PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU

Jak często kupujesz rzeczy, z których jesteś naprawdę zadowolony?


Czasami ludzie kuszeni są niską ceną i w efekcie kupują tanie produkty, które nie działają tak dobrze, jak im obiecywano. Jak często byłeś wściekły na samego siebie, bo znów zrobiłeś wszystko, by zaoszczędzić i kupiłeś tani środek, z którego później nie byłeś zadowolony? Jak często wybierasz półśrodek i mówisz sobie, że to okazja, zamiast zamówić coś porządnego, z czego będziesz naprawdę zadowolony?

Niektórzy ludzie kupują wody perfumowane z praktycznie zerową zawartością feromonów, po czym zrażają się i błędnie zakładają, że feromony nie działają. A wszystko dlatego, że zdecydowali się na tani środek. Czy warto popełnić taki błąd? W których specyfikach ilość feromonów jest na tyle niska, że nie mają one prawa działać. Możesz wydać mnóstwo pieniędzy na wiele tanich pseudoferomonów i nawet nie zauważyć efektu. Możesz również wybrać markowe, choć nie tanie, sprawdzone produkty i dołączyć do dziesiątek tysięcy zadowolonych osób na całym świecie, którzy dzięki feromonom skutecznie wpływają na zachowania ludzi, na których im zależy.
Musisz wiedzieć, że proces syntezy feromonów w laboratorium jest BARDZO drogi i skomplikowany. Skuteczne feromony o pojemności 5ml powinny kosztować co najmniej 60zł. Jeżeli ktokolwiek zaproponuje Tobie tańsze "magiczne środki", zastanów się, czy zawierają wystarczającą ilość feromonów, aby w ogóle działały.

Poproś sprzedawcę o przedstawienie faktów, konkretnych liczb. Zapytaj nie o to, czy specyfik, który chce Tobie sprzedać w ogóle zawiera feromony, ale o to ile feromonów tak naprawdę się w nich znajduje. Wymagaj od niego szczerości. Chyba, że lubisz kupować kota w worku i wierzyć, że to, co kupiłeś "przecież musi działać, w końcu sprzedawca miał na aukcji tyle pozytywnych komentarzy".
Czy potrafisz zaufać komuś, kto nie podaje dokładnego składu produktu? Podejmij słuszną decyzję i zainwestuj w coś, co wiesz, że działa.Jeżeli kupujesz feromony, zwróć uwagę na to czy sprzedawca jest wiarygodny?
Czy podaje Tobie dokładne dane firmy oraz informuje o możliwości zwrotu zakupionych produktów? Zastanów się, dlaczego sprzedawca obawia się podania nazwy firmy? Czy kupisz feromony od osoby, która cokolwiek przed Tobą ukrywa?
Rynek feromonów jest mocno kontrolowany. Obecnie, istnieje wiele produktów "zawierających" feromony, jednakże, tak naprawdę, istnieje niewielu ich producentów. Łatwo jest więc sprawdzić, czy to, co chcesz kupić jest skuteczne. Jeżeli zainteresował Cię produkt, lecz masz wątpliwości co do jego składu oraz jakości, napisz do nas. Odpiszemy na każdy Twój list.

UWAGA! Ostatnimi czasy na polskim rynku pojawiło się kilka produktów, na których widnieją informacje jakoby produkt zawierał określoną ilość środka aktywnego, np. "zawiera 2mg Androstadienonu". Problem polega jednak na tym, iż sam produkt... tego feromonu NIE zawiera... Wiemy to, ponieważ przeprowadzaliśmy analizy laboratoryjne. To przykre, ale na rynku jest wiele niemoralnych firm, którym nie zależy na tym czy produkt działa, czy nie. Dla nich ważne jest tylko to, aby klient kupił produkt. Uważamy, że to niedopuszczalne. Poza tym, na pewnych stronach promujących pseudo-feromony można znaleźć wzmiankę o konkretnych związkach chemicznych, np. Androstenolu, jednakże okazuje się, że nigdzie nie wspominają o tym, ze SAM PRODUKT JE ZAWIERA. Wymieniają na stronie konkretne związki chemiczne w nadziei, że czytający ZAŁOŻY, że sam produkt te związki zawiera. Nie zawiera ich. Czy to nie absurdalne? Mistrzowie marketingu posuwają się do bardzo nieuczciwych praktyk.
Gdy wykonywaliśmy kolejne laboratoryjne analizy produktów dostępnych na polskim rynku nie raz byliśmy zaskoczeni tym jak niską jakość oferują firmy mające czelność twierdzić, że ich produkty zawierają feromony. Często produkty te zawierały śladową ilość feromonów, albo nie zawirały ich wcale!

