PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU
100%
Naturalnych olejków eterycznych
+ stężone feromony
100%
Naturalnych olejków eterycznych
+ stężone feromony
Feromon socjalny. Ułatwia nawiązywanie kontaktów. Związek, który łączy ludzi. Zwiększa zaufanie, tworzy aurę życzliwości i otwartości. Poprawia nastrój, otwiera ludzi i potęguje gadatliwość.
Czysty męski feromon seksualny, który zwiększa podniecenie kobiet w sytuacjach intymnych o 200%. Pobudza specyficzne obszary w mózgu odpowiedzialne za emocje i ludzką seksualność. Kobiety będące pod jego wpływem postrzegają stosującego jako bardziej męskiego.
Feromon mocy i zdecydowania, który dodaje pewności siebie i usprawnia decyzyjność. Z Androstenonem łatwiej o asertywność i swobodę w wyrażaniu własnego zdania. Związek silnego i dominującego lidera.
Feromon kobiecy. Seksapil w płynie. Zapach kobiety atrakcyjnej i seksualnej. Mężczyźni będący pod wpływem Estratetraenolu postrzegają stosującą jako bardziej kobiecą. W sytuacji intymnej zwiększa podniecenie mężczyzn o 200%.


Relationship
524 zł
DZISIAJ: Darmowa dostawa do Paczkomatów!
#związek #zapach #naturalne #olejkieteryczne #esencjekwiatowe
Skład Relationship Man: Feromony: Unikalna kompozycja 5 feromonów, która odpowiada proporcjom feromonów wytwarzanych naturalnie przez ciało człowieka. Olejki eteryczne: Naturalne Olejki eteryczne, które ułatwią Ci stworzenie dobrej atmosfery, a unoszący się wokół Ciebie zapach będzie roztaczał magiczną aurę. Esencje kwiatowe: Wysokowibracyjne esencje kwiatowe pomogą Ci wydobyć pełnię Twoich możliwości. Feromony: Unikalna kompozycja 5 feromonów, która odpowiada proporcjom feromonów wytwarzanych naturalnie przez ciało człowieka. Olejki eteryczne: Naturalne Olejki eteryczne, które ułatwią Ci stworzenie dobrej atmosfery, a unoszący się wokół Ciebie zapach będzie roztaczał magiczną aurę. Esencje kwiatowe: Wysokowibracyjne esencje kwiatowe pomogą Ci wydobyć pełnię Twoich możliwości.
Skład Relationship Woman: Feromony: Unikalna kompozycja 5 feromonów, która odpowiada proporcjom feromonów wytwarzanych naturalnie przez ciało człowieka. Olejki eteryczne: Naturalne Olejki eteryczne, które ułatwią Ci stworzenie dobrej atmosfery, a unoszący się wokół Ciebie zapach będzie roztaczał magiczną aurę. Esencje kwiatowe: Wysokowibracyjne esencje kwiatowe pomogą Ci wydobyć pełnię Twoich możliwości. Feromony: Unikalna kompozycja 5 feromonów, która odpowiada proporcjom feromonów wytwarzanych naturalnie przez ciało człowieka. Olejki eteryczne: Naturalne Olejki eteryczne, które ułatwią Ci stworzenie dobrej atmosfery, a unoszący się wokół Ciebie zapach będzie roztaczał magiczną aurę. Esencje kwiatowe: Wysokowibracyjne esencje kwiatowe pomogą Ci wydobyć pełnię Twoich możliwości.
524 zł
72 zł
Relationship 10ml
Próbka 1ml
Relationship 10ml
Próbka 1ml

Kup teraz:
Relationship Man
PRODUKT AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY
Relationship Woman
PRODUKT AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY

opis
opinie
dostawa
gwarancja

TRANSFORMACJA TWOICH RELACJI


Ten produkt może odmienić Twoje życie. Poznaj Relationship - specjalistyczny preparat do poprawy relacji.

Relationship to absolutnie wyjątkowy produkt. To nie są perfumy. To mieszanina wysokowibracyjnych esencji kwiatowych, olejków eterycznych i feromonów, o wyjątkowej sile działania na Ciebie i bliską Ci osobę. Molekuły informacyjne, zawarte w szklanym flakonie, podczas ich wdychania wpływają na receptory węchowe, stymulując odpowiednie obszary w mózgu odpowiedzialne za konkretne stany emocjonalne oraz uczuciowe odniesienia. To preparat stworzony na podstawie ostatnich badań naukowych (nagrodzonych nagrodą Nobla), aby wydobyć pełnię Twoich możliwości w relacji z drugim człowiekiem.


