Feromony UNRESISTIBLE - NOWOŚĆ!
MENU
PLEASE WAIT.
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
Wszystko o feromonach
Badania Naukowe
Forum
Blog
Newsletter
Kontakt

ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

Już dawno nie trzymaliśmy w rękach tak dobrego produktu! Począwszy od samego eleganckiego opakowania, przez nowe związki feromonowe, których nie stosowano dotychczas w żadnym innym produkcie, niezwykle trwały flakon (którego po prostu nie da się stłuc), aż po ekstremalnie wysoką zawartość feromonów w każdym flakonie.

Poznaj UNRESISTIBLE® - ekskluzywną premierę roku.

UNRESISTIBLE® (z ang. "ten, któremu nie da się oprzeć") to prawdziwa BOMBA feromonowa. W każdej 12ml fiolce znajduje się minimum 57mg związków semiochemicznych!!! Niesłychana ilość, niespotykana dotąd w żadnym innym produkcie na rynku. UNRESISTIBLE® to feromony stworzone do uwodzenia - idealne zarówno na randkę, gorące chwile uniesień pełnych pożądania, namiętnego flirtu, jak i by rozbudzić żar namiętności.

Poza ekstremalnie wysokim stężeniem feromonów, UNRESISTIBLE® zawiera feromony, niestosowane dotąd w innych produktach! Jeden flakon zawiera 9 (tak, dziewięć!) związków - w tym zupełnie nowe, których nie było nawet w takich produktach jak PHEROMAX czy BTB (przeczytasz o tym poniżej).

Co więcej, w UNRESISTIBLE® nie znajdziesz atomizera (jak np. w PHEROMAX lub The EDGE) czy też zakraplacza (jak w BTB), ponieważ te feromony posiadają unikalną oleistą postać!
Metalową kulk? nanosisz olejek na maksymalnie 1cm2 powierzchni skóry (nie więcej), aby uzyskać maksymalny efekt. To wszystko czyni UNRESISTIBLE® produktem "must-have" dla każdego feromonowego znawcy.

KUP TERAZ »ZUPEŁNIE NOWE FEROMONY!

Każdy 12ml flakon (który widzisz po prawejponiżej) wypełniony jest po brzegi zupełnie nowymi związkami semiochemicznymi, których nie stosowano dotychczas w żadnym innym produkcie. Poza standardowymi feromonami jak np. Androstadienon czy Estratetraenol, UNRESISTIBLE® zawiera również takie feromony, jak Beta-Androsterone, Pregnenolone czy Androstanone. Ich działanie w niezwykły sposób intensyfikuje działanie podstawowych substancji. Odpowiednie proporcje zastosowanych związków semiochemicznych potęgują efekt o jakim marzysz.

Jeżeli zależy Ci na uruchomieniu erotycznych wibracji, rozpaleniu dzikiej namiętnoąci i gorączce niezapomnianych wrażeń, UNRESISTIBLE® to feromony dla Ciebie.


EKSTREMALNE STĘŻENIE!

Ten produkt po prostu czuć. Wystarczy krótkie powąchanie UNRESISTIBLE®, aby mieć pewność, że to produkt o najwyższym stężeniu feromonów. Intensywność zastosowanych substancji wymaga łączenia ich z własnymi perfumami. Producent ostrzega, aby stosować dawkę maksymalnie 1cm2. Już tak niewielka ilość wystarcza, aby zawrócić innym w głowie.

UŻYWAĆ Z OSTROŻNOŚCIĄ! Nie przekraczaj zalecanej dawki.


KUP TERAZ »


UNIKALNA POSTAĆ OLEJKU

UNRESISTIBLE® nie posiada atomizera, ale tzw. roll-on (metalową kulkę), za pomocą której nanosisz substancję aktywną na swoje nadgarstki oraz przestrzeń za uszami. Feromony umieszczone zostały w olejku, aby umożliwić Ci wtarcie w skórę mikro dawki. Dodatkowo, olejowa postać przedłuża działanie feromonów. Ich zapach utrzymuje się na skórze dłużej niż w przypadku produktów opartych na alkoholu.

Zobacz jak działa UNRESISTIBLE®:

DYSKRETNY FLAKON

Dzięki połączeniu gigantycznej ilości (min. 57mg) feromonów z unikalną olejową bazę, udało się zamknąć tę feromonową "bombę" w niezwykle małym, praktycznym flakonie. Preparat ma wysoko?ć jedynie 10cm i 15mm średnicy, a to oznacza, że możesz swobodnie trzymać go w kieszeni czy też torebce.


