PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU

Jak uniknąć zdrady?


zdrada za ukrytymi drzwiami
 Gdy dochodzi do zdrady...
Kiedy dwoje partnerów stale dba o swój związek, regularnie go pielęgnując i urozmaicając na przykład ciekawymi, wspólnie spędzonymi momentami, ryzyko zdrady i wzajemnej nieufności jest niewielkie. W związkach zdarzają się jednak sytuacje, kiedy namiętność opada i jeden z partnerów zaczyna szukać erotycznych przygód gdzie indziej.

Przypadki zdrady zdarzają się w każdym społeczeństwie i wśród każdych grup społecznych. Kiedy jeden z partnerów przypadkiem odkryje niewierność swojej drugiej połowy, najczęściej jest już za późno na odbudowywanie czegokolwiek. Dlatego, aby nie dopuścić do podobnych sytuacji, wielu naszych klientów stara się zwiększyć swoją atrakcyjność w oczach partnera. Kobiety korzystają z usług kosmetyczki, lubią zmieniać fryzurę, chodzić na basen. Mężczyźni, jak twierdzą sami dla siebie, regularnie odwiedzają siłownię albo organizują ją sobie we własnym domu. Wszystko po to, by zwyczajnie się podobać. Twoja, niekoniecznie fizyczna, atrakcyjność w oczach partnera to bowiem najlepszy afrodyzjak na rozbudzenie dawnej, czasem już wygasłej namiętności.

Co ciekawe, część naszych klientów używa feromonów również po to, by „chronić” swojego partnera przed potencjalnymi „zagrożeniami”. W takich sytuacjach stosują feromony przeznaczone dla innej płci, które dyskretnie aplikują na ubranie ukochanego bądź ukochanej.

Ciekawostka:
Niektóre z naszych klientek zakrapiają męską odzież damskimi feromonami, aby w ten sposób osłabić pozycję swojego mężczyzny i tym samym zmniejszyć zainteresowanie innych kobiet. Dlaczego to się sprawdza? Otóż, feromony kobiece zaaplikowane na ciało mężczyzny wysyłają do otoczenia sprzeczne sygnały, umniejszając jego męskość i sugerując "zajętość" przez inną kobietę.

To samo mogą robić mężczyźni. Chcąc uchronić ukochaną przed pożądliwymi spojrzeniami konkurentów czy niechcianym podrywom ze strony innych mężczyzn, aplikują niewielką ilość męskich feromonów na ich ubranie, po czym bez obawy pozwalają swym ukochanym na damski wieczór w gronie przyjaciółek…

"ja tez kupilam na sprawdzenie czy działa,kupiłam tez inne tu produkty i jestem zadowolna bo działa.Mój były męzczyzna wrócił do mnie nawet kobiety do mnie lgną a nie tego oczekiwałam haha.W zyciu bym sie nie spodziewała ze pociągam tez kobiety po zastosowaniu tych Feromonów.Meza mojego odprawiłam za duzo razy mnie zdradził,mam dowód ze Foromony działają.Będę nadal kupowac tylko szkoda bo na wszystkie mnie nie stac które bym chciała jeszcze wypróbowac."