Wybierasz produkt oparty na jednym czy wielu feromonach?
Wiele środków zawiera pojedyńcze feromony - Androstenol lub Androstenon. Skoro natura stworzyła nas takimi jakimi jesteśmy, źle byłoby to zmieniać. Są produkty, które zawierają trzy, lub nawet więcej feromonów (Androstenol, Androstenon, Androsteron, Androstadienon, Estratetraenol i inne) często w proporcjach takich, jakie wytwarza ludzkie ciało. Wersje dla mężczyzn oraz kobiet są odpowiednio wyważone, dzięki czemu ich skuteczność wzrasta kilkukrotnie. Pisząc wprost - produkty oparte na wielu feromonach działają, po prostu, lepiej.

Jeżeli zwrócisz uwagę, zauważysz, że niektóre produkty są bardzo silnie stężone. Przedstawiony na tej witrynie najtańszy produkt Alchemy jest 6 razy mocniejszy od aktualnie wiodącego na rynku. Fakt ten został potwierdzony laboratoryjnie. Robimy wszystko, aby zaoferować Polakom tylko najlepsze produkty z możliwych - bestsellery cenione i sprawdzone na rynkach zachodnich. Jeżeli szukasz taniego półśrodka, możesz poszukać czegoś w sexshopach.


Porównanie stężeń produktów dostępnych na rynku


Uwaga na produkty, które zawierają więcej niż 0,10% feromonów!
(kliknij)


Dowody naukowe
Konsumenci płacą dzisiaj zbyt wysoką cenę za produkty, w których tak naprawdę nie ma feromonów, lub ich ilość jest minimalna.
Prawdziwe ludzkie feromony są syntetyzowane chemicznie, w laboratorium a proces ten jest BARDZO drogi. Należy pamiętać, że wytworzenie 1 grama Androstenolu lub Androstenonu kosztuje ponad 6000 dolarów. Aby zauważyć jakiekolwiek efekty, wymagane jest stężenie feromonów w ilości co najmniej 150mg na litr. I właśnie z tego powodu dobry produkt o pojemności 5ml powinien kosztować co najmniej 60zł. Czysta matematyka.
W Polsce zadomowiły się produkty, w których feromonów jest mniej niż 0,1mg na litr. Doświadczenia oraz badania laboratoryjne wykazały, iż dopiero 150mg na litr (stężęnie 0,015% = 0,15mg/ml) jest wystarczające do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów. Ponieważ na efektach, jakie uzyskasz zależy nam najbardziej, wszystkie produkty przedstawione w sklepie spełniają powyższy wymóg.
Jeśli przyjrzymy się takim produktom jak APC, Date-Mate (stężenie według producenta 0,0001mg/ml), Lure, oczywiste staje się, że jedynym celem sprzedaży może być wyłącznie zysk. Są ludzie, którzy wolą wydać mniejsze pieniądze na produkt, który nie działa. Oczywiście, szanujemy ich. Naszym zadaniem jest Cię uświadomić, że w chwili obecnej na rynku niewiele jest produktów naprawdę wysokiej jakości. A jakość niestety kosztuje.