SEKRET W ZAPACHU

SEKRET W ZAPACHU


Perfumy obecnie dostępne w renomowanych drogeriach sieciowych niewiele mają wspólnego z prawdziwymi olejkami. Są syntetyczne.
Do ich wyrobu używa się sztucznych substancji, które jedynie naśladują prawdziwe zapachy. A to sprawia, że kupując zwykłą wodę toaletową, jedyne co otrzymujesz to zapach. Nie ma on żadnego wpływu na Twoją psychikę.

W przeciwieństwie do syntetycznych molekuł, prawdziwe olejki zawierają w sobie całe spektrum informacji zmieniających stan świadomości, których nie znajdziesz w zwykłej wodzie toaletowej. Tu nie chodzi tylko o zapach. Prawdziwe ekstrakty z roślin przywołują w osobach wdychających odpowiednie stany. Ich działanie można wręcz nazwać terapeutycznym. Wdychając zapachy prawdziwych roślin, zmieniasz stan uczuciowy - swój oraz otaczających Cię osób. Możesz wzmocnić swoje libido, poprawić samopoczucie ludzi wokół Ciebie, a nawet szybciej się uspokoić. Niewiarygodne? Sprawdź badania naukowe poniżej.

W Relationship znajdziesz jedynie prawdziwe, w 100% naturalne ekstrakty z roślin. Każdy z nich stymuluje inny obszar w mózgu, zmieniając nastawienie ludzi. Rośliny w Relationship zostały tak dobrane, aby poprawić Twój nastrój, zwiększyć Twoją pewność siebie, wzmocnić Twoją seksualność i otwartość ludzi.

A poza tym... będziesz zaskoczony jak dobrze pachniesz w Relationship.SYNERGIA SKŁADNIKÓW:

Sekret Relationship tkwi w 3. dopełniających się składnikach, wpływających na ludzką podświadomość:Ważne: preparat Relationship bazuje na naturalnych składnikach, pozyskanych z prawdziwych roślin. Oznacza to, że każda partia może delikatnie różnić się zapachem. To nie jest syntetyczny, taśmowo wytwarzany preparat z bezdusznej fabryki produkcyjnej, ale pozyskiwany ręcznie, w rzemieślniczy, naturalny sposób. Spójrz na Relationship jak na wino - zależnie od nasłonecznienia, opadów deszczu, temperatury, każdy rocznik będzie cechował się innym smakiem i zapachem. Tak samo jest w przypadku Relationship. Olejki, które ma w swoim składzie, pozyskiwane są z żyjących roślin, których bukiet zapachowy może różnić się w zależności od zbioru. Miej więc na uwadze, że pomimo, że skład Relationship jest niezmienny, to przez tę unikalną, naturalną wartość, każda partia może delikatnie różnić się zapachem. Jego działanie pozostaje oczywiście niezmienne.
ESENCJE KWIATOWE


ESENCJE KWIATOWE


Olejki eteryczne jako zapis pierwotnej siły życiowej, mają bezpośredni i głęboki wpływ na najgłębsze poziomy ciała i psychiki. Każda molekuła roślinna niesie ze sobą konkretną informację dla naszego mózgu.

Perfumy w naturalnej formie służą za nasze pożywienie dla shen, zwanej duszą czy też siłą życiową. Takie prawdziwe perfumy wspomagają nasze zdrowie zarówno psychiczne, jak i fizyczne, dlatego perfumy Relationship zostały stworzone z najlepszej jakości wyselekcjonowanych składników.

Naturalne perfumy łączą się z aurą człowieka i dzięki temu pachniemy wyjątkowo ładnie i niepowtarzalnie. Możesz mieć 100% pewność, że nikt na świecie nie będzie pachniał tak samo jak Ty, nawet jeśli użyje tych samych naturalnych perfum. Naturalne molekuły gwarantują nam inteligentny sposób działania z naszą aurą.Kupuję RELATIONSHIP »
DO CZEGO SŁUŻY RELATIONSHIP?


Poznaj zupełnie nowe, unikalne perfumy z feromonami i esencjami kwiatowymi - Relationship - Premierę Roku 2018. To perfumy z feromonami dla Ciebie, związku i dobrych relacji.