Feromony: PHEROMAX
   
 
"Witam moi drodzy! Jakiś tydzień temu dokonałam zakupu owych feromonów, dlaczego? Z ciekawości i zachłanności. Nieskromnie przyznam że nigdy nie miałam większych problemów z dobrymi relacjami, zwłaszcza z mężczyznami, osobiście wielokrotnie słyszałam że mam „to COŚ”, co jak sądzę jest właśnie moim osobistym feromonem. Jednak musiałam osobiście bardzo się starać o budowanie relacji, doborem słów, gestów i żartów do danych osób. Mój facet jest niezwykle trudną osobą, w dodatku on nigd... ROZWIŃ »   y nie musiał starać się o kobietę, ponieważ było odwrotnie (zdobyłam go, bo weszłam mu na ambicję mówiąc, że nigdy nie dałabym się upolować takiemu jak on – że nie potrafił by mnie uwieść i oczywiście owinęłam sobie go wokół palca w przeciągu miesiąca). Jednak on był raz w stałym związku i został zdradzony, co przyczyniło się do moich heroicznych wysiłków by udowodnić swoja uczciwość. Natomiast w tej chwili moim celem jest z tego macho uczynić pantoflarza – cóż na to poradzę, że tylko prawdziwy pantoflarz który nosi mnie na rękach i obdarowuje mnie diamentami, potrafi mnie uszczęśliwić (?). Tak więc, powoli przez niezwykłą oporność mojego lubego przed ową zmianą, robiłam się zniechęcona, znudzona i stopniowo traciłam nadzieję na moje szczęście w tym związku, lecz ponownie weszłam na tę stronę i zamówiłam Pheromax (bo jak już brać to tylko TO CO NAJLEPSZE). Od zaraz gdy je dostałam psikałam się nimi co najmniej raz dziennie. Działanie było nieoczekiwane! Fakt zakupu starałam się ukryć, jednak mój ukochany szybko sprawdził w internecie cóż to za nowy perfumy sobie za sponsorowałam. Na początku się obraził, ponieważ jak uznał „kupiłam je na podryw innych PENISÓW”. Następnie rozpłakał się, ponieważ bał się mnie stracić – WYOBRAZACIE SOBIE? Mój twardziel rozpłakał się ponieważ jak wyznał „tak bardzo mnie kocha, że nie wyobraża sobie ze mógłby mnie stracić”. Od tamtej pory robi mi niespodzianki, dostaje prezenty, jestem ciągle przytulana i całowana, mój facet spotulniał i teraz mam wrażenie, że nie tylko mnie słucha ale także rejestruje to co do niego mówię. Natomiast w pracy koleżanki, które raczyły mnie złośliwymi podtekstami, teraz szczerze mówią, iż zazdroszczą mi sukcesów, oraz stwierdzają że mimo wszystko PO PROSTU MNIE SIĘ NIE DA NIE LUBIĆ. Tak więc polecam wszystkim zachłannym szczęścia, sukcesów i miłosci." ZWIŃ ↑

Feromony: PHEROMAX
   
 

Jeśli doświadczyłaś kiedyś zdrady, wiesz jak to boli. Seksuolodzy twierdzą, że w takich przypadkach wina często leży pośrodku. I pewnie coś w tym jest, bo wizja tych, co zdradzili brzmi, że „człowiek poszukuje u innych tego, czego brakuje mu w domu”. Najlepszy sposób na zdradę, to do niej nie dopuścić. Dlatego właśnie nie możesz zapominać o stałej pielęgnacji Twojego związku – o zaskakiwaniu partnera nie tylko na początku Waszej wspólnej drogi, ale o regularnym podgrzewaniu uczuć, namiętności, pożądania. Być może nie zagwarantuje Ci to stuprocentowej pewności wierności ukochanej lub ukochanego, ale zdecydowanie zmniejszy ryzyko potencjalnej zdrady.

Feromony, zarówno te aplikowane na ubranie Twojego partnera w tajemnicy, jak i te, z których korzystasz sam lub sama, aby wzbudzić jego pożądanie i podgrzać romantyczną atmosferę, to idealne rozwiązanie, z którego warto skorzystać, kiedy ceną jest Wasz udany wspólny związek...

Zazdrość w związku
 Czy bywasz czasami zbyt zazdrosny?
Zazdrość
Często zdarza się, że jeden z partnerów jest przesadnie zazdrosny o drugiego. Nierzadko taka ogromna zazdrość jest czynnikiem destrukcyjnym w związku. I nie wynika to z rzeczywistej zdrady partnera (być może taka nigdy nie nastąpiła i nie nastąpi), ale z samych obaw i strachu przed utratą partnera i przed samotnością. Z destrukcyjnych myśli, które wzmacniamy w swojej własnej głowie. Obawiamy się zdrady, boimy się tej myśli i w wyniku tego stajemy się przesadnie zazdrośni.

W takiej sytuacji, aby Twój związek był udany i pełen zaufania, koniecznie musisz pracować nad swoją osobą. Jeśli jest taka opcja, że Ty sam lub sama czujesz strach przed zdradą i utraceniem partnera, zacznij pracować nad sobą. Zacznij się bardziej starać. Feromony mogą Tobie bardzo pomóc. Dzięki nim zyskasz dodatkową pewność swojej atrakcyjności i zwiększysz zainteresowanie Twojego partnera swoją osobą. W takim przypadku najbardziej polecamy feromony NPA lub PHEROMAX. Przejdź do sklepu »