne Perfumy VS syntetyk


90% sprzedawanych w sieciówkach perfum to tzw. syntetyki. Od lat producenci nie umieszczają w nich żadnych naturalnych substancji (lub też śladową ilość), ponieważ stale minimalizują koszty produkcji. Zamiast wykorzystać prawdziwy olejek różany, umieszczają syntetyczną substancję, która ma przypominać różę i oszukiwać nos wdychającego.

Problem w tym, że ten syntetyczny odpowiednik róży nie ma już pierwotnego działania na człowieka, jaki miała prawdziwa róża. Spektrum zapachowe zostało drastycznie ucięte (patrz wykres poniżej). Jedyny efekt jaki uzyskujesz, to taki, że czymś pachniesz. Nic więcej. Nie uzyskasz już jednak terapeutycznego efektu, jaki dawały prawdziwe olejki. Olejek sandałowy równoważy Twoją fizjologię pod warunkiem, że jest prawdziwy. Lawenda uspokaja Twoją psychikę pod warunkiem, że jest naturalna. Olejek bazyliowy poprawia Twoją koncentrację, pod warunkiem, że jest pozyskany z rośliny i nie przetworzony chemicznie.


Problem polega na tym, że ekstrakcja prawdziwych, naturalnych olejów z roślin jest bardzo droga. Kilka kropel szlachetnego olejku z drzewa agarowego może kosztować kilkaset złotych. Wielcy producenci wolą więc zastosować syntetyczne substancje, która próbują imitować naturalny zapach, dzięki czemu produkcja jest tańsza. Nieświadomy klient daje się nabrać na listę substancji zapachowych, ładne opakowanie i znaną markę, wydaje pieniądze i zyskuje syntetyczny preparat, który co prawda pachnie długo, ale sztucznie, nienaturalnie i nie ma żadnego wpływu na fizjologię.

Syntetyczny związek ma ucięte spektrum zapachowe. Jest to podobne do cyfryzacji muzyki. Dźwięk naturalnej gitary akustycznej, który został poddany uwiecznieniu na cyfrowym nośniku nieodwracalnie utracił swoje bogate spektrum (ciepło, koloryt, brzmienie). Nagrania z mp3 nie brzmią już tak samo, jak zespół, który słyszysz na żywo. Zapis cyfrowy jest pofragmentowanym wycinkiem pełnego, głębokiego spektrum pierwotnej natury.

Cyfrowe nagranie śpiewu ptaka nie będzie tym samym co śpiew ptaka. Nagranie dźwięku silnika sportowego auta nie będzie tym samym, co ryk prawdziwego silnika. Zdjęcie lasu nigdy nie będzie lasem. Miłość przez portal społecznościowy nigdy nie będzie prawdziwą Miłością. I podobnie - syntetyczny związek imitujący naturalny zapach rośliny, nigdy nie będzie tym samym, co korzyści, jakie dają prawdziwe rośliny.

W Relationship znajdziesz tylko prawdziwe, w 100% naturalne olejki i substancje roślinne, które wpływają na to, jak się zachowujesz, jak się czujesz i jak komunikujesz się na co dzień z innymi.SENSUALNE UNIESIENIE

SENSUALNE UNIESIENIE


Poza wpływem Relationship na Twoją komunikację z innymi, Relationship - dzięki zawartym w nim afrodyzjakom, feromonom oraz esencjom kwiatowym - charakteryzuje również silne działanie seksualne. Sprawdź go na wymarzonej randce, przy świetle świec, czy też w zaciszu domowej sypialni - z osobą, na której Ci najbardziej zależy.

Relationship pomaga w sytuacjach, gdy:
  • Chcesz przywrócić dawną namiętność w związku
  • Zależy Ci na otwartej i ciepłej relacji z ukochaną osobą
  • Pragniesz więcej zmysłowych doznań
  • Chcesz poprawić libido
  • Szukasz zmysłowej i głębokiej miłości

Kup teraz

Wszystkie podane ceny zawierają podatek VAT i są cenami ostatecznymi.WYSYŁAMY ZA:

    dni,  godz :  min  sekTen produkt
kupiło dziś 7 osób

GWARANCJA DZIAŁANIA
LUB ZWROT PIENIĘDZY
Feromony przedstawione na tej stronie będą dla Ciebie działać lub otrzymasz zwrot pieniędzy. Więcej »