STARANNOŚĆ WYKONANIA

UNRESISTIBLE® został wykonany z niezwykłą starannością. Począwszy od profesjonalnego podejścia w zakresie składu, przez elegancki złoty flakon, trwałe, solidne szkło, skończywszy na estetyce opakowania.

Wystarczy spojrzeć na ten produkt, aby dostrzec, że to klasa sama w sobie.


KUP TERAZ »


EKSKLUZYWNA PREMIERA

UNRESISTIBLE® to absolutnie największa premiera roku. Wierzymy, że szybko stanie się bestsellerem na rynku dobrych, wysoko stężonych feromonów.

Co czyni UNRESISTIBLE® produktem "un-resistible"?
  • NOWE feromony w składzie (lepsze działanie),
  • EKSTREMALNA zawartość feromonów (niespotykana w żadnym innym produkcie),
  • nowoczesna postać olejku,
  • miniaturyzacja flakonu,
  • elegancja - klasa sama w sobie.
To wszystko czyni ten produkt unikalnym na feromonowym rynku. I właśnie z tych powodów zdecydowaliśmy się sprowadzić go dla Was.


KUP TERAZ »SKŁAD

UNRESISTIBLE® zawiera znane z innych produktów feromony, jak np. Androstadienon, Alpha-Androstenol, czy Estratetraenol. Jednak oprócz nich, zawiera również wiele nowych związków!
Oto one:


Beta-Androstenol – Feromon, który natychmiast tworzy głębokie połączenie z osobą, która nosi go na swojej skórze. Sprawia, że ludzie bardziej Ci ufają i otwierają się na rzeczy, które na co dzień ukrywają przed innymi. Może otworzyć drzwi do budowania silnych relacji i więzi między kobietą a mężczyzną. Ten feromon może zdecydowanie poprawić Twoje relacje z Twoją drugą połową.

Androstanone - Zwiększa życzliwość zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Osoba nosząca zyskuje więcej uwagi ze strony obu płci. Androstanone zmniejsza dystans między Tobą a otaczającymi Cię ludĽmi.


DHEA - Związek młodości i witalności. Największy poziom DHEA osiągany jest w wieku 20 lat. Kiedy osiągamy 70. nasze organizmy produkują już tylko 20% z ilości, którą wytwarzaliśmy, gdy byliśmy młodzi.

Pregnenolone - Feromon znany z poprawiania nastroju, zwiększania motywacji i usprawniania funkcjonowania mózgu. Czyni Cię bardziej optymistycznym, zwariowanym i bardziej towarzyskim niż zwykle. Ludzie jemu poddani wydają się być bardziej zaintrygowani Twoją obecnością.DHEA-Sulfate (DHEA-S) - Zwiększa Twoje zasoby, sprawiając, że znacznie łatwiej jest Ci się wysłowić, czyni Cię bardziej zabawnym i masz większy dostęp do swojego potencjału intelektualnego. Znany jest również z efektu tzw. "upiększacza", czyni Cię bardzo atrakcyjnym dla młodszych kobiet oraz mężczyzn. Nosząc go, poczujesz się bardziej energicznie.


Beta-Androstanol – Feromon zabawy i towarzystwa. Wydaje się zmniejszać niepokój, zwiększać życzliwość i atrakcyjność. Wpływa również na osobę stosującą - wytwarza spokojna, luźną atmosferę, poprawia nastrój, zwiększa gadatliwość. Znany jest również ze zwiększania pewności siebie, skupienia i koncentracji. To feromon socjalny, ze zdolnoscią do przyciągania ludzi do Twojej osoby.


Epiandrosterone - To feromon znany z kreowania młodzieńczej wibracji, energicznej i towarzyskiej atmosfery. Wzmacnia Twój status społeczny i szacunek, a przy tym czyni Cię bardziej lubianym i bardziej pociągającym dla płci przeciwnej.INFORMACJE TECHNICZNE:

OPAKOWANIE: 12ml szklany flakon w kolorze złotym (Woman) lub czarnym (Man)
APLIKACJA: metalowa kulka (typu roll-on)
POSTAĆ: oleista (olejek feromonowy)
SKŁAD: 9 feromonów w wersji Man; 6 feromonów w wersji Woman
ZAWARTOŚĆ FEROMONÓW: 57 mg feromonów w wersji Man; 67 mg feromonów w wersji Woman
WYDAJNOŚĆ: 12 miesięcy częstego stosowania

UŻYWAĆ Z OSTROŻNOŚCIĄ! Ekstremalna koncentracja feromonów.

