MENU
PLEASE WAIT.
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
Wszystko o feromonach
Badania Naukowe
Forum
Blog
Newsletter
Kontakt

Kobieta sukcesu

Czyli, jak zwiększyć swoją przewagę w konkurencyjnym świecie biznesu?


kobieta sukcesu
 Zwiększ autorytet i zainteresowanie
Niektórzy mówią, że kobietom zawsze trudniej było osiągnąć wysokie pozycje zawodowe w starciu z mężczyzną w zdominowanym przez nich świecie biznesu.

Liczba kobiet wciąż jest dużo niższa nie tylko w polityce, ale i biznesie, medycynie czy wielu innych zawodach. Chcąc, nie chcąc, wciąż postrzegane jesteśmy przez pryzmat „płci pięknej”, co dla mężczyzn oznacza "słabszej". Zdarza się, że podchodzą do nas z dystansem jako do partnera w biznesie, postrzegają za osoby, które łatwo przekonać do swoich argumentów.

Aby udowodnić swoją siłę, kobieta nierzadko musi przejść długą drogę, pełną przeszkód i męskiej ignorancji. Dlaczego więc nie wykorzystać naturalnej broni kobiecej, jaką jest seksapil? Przecież mężczyźni i tak skupiają się w dużej mierze na naszej atrakcyjności…

Aplikowane na ciało feromony działają na podświadomość osoby przebywającej w Twoim towarzystwie, niezależnie czy jesteś kobietą czy mężczyzną. Twój partner, wyczuwając te związki, nieświadomie otwiera się i przybiera przyjazną dla ciebie postawę. Przychylniej traktuje Twoje pomysły i głębiej rozważa argumenty, które przedstawiasz. W świecie biznesu taka przewaga jest niezwykle ważnym atutem, bo może gwarantować Twój zawodowy sukces.