PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU

Uwodzenie i podrywanie kobiet

Dlaczego feromony w tym przypadku działają


mężczyzna uwodzi kobiety
 Jak zdobyć kobietę swoich marzeń?
Jak skutecznie poderwać kobietę? Co zrobić, aby piękna dziewczyna nie mogła przestać o Tobie myśleć?

To pytanie zadaje sobie spora ilość mężczyzn, którzy gotowi są wydać pieniądze na najlepsze narzędzia, które czynią podryw doskonałym.

Istnieje pewne narzędzie, wykorzystywane przez uwodzicieli, o którym tak naprawdę wiedzą nieliczni i właściwie nigdzie na forach oficjalnie się o tym nie pisze. Powód jest oczywisty - nie każdy pragnie ujawniać sposoby, w jaki zdobywa kobietę swoich marzeń.

Istnieje rzecz, która pozwoli Ci zatuszować nie zawsze do końca udane podejścia do kobiet, niedoskonałości mowy ciała czy inne niedociągnięcia w trakcie uwodzenia. Dzięki niej kobiety będą chętniej Ciebie słuchały, staną się bardziej otwarte, szczere i skłonne do rozmowy. Będziesz przyciągał ich uwagę, wzbudzał zainteresowanie i staniesz się dla nich bardziej atrakcyjnym mężczyzną...

Nie jest to coś, co wykona za Ciebie cały podryw, ale bardzo skutecznie go wspomoże. Warto więc, abyś zapoznał się bliżej z czymś, co pozwoli Ci zwiększyć ilość zdobytych przez Ciebie kobiet.
Tym narzędziem są feromony. I nie chodzi o tanie podróbki sprzedawane na aukcjach, które z prawdziwymi feromonami nie mają nic wspólnego, ale o dobre, markowe feromony.

mężczyzna w centrum
 Wpływaj otaczające Cię kobiety

Wabik zapachowy

Feromony to precyzyjne, bezwonne, lotne związki semiochemiczne, wytwarzane przez naukowców w laboratorium, które pomagają nawiązywać doskonałe relacje z ludźmi. Większość osób, które coś słyszało o feromonach myśli, że to tylko wabik seksualny. Jest to prawda, ale mają one również inne zastosowania w relacjach międzyludzkich, ponieważ istnieją różne rodzaje feromonów. Feromony sprawdzają się wszędzie tam, gdzie ważny jest dobry kontakt z drugim człowiekiem. Nas oczywiście najbardziej interesuje zastosowanie feromonów typowo do uwodzenia, czyli właśnie tych działających najbardziej seksualnie, i takimi się tutaj zajmiemy, a więc np. NPA, UNRESISTBILE lub PHEROMAX.

W jaki sposób feromony podnoszą skuteczność podrywu?

Dziś, kiedy wymagania kobiet wobec mężczyzn wciąż wzrastają, proces podrywania staje się prawdziwą sztuką. Zdobycie pięknej kobiety zwykle poprzedzone jest szeregiem technik i sposobów, których mężczyźni uczą się od prawdziwych specjalistów. Po użyciu zauważysz, że feromony działają na obie strony. Na kobiety, które znajdują się w pobliżu Ciebie i na Ciebie samego. We własnym zachowaniu możesz zauważyć zwiększoną pewność siebie, staniesz się bardziej śmiały, bezpośredni, towarzyski i przebojowy. Będziesz miał ochotę świetnie się bawić. I nie ma to nic wspólnego z efektem placebo.

Natomiast, gdy feromony wdychane są przez otaczające Cię osoby, zarówno kobiety, jak i mężczyzn, wpływają na zmianę ich zachowań i sposób odbioru Twojej osoby. Sprawiają, że ludzie postrzegają Cię jako mężczyznę mocnego i posiadającego autorytet. Dzięki temu możesz budzić szacunek i wyróżniać się w grupie.

Feromony tworzą aurę męskości i dominacji. Sprawiają, że kobiety podświadomie widzą w Tobie przywódcę. Kobiety odczuwają do Ciebie silny pociąg, ponieważ zyskujesz jakby magnetyczną osobowość. Będą czuć, że jest w Tobie coś, co je fascynuje, że chcą z Tobą przebywać i rozmawiać. Staniesz się dla nich interesującą osobą i będą świetnie się przy Tobie czuły.

Feromony działają jak lotny afrodyzjak. Kobiety zwracają na Ciebie większą uwagę, częściej spoglądają w Twoją stronę, wysyłają niby przypadkowe uśmiechy… Podrywanie jeszcze nigdy nie było tak proste!

Czego feromony za Ciebie NIE zrobią?