KUP TERAZ:
UNRESISTIBLE MAN
feromony dla mężczyzn
360
Wysyłka: z samego rana (w piątek)
UNRESISTIBLE WOMAN
feromony dla kobiet
360
Wysyłka: z samego rana (w piątek)Wszystkie podane ceny zawierają podatek VAT i są cenami ostatecznymi.WYSYŁAMY ZA:    dni,  godz :  min  sekTen produkt
kupiło dziś 10 osób

GWARANCJA DZIAŁANIA
LUB ZWROT PIENIĘDZY
Feromony przedstawione na tej stronie będą dla Ciebie działać lub otrzymasz zwrot pieniędzy. Więcej »

Feromony testowane
laboratoryjnie
Wszystkie feromony poddajemy laboratoryjnej analizie, niezależnie od tego, co podaje producent.
Preparaty sprawdzane są w katedrze Chemii Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu Sprawdź wyniki »
Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Dora, dodano: 18 stycznia 2019 | 09:27
sklep internetowy: Feromony.pl
Profesjonalna obsługa! Szybko, dyskretnie i fachowo. Dziękuję i polecam!
Przeczytaj opinię
Nick: Użytkownik Opineo, dodano: 9 stycznia 2019 | 16:06
sklep internetowy: Feromony.pl
Profesjonalna obsługa wszystko się zgadza z zamówieniem wysyłka szybka i bezproblemowa. ...
Przeczytaj opinię
Nick: malgoska, dodano: 5 stycznia 2019 | 13:47
sklep internetowy: Feromony.pl
profesjonalna obsługa
Przeczytaj opinię
Nick: CT, dodano: 1 stycznia 2019 | 11:01
sklep internetowy: Feromony.pl
Polecam!!!
Przeczytaj opinię

Opinie o Feromony.pl na Opineo.pl
38 opinii o UNRESISTIBLE:
(niektórzy klienci, w zamian za dodatkowy rabat, wyrazili zgodę na wykorzystanie swojej fotografii)
"Ponieważ stosuje feromony od dłuższego czasu,UNRESISTIBLE zamówiłam bez żadnych obaw, ale ich działanie przerosło moje oczekiwania. Wszystkie feromony dodają odwagi,pomagają w kontaktach czy to w pracy czy towarzyskich, zwiększają atrakcyjnośc,potęgują namiętność i wiele zalet można by tu jeszcze wymienić. Unresistible użyłam odrobine na imprezę i nie mogłam uwierzyć, tylu ludzi co w ciągu tego jednego wieczoru, nie poznałam w ciągu roku. Nigdy nie byłam tak rozmowna,uwodzilam cała sobą bez więk... ROZWIŃ »   szego wysiłku, każdy chciał ze mną rozmawiać, przebywać w moim towarzystwie. Szczerze, to MAGIA...prawdziwego działania nie sposób opisać słowami. Tak, to prawdziwa bomba feromonow. Cena w stosunku do efektów niska. Dziś, znając ich działanie zaplacilabym nawet dużo więcej. Polecam." ZWIŃ ↑

Feromony: UNRESISTIBLE
 
"Mam niemałe doświadczenie w kwestii Feromonów. Próbowałem już BTB, Pheromax, P6, NPA. Stosowałem również RAW ANDROSTENOL, RAW ANDROSTENONE, RAW ANDROSTADIENONE. Mogę powiedzieć, że wszystkie z nich działają rewelacyjnie. Ostatnio miałem okazje testować nową markę feromonów UNRESISTIBLE zakupem zapoznałem się z opisem produktu, którą znalazłem na stronie Feromony.pl, następnie po otrzymaniu przesyłki postanowiłem je wypróbować w dość nietypowy sposób, Tego samego dnia miałem zaplanowaną lekcję j... ROZWIŃ »   ęzyka obcego, za pośrednictwem komunikatora „skype” ku mojemu zaskoczeniu po kilku minutach poczułem coś w rodzaju dodatkowego zastrzyku energii, poczułem się znacznie bardziej wyluzowany jak by w jednej sekundzie ktoś włączył przycisk „Turbo”, w tym samym momencie poczułem, że nie mam żadnych oporów by mówić w języku, którego się uczyłem, zacząłem wypowiadać się bardzo swobodnie i rozmowa w tym języku przestała mi sprawiać trudności… To było to niesamowite doświadczenie, które przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Następnego dnia postanowiłem wypróbować UNRESISTIBLE w pracy zauważyłem, że wielu ludzi, w tym przełożonych, zaczęło mnie znacznie lepiej traktować, jakby po prostu szukali kontaktu ze mną, nawet ludzie, którzy wcześniej nie chętnie liczyli się z moją opinią prosili mnie o opinie w wielu sprawach bieżących… Takiego efektu również się nie spodziewałem, muszę przyznać, że momentami bywało to nawet krępujące. W kwestiach damsko męskich również byłem bardzo pozytywnie zaskoczony... Postanowiłem je wypróbować wieczorem poszedłem z kolegami do baru, jak wielokrotnie wcześniej stosowałem feromony, tylko tym razem użyłem mojej nowej broni UNRESISTIBLE wiedziałem jak bardzo różnego rodzaju feromony potrafią być pomocne na w nawiązywaniu nowych relacji damsko męskich. Zauważyłem, że wiele pań po prostu do mnie zagadywało, nawet co było nieco krępujące partnerki kolegów ignorowały ich, dosłownie szukając sposobności by zemną porozmawiać. Udało mi się poderwać naprawdę niesamowitą dziewczynę i spędziliśmy razem chyba najwspanialszy wieczór w moim życiu." ZWIŃ ↑

