PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU

Feromony Alchemy są już niedostępne!


Zapraszamy do odebrania darmowych próbek

 

JAK PACHNIE ALCHEMY?
Tomasz Leśniak
Ekspert zapachu. Specjalista od zapachowego wizerunku.
Opinie-Perfumy.pl
ALCHEMY WOMAN ♀
"Zapach Alchemy for woman to subtelna magia pachnących kwiatów. Róża w aldehydowej otulinie potęguje wrażenie jedwabistej delikatności mieszanki. Cytrusowe przejście do mydlanej bazy oddaje to, co w kobiecości najbardziej delikatne. Kontrast subtelności z bergamotką, symbolizuje kobiecą siłę. W Alchemy for woman utrzymujący...
Alchemy to najbardziej stężone feromony w Polsce, dostępne w tak niskiej cenie. Każdy flakon zawiera feromony o stężeniu 0,015%. Jest to kilkakrotnie wyższe stężenie od produktów, które potrafią kosztować ponad 100zł.
Alchemy zawiera tylko jeden feromon, który wykazuje najsilniejsze działanie na płeć przeciwną. Wykorzystywany jest często przez mężczyzn, w celu poderwania atrakcyjnych kobiet. Alchemy ma rzeszę swoich stałych klientów i jak mówią - działa dokładnie tak, jak zapewnia producent.
Niewielkich rozmiarów szklany flakon o pojemności 5ml pozwala na dyskretną aplikację w dowolnym momencie. Mieści się w każdej kieszeni. Każdy produkt posiada własny, delikatny zapach.
Skład:
Alchemy dla mężczyzn (5ml): glycol, glycerin, 0,015% Androstenone.
Alchemy dla kobiet (5ml): glycol, glycerin, 0,012% Androstenol, 0,005% Copulins.

Informacja techniczna:
W nowej partii flakony Alchemy posiadają nie białą (jak na zdjęciach), a przeźroczystą nakrętkę. Mogą również odbiegać kolorem oraz posiadać mniej intensywny zapach. Niemniej, ilość feromonów pozostaje niezmienna. Gwarantowane 0.015%.