Pamiętaj jednak, że feromony to nie wszystko i same nie sprawią, że kobiety zaczną wpadać w Twoje ramiona. Musisz działać. Zrobić ruch, pierwszy krok, wzbudzić zaufanie i dopiero wtedy w pełni zobaczysz, jaką moc posiadają feromony.

Niektórzy myślą, że gdy zastosują feromony, to kobiety zaczną rzucać się na nich na ulicy. Oczywiście lepiej, abyś się na to nie nastawiał. Feromony działają nieco inaczej. To bardzo silny i skuteczny wspomagacz, który nie tylko potrafi zatuszować niedoskonałości czy niedociągnięcia podrywu, ale również bardzo mocno podkręci i utrwali emocje oraz zainteresowanie, jakie wywołasz w kobiecie w trakcie uwodzenia.

"Nie wierzę, że to działa"
Część osób, które po raz pierwszy słyszy o feromonach, nie do końca w nie wierzy. Myślą, że to niemożliwe, aby istniała taka substancja, która miałaby aż tak duży wpływ na zachowanie kobiet… Niektórzy mówią wprost: „Taaa, jasne, ale ściema.” Być może Ty też tak teraz myślisz. To naturalna reakcja, bo rzeczywiście wydaje się to nieprawdopodobne. Wszystko zmienia się jednak w momencie, gdy takie osoby po raz pierwszy widzą efekty działania feromonów na własnej skórze.

"Witam Na początku byłem sceptyczny co do działania feromonów, po przeczytaniu całego forum na ten temat w końcu sie zdecydowałem. Padło na Pheromax i? Miałem nadzieję że choć troche to zadziała, ale że aż tak. One naprawde dzialaja, kobiety "głupieja" gdy czuja Phx testowalem w roznych miejscach, i efekty byly zawsze mniejsze lub wieksze ale zawsze. najbardziej zapadl mi w pamiec moment gdy bawilem sie w klubie, oczywiscie mialem na sobie Phx i ok 15 dziewczyn dosłownie zapedzilo mnie w kozi... ROZWIŃ »   rog, wszystkie co chwilke zerkaly na mnie. Naprawde warto wyprubowac feromony chociazby dla takich chwil" ZWIŃ ↑

Feromony: PHEROMAX
   
 


Przyciągaj ludzi niczym Magnes!
 Wg badań feromony zwiększają pożądanie o 200%!
"Ale czy to nie jest może kwestia wiary i nastawienia?"
Niektórzy chcieliby, aby feromony miały wyłącznie efekt placebo. Niestety, nie wiedzą, że są w błędzie.
Działanie feromonów polega na stymulowaniu narządu nosowo-lemieszowego, tzw. VNO, który znajduje się na przegrodzie nosowej. Stąd impulsy kierowane są bezpośrednio do mózgu, do podwzgórza, które jest odpowiedzialne za bezwarunkowe, instynktowne reakcje ludzkie. Feromony nie są wyczuwalne dla tradycyjnego zmysłu powonienia. To wszystko dzieje się bez udziału umysłu świadomego, co oznacza, że kobiety będą dążyć do nawiązania z Tobą bliższego kontaktu, nie wiedząc właściwie dlaczego.

Ostatnie badania naukowe ostatecznie potwierdziły, że feromony zwiekszają atrakcyjność ludzi o 22,6% (link do badania) i potęgują podniecenie seksualne aż o 200% w porównaniu do placebo (link do badania). Feromony to precyzyjne związki semiochemiczne, które działają właśnie na podświadomość. To wytwory współczesnej biochemii, wyekstrahowane przez naukowców, którzy potwierdzili ich skuteczność w licznych badaniach.

flakon feromonów PHEROMAX
 Odkryj feromony
Więc różnica jest taka - czy wierzysz w to czy nie, feromony i tak zrobią swoje, bo ich działanie odbywa się bez Twojego udziału i Twojej wiary. A jeśli dodatkowo po użyciu feromonów nabierzesz większej pewności siebie, to tylko lepiej dla Ciebie, ale nie ma to żadnego wpływu na działanie feromonów. Psikasz feromony przed wyjściem na podryw i już nic więcej nie musisz robić. Korzystaj z efektów.

Ludzie wokół Ciebie stają się bardziej otwarci, bezpośredni, gotowi na rzeczy, których często nie byliby w stanie zrobić bez obecności feromonów. Ty sam stajesz się bardziej pewny siebie, towarzyski i przebojowy! Feromony podkreślają bowiem osobowość osoby, która ich używa!

Wybierz najlepsze feromony do uwodzenia:
PHEROMAX i UNRESISTBILE - najlepsze feromony do uwodzenia
NPA, The EDGE - feromony dodatkowo zwiększające Twoją pewność siebie i respekt ze strony otoczenia