Feromony: UNRESISTIBLE
 
"To jest rewolucyjny produkt, który podnosi poprzeczkę konkurencji bardzo wysoko. Stosowałem wszystkie możliwe do kupienia w Polsce feromony ale Unresistible to zupełnie coś innego. Skuteczność stu procentowa w działaniu w pracy, domu, szkole, na randce dzięki synergii składników o konkretnej proporcji. Działa na większość ludzi. Stosując te feromony człowiek się rozleniwia bo nie musi nic robić a "wszystko podawane jest na tacy". Oprócz szerokiego działania (na siebie i otoczenie) nowatorska rec... ROZWIŃ »   eptura na bazie olejowej gwarantuje długie działanie (w praktyce jedna dawka- ok 1 cm kw. na cały dzień). Trzeba zwrócić uwagę żeby nie przedawkować ponieważ koncentracja feromonów jest ekstremalna. Reasumując jestem szczęśliwy bo znalazłem feromony, które odmieniły moje życie." ZWIŃ ↑

Feromony: UNRESISTIBLE
 
"Unresistible działa bardzo precyzyjnie a zarazem subtelnie. Efekty widać już po kilku sekundach rozmowy, gdy kobieta zaczyna bardziej się tobie przyglądać. Moja fryzjerka zaczęła mnie podrywać tak po 10 minutach na fotelu, a klientki nie chcą wypuszczać z biura. Na mnie działa bardzo rozluźniająco poprawia mi humor i dodaje pewności siebie. Faceci w moim otoczeniu stają się bardziej weseli i chętniej rozmawiają. Cały czas eksperymentuję z ilościami ale widzę że dwa krótkie maźnięcia działają ide... ROZWIŃ »   alnie i widać efekty kilka godzin. Stosuję go w pracy na przemian z BTB i NPA w zależności z kim planuję rozmawiać i co osiągnąć. Zdecydowanie najlepiej działa na kobiety, po kilku minutach rozmowy są chętne spełnić każde polecenie. W porównaniu do Feromax mam wrażenie że jest bardziej subtelny, delikatniejszy ale za to bardziej precyzyjny. Zdecydowanie polecam ten produkt do pracy, klubu, czy nawet na zakupy bo Panie po chwili zaczynają się za tobą oglądać." ZWIŃ ↑

Feromony: UNRESISTIBLE
 
"Rewelacja :))))Kto nie aplikuje nie wierzy"

Feromony: UNRESISTIBLE
 
"wyrazny i przyciagający uwagę, zmieszany z innymi perfumami naprawdę sprawia ze każdy zapach perfumy kobieta wciąga nosem i już nie chce odejść:) jest na niewidzialnej smyczy:)"

Feromony: UNRESISTIBLE
 
"To co otrzymałem przerosło moje oczekiwania. Zacznę od tego że fermony otrzymałem w prostokątnym pudełku elegancko zapakowane. Sam flakonik mały i bardzo poręczny. Zacząłem testować fermony na uczelni. Powiem tyle coś niesamowitego. Sam czuje się bardziej pewien siebie, staje się bardziej wyluzowany i pełen energii ;) Dziewczyny stały się bardziej otwarte, rozmowie, widać że interesują się moja osobą. (Co nie miało miejsca wczesniej) ;) w moim związku to już nie idzie opisać. Moja dziewczyna sta... ROZWIŃ »   ła się zazdrosna, cały czas wypisuje, szuka okazji do bliższego kontaktu ze mną. (Nigdy tak się nie zachowywala) ;) Uważam że nie ma lepszych feromonów niż UNRESISTIBLE. Idealnie sprawdzają się w każdej sytuacji." ZWIŃ ↑

Feromony: UNRESISTIBLE
 
"UNRESISTIBLE to najlepszy produkt jaki stosowałem! Ludzie sami mnie zaczepiają, kobiety są bardzo rozmowne, w rozmowie bywa, że nie dopuszczają mnie do słowa. Od razu zauważyłem efekty co daje mi niesamowitą pewność siebie. Moje kontakty z kobietami bardzo się zmieniły. Polecam go wszystkim! Ten produkt działa o wiele dłużej niż inne feromony."