Zapach Relationship podnosi energię seksualną. Feromony i afrodyzjaki zawarte w Relationship zwiększają podniecenie w sytuacjach intymnych o 200%


Dzięki zawartosci afrodyzjakow wzmacniają i przedłużają orgazm.


Substancje zapachowe Relationship wpływają na uczucia i stanowią istony element w bliskich relacjach


Idealne perfumy, które współgrają z zapachem feromonów i wzmacniają ich działanie.

CIEPŁO W TWOIM ZWIĄZKU


CIEPŁO W TWOIM ZWIĄZKU


Pewne zapachy sprzyjają atmosferze zaufania i bliskości. Olejki eteryczne użyte do stworzenia Relationship zostały dobrane tak byś roztaczał wokół siebie aurę służącą do uzyskiwania przyjemnych stanów uczuciowych.

Pociągający zapach champaki jest najbardziej cenionym afrodyzjakiem roślinnym, a jego właściwości zbliżone są do euforycznego działania ambry, cywetu i piżma.

Relationship to afrodyzjak dla par. Idealne, by przywrócić bliskość, zrozumienie i dawną namiętność w każdej relacji.


Kupuję RELATIONSHIP »

Jak długo utrzymuje się na skórze?


Czy wiesz, że w tradycyjnych perfumach, które znajdziesz w znanych drogeriach znajduje się cała tablica Mendelejewa, której zadaniem jest wydłużenie zapachu?

Te chemikalia wnikają w Twoją skórę, stopniowo podtruwając Twoje ciało. Z jednej strony długo pachniesz, ale kosztem własnego zdrowia.

Większość ludzi myśli "im dłużej pachną perfumy, tym są lepsze". Nie jest to prawda. To brak wiedzy.
Po prostu masz na sobie więcej chemikaliów. Długość działania jest wygodna, ale niekoniecznie posiadająca bogate spektrum zapachowe.

Osoby doświadczone są w stanie wyczuć metaliczną, syntetyczną nutę w praktycznie każdych perfumach znanych domów modowych. Niestety, 90% z nich jest syntetyczna (nawet jeśli kosztują ponad 400zł). Dajemy się nabrać na znaną markę i aplikujemy na siebie syntetyczne substancje, które z naturą nie mają nic wspólnego. To syntetyki stworzone w laboratorium.

Gdy raz spróbujesz naturalnych perfum (opartych na prawdziwych olejkach), nigdy nie wrócisz do sztucznych perfum. Po prostu, wzrośnie Twoją jakość i zaczniesz dostrzegać bogactwo zapachu kryjące się w naturze i jego magiczną moc wpływu na Twoją fizjologię.

Preparat Relationship to specjalistyczny preparat mający wpływać na podświadomość Twoją i osób Cię otaczających. Jego zadaniem nie jest po prostu pachnieć jak najdłużej. Celowo nie dodaliśmy do Relationship żadnych syntetycznych utrwalaczy zapachu, aby nie zniszczyć aktywnych substancji i ich wpływu na Twoją podświadomość. Moglibyśmy dodać kilka sztucznych związków chemicznych, aby wydłużyć zapach Relationship do wielu godzin, ale to zniszczyłoby jego moc wpływu na podświadomość, ponieważ zniekształciłoby oryginalną strukturę substancji aktywnych.

Zadaniem Relationship nie jest pachnieć przez długie godziny, ale działać na Twoją i innych podświadomość. Relationship utrzymuje się na skórze średnio 2-3h. Gdy po 3h poczujesz, że potrzebujesz dodatkowej dawki pewności siebie, otwartości, lekkości, po prostu aplikujesz Relationship ponownie.

Najlepiej zastosować Relationship przed ważnym spotkaniem, randką, wyjściem do pracy, na trudną rozmowę lub po prostu - w każdej chwili, gdy chcesz poczuć się lepiej i przenieść się do magicznego ogrodu pełnego roślin, które przywrócą równowagę psycho-emocjonalną i stabilizują Twoje wnętrze.NUTY ZAPACHOWE RELATIONSHIPRELATIONSHIP WOMAN:RELATIONSHIP MAN:


RELATIONSHIP WOMAN:


RELATIONSHIP MAN:


Naturalne Perfumy VS syntetyk


90% sprzedawanych w sieciówkach perfum to tzw. syntetyki. Od lat producenci nie umieszczają w nich żadnych naturalnych substancji (lub też śladową ilość), ponieważ stale minimalizują koszty produkcji. Zamiast wykorzystać prawdziwy olejek różany, umieszczają syntetyczną substancję, która ma przypominać różę i oszukiwać nos wdychającego.