Różnica między produktami opartymi na jednym składniku a na mieszance feromonów
Produkty oparte na pojedynczym feromonie (Androstenon dla mężczyzn, Androstenol dla kobiet) zasadniczo różnią się od mieszanki trzech składników. Ciało ludzkie, niezależnie od płci, wytwarza oba feromony. Aby zwiększyć swoją atrakcyjność seksualną, wystarczy produkt oparty na jednym związku. Jednakże, aby w naturalny sposób zwrócić na siebie swoją uwagę, idealnym zakupem okaże się nabycie produktu na bazie wielu feromonów. Na przykład, w produkcie Relationship Magic zachowane zostały takie proporcje między feromonami, jakie naturalnie występują w ciele mężczyzny oraz kobiety. Dzięki temu, sprawdza się on nie tylko jako wabik na partnerów, ale również w pracy, czy podczas każdego spotkania towarzyskiego. Dodatkowo, pozwala w naturalny sposób budować związek i utrzymać więź partnerską.
Sprzedawcy feromonów, jeszcze wiele lat temu, wykorzystywali feromony wyłącznie w celu osiągnęcia korzyści materialnych. Do dzisiaj, feromony reklamowane są jako atraktanty seksualne. Mówi się, że jest to ich główne, jeśli nie jedynie działanie. Prawda jest taka, że feromony rzeczywiście zwiększają atrakcyjność seksualną, pożądanie oraz częstość stosunków płciowych, jednakże jest to dopiero wierzchołek góry lodowej.
Z doświadczenia WIEMY, że dobre feromony przynoszą poprawę w każdej dziedzinie życia, nieważne czego oczekujesz od drugiej osoby.


Test zawartości feromonów, wykonany przez niezależne laboratorium Petro Laboratories Inc.

PRODUKT STĘŻENIE %STĘŻENIE mg/mlPOJEMNOŚĆ CENA INFORMACJE
Athena 10x 0.0000% 0mg/ml 5ml 450zł nie znaleziono feromonów w testach laboratoryjnych
Date-Mate 2000 0.0000% 0mg/ml 15ml 229zł nie znaleziono feromonów w testach laboratoryjnych
Lure 0.0000% 0mg/ml 29ml 115zł niewykrywalne ilości feromonów, nieprzyjemny zapach
YES 0.000?% 0mg/ml 30ml 120zł mniej niż 1 cząsteczka feromonów na milion
Hi-Octane 0.0010% 0,01mg/ml 4ml 150zł pojedynczy feromon
APC 0.0025% 0,02mg/ml 15ml 150zł pojedynczy feromon
Realm 0.0050% 0,05mg/ml 50ml 250zł pojedynczy feromon
Alchemy 0.0150% 0,15mg/ml 5ml 52zł pojedynczy feromon
Relationship Magic 0.0300% 0,30mg/ml5ml87zł trzy feromony, zbalansowane do
naturalnej ilości wytwarzanej przez człowieka
Pheromax 0.0320% 0,32mg/ml14ml296zł trzy feromony silnie pobudzające seksualnie
BTB 0.0400% 0,40mg/ml10ml183zł sześć feromonów seksualnych oraz socjalnych
NPA 0.0480%0,48mg/ml 5ml 142zł Androstenon + 2 nieujawnione feromony
Primal Instinct 0.0495%0,49mg/ml 10ml 320zł pojedynczy feromon
Chikara 0.0667% 0,67mg/ml 15ml 247zł unikalna kompozycja siedmiu feromonów
Perfect Ten 0.1000% 1,00mg/ml10ml427zł Trzy feromony, zbalansowane do
naturalnej ilości wytwarzanej przez człowieka.
Najbardziej stężone feromony na świecie.


Feromony są drogie, ale szybko się zwracają. Możesz osiągać efekty, o jakich nawet nie śniłeś. Pod jednym warunkiem - że kupujesz dobre, markowe feromony.
Kupuj jedynie sprawdzone feromony, których skuteczność potwierdzają klienci, i które dostępne są w sprzedaży od wielu lat na całym świecie. Unikaj zakupu "wynalazków", które dostępne są wyłącznie w Polsce.
dr hab. inż. Antoni Szumny
Profesor nadzwyczajny Katedry Chemii
Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
"Po analizie laboratoryjnej przeprowadzonej w laboratorium Katedry Chemii Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu muszę jednoznacznie stwierdzić, że produkty z oferty Feromony.pl cechują się deklarowaną przez producenta, wysoką zawartością feromonów. Dzisiaj wiemy, że substancje o oddziaływaniu człowiek-człowiek rzeczywiście istnieją. Nowe, coraz lepsze narzędzia

analityczne, pokazują, jak zmienia się praca mózgu, w czasie oddziaływania z substancjami, które uważamy za feromony. Feromony nie są miejską legendą, to część rzeczywistości, która nas otacza.

.


Wszelkie wymienione marki produktów są nazwami handlowymi, zastrzeżonymi przez ich wytwórców.
Następnie przeczytaj:
Przejdź do sklepu »