PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU

Szybka randka

Jeśli kiedykolwiek brałeś udział w szybkich randkach, to wiesz jak ta forma poszukiwania partnera może być ciekawa i fascynująca.
W związku ze zmieniającym się trybem życia, nieprzerwanym pośpiechem i ciągłym brakiem czasu, imprezy typu speed dating stają się coraz bardziej popularne wśród singli. Szybkie randki mają na celu jedno – w bardzo krótkim czasie przekonać do siebie partnera, który najbardziej przypadł nam do gustu. Tylko, jak to zrobić... skutecznie?

Jak zrobić NAJLEPSZE pierwsze wrażenie?

Na pierwszy rzut oka wydaje się to niezwykle trudne. Bo jak zdecydować się na tę, a nie inną osobę, jeśli znamy ją niecałe pięć minut? Jak przekonać do siebie partnera, jeśli nie mamy czasu opowiedzieć mu o sobie więcej, ponad to, czym się interesujemy i kogo szukamy? Czasem przecież pierwsze wrażenie bywa niezwykle mylne, a jak wiemy, nie można drugi raz zrobić dobrego pierwszego wrażenia...

W takich sytuacjach niezwykle pomocne okazuje się to Coś, co da Ci przewagę nad innymi. Coś, co poza Twoim wyglądem zewnętrznym, osobowością i tym, co uda Ci się powiedzieć przez te kilka minut, umocni Twój wizerunek w oczach drugiej strony, przyciągnie jej uwagę i pobudzi emocje. To narzędzie to feromony, które, podobnie jak te, wydzielane przez nasz organizm, przyciągają płeć przeciwną, przekazują otoczeniu pozytywne informacje o nas, wreszcie stymulują reakcje seksualne innych osób.

Natychmiast zwiększ swoją atrakcyjność

Naukowcy z Uniwersytetu w Liverpoolu postanowili sprawdzić działanie feromonów właśnie podczas szybkich randek. Dzięki swoim badaniom udowodnili, że Androstadienon, ludzki feromon obecny w pocie mężczyzn, zwiększa atrakcyjność w oczach kobiet. Okazało się, że podczas eksperymentu panowie oceniani byli przez kobiety jako bardziej atrakcyjni, gdy te wdychały feromony. To nie przypadek. Wyniki badań, przeprowadzonych metodą podwójnie ślepej próby, sugerują jednoznacznie, że feromony wpływają na pociąg kobiet do mężczyzn, a brytyjskie doświadczenia potwierdzają wyniki eksperymentów z 2004 roku, kiedy to zauważono, że feromony zwiększają pobudzenie seksualne aż o 200 procent.

W czasie eksperymentu przeprowadzono trzy niezależne spotkania. W każdym uczestniczyło około 40 osób, ze średnią wieku 20 lat (1-sze badanie), 39 lat (2-gie badanie) oraz 32 lata (3-cie badanie). Łącznie w 3 eksperymentach wzięło udział 66 mężczyzn i 54 kobiety. Żaden z uczestników nie spożywał w tym czasie alkoholu, ani też nie korzystał z perfum. Górną wargę badanych zwilżano wacikiem nasączonym wodą, olejkiem goździkowym, bądź Androstadienonem. Badani nie wiedzieli jaką substancję im zaaplikowano. Test rozpoczęto po 15 minutach od aplikacji. Kobiety otrzymały odpowiednie karty, na których zapisywały stopień atrakcyjności mężczyzn w skali od 1 do 7. Zaznaczały jednocześnie czy chciałyby ponownie spotkać się z danym panem. Z wyników wykluczono oceny osób, które znały się wcześniej, a ilość spotkań między partnerami wyniosła 1173.

Rezultaty wyraźnie pokazały, że podczas szybkich randek mężczyźni otrzymywali wyższe oceny od tych kobiet, które wdychały feromony.

Okazuje się,że podczas szybkiej randki feromony są doskonałym sposobem, aby poprawić odbiór Twojej osoby przez innych. Jeżeli zatem szukasz partnera, niezależnie od tego, czy masz w planach uczestniczyć w szybkich randkach, czy zwyczajnie zainteresować go w klubie, na ulicy, na uczelni bądź w pracy, feromony z pewnością będą Twoim dodatkowym asem w rękawie. Sprawią, że druga strona będzie bardziej zainteresowana i zaintrygowana Twoją osobą.

Nie wierzysz? Sprawdź feromony na własnej skórze: Sklep z feromonami »