Feromony: UNRESISTIBLE
 
"To jest wręcz niewiarygodne w jaki sposób te feromony wpłynęły na moje życie! Co prawda teraz jestem w trakcie bardzo ważnych zmian ale dzięki tym feromonom zdobyłam niesamowitą pewność siebie, mam wiarę w to, że wszystko się uda, ludzie którzy mnie otaczają są bardziej życzyliwi, przychylni i pomocni. Zreszą moje spojrzenie na wiele spraw jest bardziej optymistyczne. Czyli feromony zmieniają moje życie na lepsze dając mi tym samym wiele przyjemności! Gorąco polecam!"

Feromony: UNRESISTIBLE
 
"Jak dotąd to najbardziej skuteczny i najłatwiejszy w aplikacji feromon jaki używałem. DODodatkowo działa wyjątkowo długo - nawet ponad 12 godzin. Po odpowiedniej aplikacji (nie za dużo) jego zapach daje się idealnie pokryć perfumami. Po wywietrzeniu perfum nie zostawia charakterystycznego dla innych feromonów zapachu. Jeśli chodzi o działanie na mnie to jest idealnie zrównoważone. Zwiększa moją aktywność, zmniejsza zmęczenie a w chwilach bliskości zwiększa poziom podniecenia. A działanie na płeć... ROZWIŃ »   piękną... Najlepszym przykładem niech będzie to, jak po aplikacji Irresistible o 10 rano o 16 poszedłem pobiegać. Jak biegłem to zauważyłem że ktoś za mną jedzie na rowerze. To była kobieta. I jechała tak za mną prawie godzinę. W końcu się zatrzymałem i po krótkiej rozmowie mam jej numer telefonu ;). " ZWIŃ ↑

Feromony: UNRESISTIBLE
 
"Unresistible są trochę mniej "agresywne" niż pheromax, wydaje mi się że powodem tego są dodatkowe inne feromony. Stosując pheromax czuję wyraźne pożądanie u partnerki, podniecenie w kontakcie seksualnym staje się podbite do granic możliwości. Z Unresistible jest trochę inaczej: podbijają podniecenie jednak jest to stonowane, dają taki efekt zauroczenia. Sytuacja z dnia dzisiejszego; kupowałem truskawki i widziałem ze dziewczyna która mi je sprzedaje jest zauroczona, uśmiecha się i inaczej patrz... ROZWIŃ »   y, kiedy na koniec zażartowałem "Mam nadzieję że nie pęknie (foliówka) bo będę musiał jeszcze raz Cię odwiedzić" dziewczyna szybko rzuciła słowem "Pęknie" po czym wpadła w dezorientacje ;) na zwykle dni lepiej sprawdzi się Unresistible - feromony nie będą działały tak drażniąco na kumpli, którzy chcieliby być samcami alfą, raczej rozluźniają atmosferę w przeciwieństwie do Pheromaxa. Te feromony muszà mieć coś wspólnego z chikarą, bo podobnie jak one działają świetnie na starsze, dużo starsze kobiety. Kiedy rozmawiam z matkami koleżanek to dają podobny efekt w stylu "gdybym była w twoim wieku to bym za tobą latała". Te feromony raczej dają poczucie przywiązania, czuć w nich trochę stabilność ale z drugiej strony jest to podniecenie ekscytacja i zauroczenie. Polecam na co dzień, tak jak mowilem nie będzie tak agresywnie jak przy Pheromaxie lub BTB gdy da się ich trochę za dużo. Wielki plus za dozownik; tymi kroplomierzami ciężko władać, a tu mamy kulkę i robimy nią kreskę." ZWIŃ ↑

Feromony: UNRESISTIBLE
 Łączna ilość opinii dla UNRESISTIBLE: 38
0 Strona:   1 2 3 4 Następna »
 
Wysyłamy do USA!
Koszt wysyłki do USA to tylko 19,99zł!
Złóż zamówienie teraz, a już za kilka dni będziesz trzymać paczkę w swoich rękach!


Do kolejnej realizacji zamówień pozostało: 18godz:14min
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień w swojej przeglądarce. Rozumiem.