PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU

Feromony w urzędach

Jak pomóc sobie w banku, urzędzie, instytucji prawnej?


urzędnik rozmawia z petentem
 Popraw nastrój ludzi, z którymi rozmawiasz
Nie oszukujmy się. Gdy wybierasz się do urzędu skarbowego, ZUSu, banku, czy innego ważnego urzędu, gdzie potrzebujesz załatwić trudną, osobistą sprawę, istotne jest to w jakim nastroju jest osoba, z którą rozmawiasz.

Jasne, że podczas Waszej rozmowy powinno chodzić wyłącznie o fakty i rzetelne przedstawienie sprawy.
Sam jednak wiesz, że w fakty wplątują się często ludzkie emocje. Chciwość, zazdrość, złość, albo po prostu złe samopoczucie drugiego człowieka. Często od tego w jakim nastroju jest urzędniczka, z którą rozmawiasz będzie zależeć wynik Twojej sprawy.

To, w jakim aktualnie stanie emocjonalnym są ludzie, niestety, ma wpływ na to jak nas traktują.


Czy można poprawić nastawienie innych?

Możesz mieć większy wpływ nie tylko na to, jak jesteś postrzegany, ale również na to z jakim nastawieniem podchodzą do Ciebie inni.

Przypomnij sobie jak Ty sam zachowujesz się wobec drugiego, gdy nie czujesz się najlepiej? Gdy masz zły nastrój, gdy masz kiepski humor. Jak wtedy potraktujesz drugiego?
Jasne, ze chciałbyś jak najlepiej. Jednak gdy jesteś zdenerwowany, zmęczony lub po prostu nic ci się nie chce, to oczywiste jest, że gorzej potraktujesz innego człowieka. Jest Ci po prostu trudniej wydobyć z siebie to, co pozytywne.

I tu z pomocą przychodzą feromony. One sprawiają, że zarówno Tobie, jak i osobom, z którymi rozmawiasz, poprawia się nastrój. Ludzie mają lepszy humor, stają się entuzjastyczni i uśmiechnięci. A gdy Ty sprawiasz, że jest im przy Tobie lepiej, to czy wtedy łagodniej potraktują sprawę, z jaką do nich przychodzisz? Pomyśl sam.

Feromony "otwierają" osoby, poprawiają ich nastrój, sprawiają, że ludzie stają się bardziej rozmowni, chętni do spojrzenia na Ciebie przychylnym okiem.
W końcu, jeśli z Tobą przyjemnie spędza się czas, to dla takiego człowieka chce się czynić więcej dobrego, prawda?

Oczywiście, nie wystarczy, że posikasz się feromonami, pójdziesz ze skwaszoną miną i wszystkie sprawy cudownie się załatwią same. Ważne jest Twoje dobre nastawienie, Twoja dobroć w kierunku drugiego człowieka. Gdy emanujesz pozytywnym, empatycznym nastawieniem, feromony wzmocnią Twój pozytywny wizerunek.

Stosuj feromony wszędzie tam, gdzie chcesz, aby ludzie przy Tobie czuli się lepiej, milej i radośniej. Gdy pragniesz sympatycznej atmosfery.

Urząd skarbowy, zus, bank - tam wszędzie pracują ludzie. Ludzie tacy jak Ty - którzy chcą czuć się dobrze, którzy chcą pomagać innym. Nie każdy jest zły dla zasady. Oni po prostu wykonują swoją pracę.
Jeśli pomożesz im czuć się lepiej, radośniej, jeśli ulżysz im w trudnym dniu, to chętnie odwdzięczą się dla Ciebie tym samym.


Które feromony wybrać?

Najlepszymi feromonami do stosowania w kontekście socjalnym (czyli takim, o którym mówimy powyżej są): BTB, The EDGE oraz Raw Androstenol.