Problem w tym, że ten syntetyczny odpowiednik róży nie ma już pierwotnego działania na człowieka, jaki miała prawdziwa róża. Spektrum zapachowe zostało drastycznie ucięte (patrz wykres poniżej). Jedyny efekt jaki uzyskujesz, to taki, że czymś pachniesz. Nic więcej. Nie uzyskasz już jednak terapeutycznego efektu, jaki dawały prawdziwe olejki. Olejek sandałowy równoważy Twoją fizjologię pod warunkiem, że jest prawdziwy. Lawenda uspokaja Twoją psychikę pod warunkiem, że jest naturalna. Olejek bazyliowy poprawia Twoją koncentrację, pod warunkiem, że jest pozyskany z rośliny i nie przetworzony chemicznie.


Problem polega na tym, że ekstrakcja prawdziwych, naturalnych olejów z roślin jest bardzo droga. Kilka kropel szlachetnego olejku z drzewa agarowego może kosztować kilkaset złotych. Wielcy producenci wolą więc zastosować syntetyczne substancje, która próbują imitować naturalny zapach, dzięki czemu produkcja jest tańsza. Nieświadomy klient daje się nabrać na listę substancji zapachowych, ładne opakowanie i znaną markę, wydaje pieniądze i zyskuje syntetyczny preparat, który co prawda pachnie długo, ale sztucznie, nienaturalnie i nie ma żadnego wpływu na fizjologię.

Syntetyczny związek ma ucięte spektrum zapachowe. Jest to podobne do cyfryzacji muzyki. Dźwięk naturalnej gitary akustycznej, który został poddany uwiecznieniu na cyfrowym nośniku nieodwracalnie utracił swoje bogate spektrum (ciepło, koloryt, brzmienie). Nagrania z mp3 nie brzmią już tak samo, jak zespół, który słyszysz na żywo. Zapis cyfrowy jest pofragmentowanym wycinkiem pełnego, głębokiego spektrum pierwotnej natury.

Cyfrowe nagranie śpiewu ptaka nie będzie tym samym co śpiew ptaka. Nagranie dźwięku silnika sportowego auta nie będzie tym samym, co ryk prawdziwego silnika. Zdjęcie lasu nigdy nie będzie lasem. Miłość przez portal społecznościowy nigdy nie będzie prawdziwą miłością. I podobnie - syntetyczny związek imitujący naturalny zapach rośliny, nigdy nie będzie tym samym, co korzyści, jakie dają prawdziwe rośliny.

W Relationship znajdziesz tylko prawdziwe, w 100% naturalne olejki i substancje roślinne, które wpływają na to, jak się zachowujesz, jak się czujesz i jak komunikujesz się na co dzień z innymi.SENSUALNE UNIESIENIE

SENSUALNE UNIESIENIE


Poza wpływem Relationship na Twoją komunikację z innymi, Relationship - dzięki zawartym w nim afrodyzjakom, feromonom oraz esencjom kwiatowym - charakteryzuje również silne działanie seksualne. Sprawdź go na wymarzonej randce, przy świetle świec, czy też w zaciszu domowej sypialni - z osobą, na której Ci najbardziej zależy.

Relationship pomaga w sytuacjach, gdy:
  • Chcesz przywrócić dawną namiętność w związku
  • Zależy Ci na otwartej i ciepłej relacji z ukochaną osobą
  • Pragniesz więcej zmysłowych doznań
  • Chcesz poprawić libido
  • Szukasz zmysłowej i głębokiej miłości

Informacje Techniczne:

Skład Relationship Man: Feromony: Unikalna kompozycja 5 feromonów, która odpowiada proporcjom feromonów wytwarzanych naturalnie przez ciało człowieka. Olejki eteryczne: Naturalne Olejki eteryczne, które ułatwią Ci stworzenie dobrej atmosfery, a unoszący się wokół Ciebie zapach będzie roztaczał magiczną aurę. Esencje kwiatowe: Wysokowibracyjne esencje kwiatowe pomogą Ci wydobyć pełnię Twoich możliwości. Feromony: Unikalna kompozycja 5 feromonów, która odpowiada proporcjom feromonów wytwarzanych naturalnie przez ciało człowieka. Olejki eteryczne: Naturalne Olejki eteryczne, które ułatwią Ci stworzenie dobrej atmosfery, a unoszący się wokół Ciebie zapach będzie roztaczał magiczną aurę. Esencje kwiatowe: Wysokowibracyjne esencje kwiatowe pomogą Ci wydobyć pełnię Twoich możliwości.

