PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU

Skuteczność feromonów w korespondencji


list
 Skuteczność windykacji
Nie wszyscy wiedzą, że te bezzapachowe związki chemiczne idealnie sprawdzają się też w korespondencji. Popularne stało się bowiem spryskiwanie nimi listów oraz oficjalnych pism. Adresat takiej przesyłki, poza świadomie odbieraną treścią, reaguje na działanie feromonów podświadomie. Jego nastawienie się zmienia, przez co treść listu staje się bardziej przekonująca.

Świetnym przykładem są wszelkiego rodzaju podania, formalne pisma urzędowe, oficjalne prośby. W sytuacji, gdy urzędnik ma do czynienia z dwoma identycznie brzmiącymi pismami, z których jeden jest spryskany minimalną dawką feromonów, może bardziej przychylnie potraktować właśnie nadawcę korzystającego z tych związków.

ZASADY APLIKOWANIA FEROMONÓW NA PAPIERZE:
Ponieważ wiele produktów opartych jest nie tylko na alkoholu, ale również na substancjach oleistych, mogą one plamić naszą korespondencję, a tego chcemy uniknąć. Dlatego też, wykonaliśmy test wielu produktów na wielu kartkach papieru i kopertach. Okazuje się, że ślady są najmniej widoczne po aplikacji PHEROMAX i NPA. Produkty takie jak Chikara, BTB, Relationship Magic, Alchemy plamią papier i nie nadają się do perfumowania korespondencji. W przypadku produktów takich jak P6 oraz Perfect Ten efekt plamienia jest umiarkowany. A więc, chcąc aplikować feromony na listy, najlepiej jest oprzeć się na PHEROMAX lub NPA. Przed aplikacją, ich stężenie można zmniejszyć rozcieńczając je 2-3-krotnie wodą lub alkoholem. Zalecamy spryskiwać listy z większej odległości, aby cała kartka przyjęła zapach feromonów. Wtedy też, efekt nierówności papieru będzie zminimalizowany (papier gniecie się nieznacznie przy aplikacji z 20cm).

Ważne: Przed zaaplikowaniem feromonów na docelową kartkę, sprawdź czy dany papier nie wchodzi w reakcję z alkoholem. Niektóre papiery zawierają specyficzne związki chemiczne, które w reakcji na aplikację alkoholu powodują powstawanie niebieskich plam. Najlepiej stosować jest białe, czyste kartki, bez dodatkowych barwników. Dla pewności, sprawdź kartkę, na której aplikujesz feromony.
Pamiętaj również, że wydruk z drukarki atramentowej najprawdopodobniej będzie się rozmazywał. Korzystaj więc z wydruków laserowych. Unikaj również kontaktu alkoholu z wkładem długopisu, atramentem, czy śladem mazaków.

Listy windykacyjne
Jedna z firm przeprowadziła badania, które wykazały, że skuteczność listów windykacyjnych zwilżonych feromonami, została zwiększona o prawie 20%! Odpowiednie związki mogą wywołać respekt, efekt dominacji, wpływają na odmienne postrzeganie przesyłki, a tym samym i nadawcy, co może mieć bardzo duży wpływ np. na regulowanie zaległych płatności. Podobnie jest w przypadku prywatnych listów.

Jakie feromony wybrać do listów?
Jeżeli zależy Ci na wzbudzeniu respektu, powagi i lekkiego zaniepokojenia, wybierz NPA lub P6. Jeżeli zależy Ci na zwiększeniu otwartości, zaufania, seksualnej ciekawości, wybierz PHEROMAX.

Dość popularną formą korzystania z tych związków jest również spryskiwanie nimi intymnych podarunków dla bliskiej osoby, poduszek czy maskotek.

Intymne prezenty
bielizna skropiona feromonami
 Skrop bieliznę feromonami...
Nieliczni świadomi są tego, że minimalna ilość feromonów na poduszce, zdecydowanie zwiększy libido partnera albo urozmaici Twoje codzienne życie seksualne.
Feromony sprawdzają się również wtedy, gdy wysyłasz list do osoby, na której Tobie zależy. Spryskaj kartkę swoimi perfumami i feromonami, a nie pozwolisz drugiej stronie o sobie zapomnieć...
Zastanów się, jakie efekty wywoła podarowanie ukochanej seksownej bielizny, dodatkowo spryskanej niewielką ilością feromonów?

Ciekawostka: Niektóre z naszych klientek zakrapiają męską odzież damskimi feromonami, aby w ten sposób osłabić pozycję swojego mężczyzny i tym samym zmniejszyć zainteresowanie innych kobiet.

Zamów feromony już dziś »