MENU
PLEASE WAIT.
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
Wszystko o feromonach
Badania Naukowe
Forum
Blog
Newsletter
Kontakt

Uwaga! Hiszpańska Mucha to nie feromony!

Hiszpańska mucha to potoczna nazwa Pryszczela Lekarskiego, zwanego inaczej majką lekarską lub kantarydą. Owad ten pod wpływem poczucia niebezpieczeństwa wydziela substancję zwaną Kantarydyną. Jest to substancja, której przez wiele wieków przypisywano właściwości przypominające afrodyzjak.


W medycynie ludowej wykorzystywano kantarydynę w mikroskopijnych dawkach jako środek pobudzający, np. do sporządzania "napojów miłosnych" i afrodyzjaków, w tym także "hiszpańskiej muchy". Działanie tego związku pobudza zakończenia nerwowe i błony śluzowe układu moczowo-płciowego; powoduje jednak często powikłania, m.in. zapalenia dróg moczowych i przewodu pokarmowego oraz bolesne erekcje.Źródło: wikipedia.org

hiszpańska muchaHiszpańska Mucha nie przenika przez skórę, wykluczamy więc aplikację na ciało. Kantarydyna ma również inne zastosowania, na przykład: usuwanie tatuaży i brodawek. Krople sprzedawane na Polskim rynku (w szczególnośći na portalach aukcyjnych) nie mają wiele wspólnego z Kantarydyną. Są to zazwyczaj jedynie suplementy wzbogacone o witaminy (np. witaminę C), które nie wpływają na płeć przeciwną, a kuszą ceną potencjalnie nieświadomych Klientów. Bardzo popularnym składnikiem produktów, które nazywane są Hiszpańską Muchą jest L-karnityna. Jest to substancja, która pomaga w spalaniu tkanki tłuszczowej i jest zawarta również w rybach, produktach mlecznych i drożdżach.

Na wielu forach zauważyć można mylące komentarze osób, które twierdzą, że Hiszpańska Mucha (Spanish Fly) to niesamowicie silne feromony, które miałyby przyciągnąć płeć przeciwną. Należy mieć na uwadze istotną rzecz - Hiszpańska Mucha nie ma nic wspólnego z feromonami.

Nie należy mylić jednego z drugim. Hiszpańska mucha to dodatek do napojów, natomiast feromony są związkiem zapachowym, dzięki którym informujesz innych o swojej atrakcyjności drogą powonienia. Hiszpańska mucha jest środkiem szkodliwym, a feromony zdrowym, naturalnie wytwarzanym przez ciało każdego człowieka.Dlaczego odradzamy stosowanie Kantarydyny?
 • Obecnie na rynku sprzedawanie i używanie Kantarydyny jest nielegalne
 • Katardyna podrażnia błony śluzowe w okolicach intymnych
 • Stosowanie kantarydyny może z łatwością przerodzić się zapaleniem dróg moczowych
 • W przypadku przedawkowania kantarydyny (od 10 do 30 mg w zależności od osoby) istnieje wysokie ryzyko śmierci!
 • Większość stosujących i tak nie zauważyło żadnego efektu...
 • Dlaczego warto stosować feromony?
 • Korzystanie z feromonów jest legalne
 • Feromony wpływają na to, jak postrzega Cię otoczenie
 • Feromonami wpływasz na podświadomość otaczających Cię osób
 • Feromonami zwiększasz swoją atrakcyjność i pewność siebie
 • Feromony wysyłają do otoczenia zapachowy komunikat o Twojej sprawności seksualnej
 • Feromony stosowane są i chwalone przez tysiące zadowolonych Polaków
 • Efekty widoczne są już po kilku minutach od pierwszego użycia

 • Sprawdź, które feromony najbardziej pasują do Twojej osobowości:

  Przejdź do poradnika i dobierz feromony dla siebie »   
  Wysyłamy do USA!
  Koszt wysyłki do USA to tylko 19,99zł!
  Złóż zamówienie teraz, a już za kilka dni będziesz trzymać paczkę w swoich rękach!


  Do kolejnej realizacji zamówień pozostało: 23godz:15min
  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień w swojej przeglądarce. Rozumiem.