Skład Relationship Woman: Feromony: Unikalna kompozycja 5 feromonów, która odpowiada proporcjom feromonów wytwarzanych naturalnie przez ciało człowieka. Olejki eteryczne: Naturalne Olejki eteryczne, które ułatwią Ci stworzenie dobrej atmosfery, a unoszący się wokół Ciebie zapach będzie roztaczał magiczną aurę. Esencje kwiatowe: Wysokowibracyjne esencje kwiatowe pomogą Ci wydobyć pełnię Twoich możliwości. Feromony: Unikalna kompozycja 5 feromonów, która odpowiada proporcjom feromonów wytwarzanych naturalnie przez ciało człowieka. Olejki eteryczne: Naturalne Olejki eteryczne, które ułatwią Ci stworzenie dobrej atmosfery, a unoszący się wokół Ciebie zapach będzie roztaczał magiczną aurę. Esencje kwiatowe: Wysokowibracyjne esencje kwiatowe pomogą Ci wydobyć pełnię Twoich możliwości.
W przypadku braku pełnego zadowolenia, otrzymasz natychmiastowy, 100% zwrot poniesionych kosztów, łącznie z kosztami przesyłki za jeden produkt z pierwszego złożonego przez Ciebie zamówienia. Bierzemy na siebie całe ryzyko, abyś mógł pewnie przetestować feromony na własnej skórze. Jesteśmy jednak przekonani, że podobnie jak wszystkim, spodoba się Tobie ich działanie i będziesz wracać po więcej. Sprawdź »Zapach natury

Relationship to absolutnie wyjątkowy produkt. To nie są perfumy. To mieszanina wysokowibracyjnych esencji kwiatowych, olejków eterycznych i feromonów, o wyjątkowej sile działania na Ciebie i bliską Ci osobę. To preparat stworzony na podstawie ostatnich badań naukowych, aby wydobyć pełnię Twoich możliwości w relacji z drugim człowiekiem.
Zobacz opinie Klientów »
Dostawa do Polski
Dostawa za granicę

Wpłata na konto / e-płatności
Zapłata przy odbiorze
(za pobraniem)

Dostawa: 1-2dni
11zł
11zł + 1,8% od kwoty zamówienia (min. 3,50zł)

Dostawa: 1 dzień
15zł
18zł

Dostawa: 2-3 dni
11zł
14zł

Wpłata na konto / e-płatności

Dostawa: do 21 dni
Tylko 19,99zł!Dostawa: 2-4 dni
Ceny DPD są zależne od kraju:

Austria: 73zł
Belgia: 65zł
Czechy: 51zł
Dania: 59zł
Finlandia: 110zł
Francja: 81zł
Hiszpania (bez Wysp Kanaryjskich): 140zł
Holandia: 65zł
Irlandia Północna: 81zł
Litwa: 65zł
Łotwa: 71zł
Luksemburg: 65zł
Niemcy: 51zł
Słowacja: 53zł
Słowenia: 111zł
Szwecja: 105zł
Węgry: 54zł
Wielka Brytania: 82zł
Włochy bez Livigno i Sardynii): 86zł

Inny kraj? Napisz do nas.

Wysyłka do krajów spoza Unii Europejskiej (np. Norwegia, Szwajcaria, USA może wi?zać się z doliczeniem stosownych podatków w kraju odbiorcy.Dostawa: do 10 dni
150zł


Do wysyłki paczek pozostało:

Paczki wysyłamy:

:
:
:
dni
godzin
minut
sekundNajbliższa wysyłka: piątek, 26 lipca


ZOBACZYSZ EFEKT
LUB ODDAMY CI PIENIĄDZE


Poza Twoim standardowym prawem do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni,
w Feromony.pl otrzymujesz dodatkowo - unikalną Gwarancję, która rozszerza Twój zwrot do aż 365 dni!


DLACZEGO?