Feromony testowane
laboratoryjnie
Wszystkie feromony poddajemy laboratoryjnej analizie, niezależnie od tego, co podaje producent.
Preparaty sprawdzane są w katedrze Chemii Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu Sprawdź wyniki »
Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Dora, dodano: 18 stycznia 2019 | 09:27
sklep internetowy: Feromony.pl
Profesjonalna obsługa! Szybko, dyskretnie i fachowo. Dziękuję i polecam!
Przeczytaj opinię
Nick: Użytkownik Opineo, dodano: 9 stycznia 2019 | 16:06
sklep internetowy: Feromony.pl
Profesjonalna obsługa wszystko się zgadza z zamówieniem wysyłka szybka i bezproblemowa. ...
Przeczytaj opinię
Nick: malgoska, dodano: 5 stycznia 2019 | 13:47
sklep internetowy: Feromony.pl
profesjonalna obsługa
Przeczytaj opinię
Nick: CT, dodano: 1 stycznia 2019 | 11:01
sklep internetowy: Feromony.pl
Polecam!!!
Przeczytaj opinię

Opinie o Feromony.pl na Opineo.pl
34 opinie o Relationship:
(niektórzy klienci, w zamian za dodatkowy rabat, wyrazili zgodę na wykorzystanie swojej fotografii)
"Jestem tak zaskoczona tym zapachem, bo po już po pierwszym użyciu stwierdziłam, że ten zapach jest po prostu przepiękny i przyznam, że działa na mnie jak pierwsze feromony, które od państwa kupiłam. Dałam je do powąchania moim siostrom i każda wyczuła inna esencje kwiatową. "

Feromony: Relationship
 
"Na poczatku nie bylem do niego przekonany, ale musze przyznac,ze z czasem spodobal mi sie ten zapach. Ma cos w sobie, jest unikalny. Taki wytrawny, ziolowo-szyprowy. Czuję też nutę kadzidłową, dymną. Jak ktos chce pachniec unikalnie, a nie identycznie pachnacymi syntetykami z Douglasa czy Sephory, to polecam sprobowac. Dobra rzecz. Kojarzy mi sie z eleganckim facetem w garniturze."

Feromony: Relationship
 
"Zapach bardzo mi się podoba. Poprawia samopoczucie i sprawia, że czuję się dobrze w swojej skórze. Otoczenie to dostrzega i docenia. Chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami po dłużym stosowaniu esencji."

Feromony: Relationship
 
"Uzylam ich dopiero raz i co do dzialania faktycznie jest zauwazalne ale jednak zapach jest zbyt intensywny. A chcialam zauwazyc ze uzylam och jedynie odrobine."

Feromony: Relationship
 
"Faktycznie te feromony mają moc....Co prawda zastosowałam dopiero raz wieczorem... ale jestem pod ogromnym wrażeniem.Zadziałały i na mnie i na męża. Nie wiem na kogo bardziej ;) Mają zdecydowanie przyjemniejszy zapach od The Edge"

Feromony: Relationship
 
"Zapach jest przepiękny. Bardzo mi się podoba. "

Feromony: Relationship
 
"Zapach mi się podoba, na początku miałem problem z aplikacja probki i trochę ich "zmarnowalem" ale na szczescie obsluga sklepu mi pomogła . Wiec teraz jest wszystko ok."

 
"zapach rewelacyjny"

Feromony: Relationship
 
"Powiem szczerze,ze nie mialam jeszcze okazji wyprobowac ale zapach wg mnie jest cudowny"

Feromony: Relationship
 
"Co do zapachu i działania? Zapach, hmmm... na razie jest taki nie mój, zbyt "słodki", wolę bardziej cytrusowe nuty... Ale do 30 min po aplikacji zapach bardzo łagodnieje, znika, albo wtapia się w skórę"

Feromony: Relationship
 
"Zapach jest ciekawy , interesujący ,inny niż standardowe perfumy. To zapach świezy , ,delikatny ,lekki nadaje się na co dzień , nie jest za slodki ,raczej kwiatowy."

Feromony: Relationship
 Łączna ilość opinii dla Relationship: 34
0 Strona:   1 2 3 4 Następna »
 
Wysyłamy do USA!
Koszt wysyłki do USA to tylko 19,99zł!
Złóż zamówienie teraz, a już za kilka dni będziesz trzymać paczkę w swoich rękach!


Do kolejnej realizacji zamówień pozostało: 19godz:05min