PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU

Zniechęcanie mężczyzn

Męskie feromony stosowane przez kobiety


Wykorzystywanie w pracy
 Czasami masz już dość...
Czy wiesz, że część kobiet stosuje celowo męskie feromony po to, aby zmniejszyć swoją atrakcyjność?

Znudzone ciągłymi propozycjami, niektóre kobiety sięgają po męskie feromony, zmniejszając w ten sposób swoja "kobiecość". Kobiece feromony podkreślają Twoją kobiecość, męskie - podkreślają męskość i dominację. Gdy jesteś kobietą i zaczynasz stosować feromony męskie, zaczynasz wysyłać do otoczenia sprzeczne sygnały.

Stosując feromony dla mężczyzn zmniejszasz swoją energię kobiecą i konwertujesz ją w energię męską. Może się to Tobie przydać, gdy załatwiasz ważne sprawy biznesowe, wtedy gdy musisz decydować i należy Ci się stosowny respekt i posłuch.
Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się w świecie biznesu. Kobieta stosująca niewielką ilość męskiego feromonu jest poważniej odbierana przez inne kobiety. Automatycznie rośnie szacunek i posłuch z ich strony. Jest to niezwykle przydatne na stanowiskach managerskich.

Molestowanie w pracy
 ...i postanawiasz z tym skończyć.
Czy masz czasami dość oglądających się za Tobą nachalnych mężczyzn? Czy masz dość ciągłych prób zdobycia Twojej uwagi?

Gdy wychodzisz do klubu, niekoniecznie zawsze oczekujesz adoracji ze strony mężczyzn. Czasami chcesz się po prostu dobrze bawić. W tej sytuacji, feromony męskie mogą spełnić swoje zadanie. W oczach mężczyzny wciąż wyglądać będziesz atrakcyjnie, jednak on odbierać będzie sygnały delikatnie dystansujące go do Twojej osoby. W ten sposób uzyskasz zamierzony efekt.

Chcąc uwolnić się od pożądliwych męskich spojrzeń, stosuj niewielką dawkę feromonów męskich. Wzbudzisz w ten sposób większy szacunek zarówno u mężczyzn, jak i u innych kobiet. Wówczas będziesz w mniejszym stopniu postrzegana jako obiekt seksualny, ale w większym jako partner – do rozmowy, do interesów, do dzielenia opinii na różne tematy.

Niektóre produkty dla kobiet zawierają niewielką dawkę feromonów męskich, które pozwalają Tobie zyskać autorytet i uznanie ze strony innych mężczyzn i kobiet, jak np. Relationship Magic dla kobiet. Zobacz jak to opisują klientki:

Zazdrość i Zdrada
Aplikowanie feromonów przeznaczonych dla innej płci jest też nierzadko praktykowane przez zazdrosnych mężczyzn i kobiety. Zdarza się, że niektóre z naszych klientek zakrapiają męską odzież damskimi feromonami, aby w ten sposób osłabić pozycję swojego mężczyzny i tym samym zmniejszyć zainteresowanie innych kobiet. To samo mogą robić mężczyźni. Chcąc uchronić ukochaną przed pożądliwymi spojrzeniami konkurentów czy niechcianym podrywom ze strony innych mężczyzn, aplikują niewielką ilość męskich feromonów na ich ubranie, po czym bez obawy pozwalają swym ukochanym na damski wieczór w gronie przyjaciółek…
"Witam wszystkich gorąco i serdecznie. Jestem kobietą w średnim wieku. Zajmuję kierownicze stanowisko i pracuję z dużą ilością ludzi o codziennej rotacji, a przede wszystkim z różnymi grupami społecznymi i wiekowymi.Mój pomysł by zakupić ten towar wziął się z tego,że zaczęłam przechodzić życiowy kryzys z moim mężem i w sumie na niego miał być ten haczyk. Niemniej jednak, tak jak proponuje producent zaczęłam używać ich na co dzień, czyli do pracy, sklepu czy banku. Nie powiem by Panowie rzucali si... ROZWIŃ »   ę na mnie, bo na pewno nie było to moim zamierzeniem. Szanuję związek mężczyzny z inną kobietą i wiem,że na cudzym nieszczęściu nie zbuduje się szczęścia,a nie jestem osobą pustą by skakać z radości jak małolata- bo jakiś tam gość zrobi do mnie maślane oczy. Ale powiem Wam,że reakcje są niesamowite. Koledzy, którzy przy mnie cierpieli na ,,zaniżenie ambicji:- teraz witają się ze mną z uśmiechem na ustach. Ludzie, z którymi pracuję są mili i chętnie okazują potrzebne dokumenty.Kontrolerzy nie szukają dziury w całym. Ale najprzyjemniejszy jest fakt,że to właśnie kobiety potrafią się wspaniale otworzyć, być życzliwe. Zapominają o zazdrości, konfliktowym podejściu- są bardzo otwarte. W chwili obecnej praktykuję już inne preparaty- robię mieszanki, bo mnie to po prostu zafascynowało.Zawsze interesowałam się psychicznym podłożem człowieka, grupy, rodziny,środowiska i każdej grupy społecznej z osobna, dlatego wybrałam taki zawód. Moje spostrzeżenia są takie, że osoby o niezrównoważonym systemie emocjonalnym,,,ego", zachowują się troszkę dziwnie. Śmieją się, nie chcą się odczepić- zasypiają, jakby po wykonaniu dużego wysiłku. Młode dziewczyny i chłopcy nie wykazują podtekstów seksualnych. Są raczej bardziej przychylni i grzeczni. Bez problemu wykonują zadania , o które się je poprosi, nie są złośliwi, nie robią psikusów.Najlepsze jest to,że Pan, który prowadzi wykłady- zapomina tematu. Jeżeli chodzi o mojego męża chyba zaczyna szukać pojednania- niemniej jednak- ja chyba chwilowo sobie odpuszczę. Wydaje mi się, że ja też zrobiłam się bardziej pewna siebie i chyba troszkę sobie od tego małżeństwa odpocznę. Moje drogie panie- jeżeli cierpicie na jakiegoś rodzaju kompleksy, macie problem z uciekającym czasem- spróbujcie. Ja nie żałuję. Może nie szukam akurat nie wiadomo jakich atrakcji, ale to, co przeżywam w chwili obecnej, bardzo mnie zaskakuje. Powiem w skrócie- ,,FEROMONY ODMIENIŁY MOJe ŻYCIE" Gorąco POLECAM !!!! Przynajmniej spróbujcie- dajcie sobie szansę.Gorąco wszystkich pozdrawiam...Urszula " ZWIŃ ↑

Feromony: PHEROMAX
   
 


Przeczytaj teraz Seksapil kobiety »