Abyś mógł/mogła przekonać się, czy feromony naprawdę są dla Ciebie produktem odpowiednim.
Czy działają, czy pomogą osiągnąć Twoje cele, czy poprawią Twoją pewność siebie, wpływ na innych i Twoją atrakcyjność.

Jeżeli jesteś wyjątkowym sceptykiem i osobą twardo stąpającą po ziemi, to mamy coś dla Ciebie. Gwarantujemy, że feromony przedstawione na tej witrynie będą działać na Ciebie i na innych. Jeżeli nie zobaczysz efektów, zwrócimy Tobie pieniądze.

Rozumiemy Twoje obawy. Mimo że miesiąc za miesiącem przybywa stosujących, rozumiemy, że Ty możesz sceptycznie podchodzić do tego tematu. Efekty stosowania feromonów opisane na tej stronie mogą wydawać się nieprawdopodobne, a opinie nieprawdziwe (choć wszystkie są autentyczne, napisane przez naszych Klientów) dlatego też zdajemy sobie sprawę, że aby się w pełni przekonać o ich skuteczności, musisz sprawdzić preparaty na sobie.

Feromony.pl jako jedyni w Europie oferują ROCZNĄ gwarancję na feromony. Stosujemy dla Ciebie politykę pełnego zwrotu pieniędzy.Zależy nam na tym, aby każdy mógł sprawdzić feromony osobiście, a nie opierał się na przesądach, pogłoskach, czy też opiniach innych. My wiemy, że feromony działają, ale najważniejsze, abyś wiedział o tym Ty.

Realizacja gwarancji jest bardzo prosta - odsyłasz produkt, a my oddajemy Tobie pieniądze. Żadnych haczyków. Nie musisz spełniać żadnych warunków. O to właśnie chodzi, abyś bez żadnego ryzyka mógł/mogła sprawdzić czy feromony rzeczywiście działają i jak pomogą Tobie w codziennych sytuacjach.

CHRONIMY TWÓJ ZAKUP

W przypadku braku pełnego zadowolenia, otrzymasz natychmiastowy, 100% zwrot poniesionych kosztów, łącznie z kosztami przesyłki za jeden produkt z pierwszego złożonego przez Ciebie zamówienia. Bierzemy na siebie całe ryzyko, abyś mógł pewnie przetestować feromony na własnej skórze. Jesteśmy jednak przekonani, że podobnie jak wszystkim, spodoba się Tobie ich działanie i będziesz wracać po więcej.

Pamiętaj, że:
- Gwarancja nie dotyczy próbek oraz jednorazowych saszetek.
- Gwarancja dotyczy wyłącznie pierwszego zamówienia na pełny produkt. Jeśli Twoim pierwszym zamówieniem były darmowe próbki, nie możesz skorzystać z Gwarancji przy drugim zamówieniu.
- w żadnym stopniu nie ogranicza Twojego ustawowego prawa do odstąpienia od umowy. Jest jego rozwinięciem, którego nie oferuje żaden inny sklep.
Odpowiadając na częste pytania naszych klientów - Tak, możesz zwrócić nawet pusty flakon! Uzyskasz roczną gwarancję (365 dni) na wielokrotne stosowanie feromonów na własnej skórze. To tak, jakbyś mógł wypróbować produkt całkowicie za darmo!

Szczegóły znajdziesz w regulaminie. Będziemy usatysfakcjonowani dopiero wtedy, gdy Ty będziesz w pełni zadowolony.

Opinie Ekspertów
Opinie Klientów
Opinie Wideo

Zbigniew Lew-Starowicz
wybitny polski seksuolog - specjalnie dla Feromony.pl
Feromony są to substancje wydzielane i odbierane przez osobniki tego samego gatunku wywołujące specyficzną reakcję, w przypadku feromonów płciowych - seksualną. Ich cechą charakterystyczną jest bezwonność. Produkowane są m.in. przez skórę (gruczoły ekranowe w całej skórze, apokryfowe - głównie pod pachami, w pachwinach, w okolicy narządów płciowych, odbytu, ust), obecne są również w innych wydzielinach (sperma, wydzielina pochwowa, ślina).

Feromony należą do głównego elementu tzw. chemii miłości i wywołują: odczuwanie pociągu do danej osoby, zakochanie się, euforię, sprzyjają osiąganiu orgazmu. Są nazywane 'narkotykami miłości'. Od niedawna są bardziej doceniane i wykorzystywane w celu zwiększenia atrakcyjności erotycznej a nawet leczenia zaburzeń pożądania i podniecenia seksualnego.

