Feromony.pl ::: Szósty Zmysł
MENU
PLEASE WAIT.
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
Wszystko o feromonach
Badania Naukowe
Forum
Blog
Newsletter
Kontakt

Szósty Zmysł

Czy wiesz jak to się dzieje, że niektóre osoby przyciągają do siebie innych niczym Magnes? W jaki sposób wpływają oni na innych? Skąd mają to Coś, co daje im przewagę nad innymi ludźmi?

Jedni nazywają to szóstym zmysłem, inni twierdzą, że to zasługa feromonów.

Szósty zmysł to postrzeganie poza standardowym ujęciem zmysłów. Liczne badania wykazują, że człowiek, podobnie jak zwierzęta, poza świadomym odbieraniem obrazów, dźwięków czy zapachów, podświadomie odbiera niewyczuwalne bodźce zapachowe, emitowane przez innych ludzi. Te bodźce, naturalnie wydzielane przez organizm feromony, odbierane są przez narząd nosowo-lemieszowy, tak zwany organ VNO, (z łaciny organum vomeronasale), który znajduje się w naszych nozdrzach. Zadaniem narządu lemieszowego, podobnie jak tradycyjnego nabłonka węchowego, jest odbieranie lotnych sygnałów chemicznych. VNO nie ma jednak nic wspólnego z tradycyjnym zmysłem węchu. Jest on głównym narządem komunikacji chemicznej między zwierzętami, zwłaszcza feromonów seksualnych i socjalnych. Jest to organ służący do podświadomej wymiany informacji między ludźmi drogą zapachową. Jak się okazuje, feromony emitowane i wyczuwalne są również przez człowieka, co modyfikuje jego podświadome reakcje, zachowania, a nawet podejmowanie decyzji. Czy VNO to nasz ludzki szósty zmysł?

Feromony pobudzają narząd lemieszowy i wywołują w organizmie automatyczne, niekontrolowane zachowania reprodukcyjne oraz socjalne. Dlatego między innymi często wybieramy partnera nie kierując się zupełnie jego wyglądem zewnętrznym. Oddziaływanie feromonów w ogromnej mierze tkwi bowiem w naszej podświadomości. Z narządu nosowo-lemieszowego impulsy kierowane są bezpośrednio do podwzgórza mózgu, które z kolei jest odpowiedzialne za bezwarunkowe, instynktowne reakcje ludzkie. To wszystko dzieje się więc bez udziału umysłu świadomego!

Wyobraź sobie, że przechadzasz się ulicą w zimowy, deszczowy dzień, w luźnym płaszczu, a inni, nie wiedzieć dlaczego, oglądają się za Tobą, dając Ci sygnały wyraźnego zainteresowania. Nie kontrolując swoich reakcji są poddani czemuś, co może być dla Ciebie skutecznym narzędziem w kontaktach interpersonalnych - feromonom. Ich skuteczność potwierdziły wyniki brytyjskich eksperymentów z 2004 roku, kiedy to zauważono, że feromony zwiększają pobudzenie seksualne aż o 200 procent! Czy jest to możliwe przy pomocy jakichkolwiek innych metod? Takich jeszcze nie odkryto.

Szósty zmysł to niewątpliwie bardzo praktyczny i pożądany dar. Obecne (w niewielkich ilościach) w pocie, moczu i różnego rodzaju wydzielinach feromony oddziałują na podświadomość i pozwolą Tobie wpływać na zachowania i decyzje innych ludzi. Pobudzają sferę seksualną, zwiększają namiętność, otwierają ludzi i zbliżają ich do siebie.

Sprawdź feromony na własnej skórze » 
Wysyłamy do USA!
Koszt wysyłki do USA to tylko 19,99zł!
Złóż zamówienie teraz, a już za kilka dni będziesz trzymać paczkę w swoich rękach!


Do kolejnej realizacji zamówień pozostało: 18godz:49min
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień w swojej przeglądarce. Rozumiem.