Jedną z dróg ich przekazywania jest pocałunek. Feromony działają poprzez narząd lemieszowy poza naszą świadomością. Wpływają na rytm alfa mózgu, poziom hormonów i neuroprzekaźniki. U ludzi działają na różnych poziomach np. mężczyzna-kobieta, mężczyzna-mężczyzna, kobieta-kobieta, rodzice-dziecko."
dr hab. inż. Antoni Szumny
Profesor nadzwyczajny Katedry Chemii
Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
"Po analizie laboratoryjnej przeprowadzonej w laboratorium Katedry Chemii Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu muszę jednoznacznie stwierdzić, że produkty z oferty Feromony.pl cechują się deklarowaną przez producenta, wysoką zawartością feromonów. Dzisiaj wiemy, że substancje o oddziaływaniu człowiek-człowiek rzeczywiście istnieją. Nowe, coraz lepsze narzędzia

analityczne, pokazują, jak zmienia się praca mózgu, w czasie oddziaływania z substancjami, które uważamy za feromony. Feromony nie są miejską legendą, to część rzeczywistości, która nas otacza.

Karolina Pastucha
EKSPERT MODELINGU
"Po użyciu feromonów zaczynam zachowywać się bardziej uwodzicielsko, naturalnie. Staję się bardziej odważna, pewna siebie. Związki chemiczne zawarte w feromonach naprawdę oddziałują na nasz mózg. Zapach perfum używanych na co dzień, użytych wraz z feromonami sprawia, że nagle każdy zaczyna nas zauważać, czuć. Ważne jest, aby każdy dobrał rodzaj feromonów

odpowiedni dla siebie. Przetestowałam wszystkie - najbardziej pasują mi PHEROMAX. Idealnie sprawdzają się zarówno w życiu prywatnym jak i w biznesie. Polecam"

Tomasz Leśniak
Ekspert zapachu. Specjalista od zapachowego wizerunku.
Opinie-Perfumy.pl
Opinia nt. zapachu feromonów Chikara:
"Uderzenie animalistycznej siły jest tu potęgowane przez żarliwą moc mieszanki. Ten zapach podkreśla męski temperament i zaprasza panie do kontaktu. Jest intrygujący, oparty na silnej piżmowej nucie, która jest tutaj na przemian słodka i ostra. Prowadzi nas przez różne oblicza męskiej atrakcyjności. Zwierzęcość została tu okiełznana i wyniesiona na piedestał.


Pełna piżmowych niuansów Chikara przywodzi na myśl nowatorską mieszankę stworzoną w całości wokół piżma (prawie nie do kupienia w Polsce!). Chikara długo utrzymuje się na skórze (około 8 – 10 godzin), choć jego oblicza nie przestają zaskakiwać. "

dr n. med. Ryszard Smoliński
Specjalista seksuolog
www.seksuolog.org
"Udane życie płciowe człowieka to fundament spełnienia partnerskiego, rodzinnego, zawodowego i społecznego. Ale "do tanga" zwykle trzeba dwojga... Możliwość poznania osoby płci przeciwnej, zwrócenia na siebie uwagi, wywołania zainteresowania, wzbudzenia pożądania, czy podniecenia seksualnego zależy od bardzo wielu okoliczności. Zachowania te inicjują bodźce, które do nas

docierają. To dla mężczyzn, przede wszystkim, wrażenia wzrokowe, a dla kobiet doznania słuchowe. Dobrze wiedza o tym panie, kusząc przewiewnymi, kolorowymi sukienkami, dekoltami, czy wyrazistym makijażem. Panowie zaś, którzy zdają sobie z tego sprawę, mniej się stroją, za to często odpowiednio modelują tembr głosu. Nie bez znaczenia są bodźce węchowe, które choć często niewyczuwalne (podprogowe), mogą bardzo silnie oddziaływać na ludzi.

Feromony płciowe, to szczególne substancje lotne, które wydzielane są, między innymi, wraz z potem, łojem, wydzieliną z pochwy i oddechem. Niektóre z nich działają podobnie, choć z różnym nasileniem na większość osobników danej płci. Inne znów nabierają znaczenia dopiero wtedy, gdy warunkują się w oparciu o pozytywne przeżycia seksualne w przeszłości. Niektóre badania wskazują na to, że feromony odgrywają ważną rolę w biologii zachowań reprodukcyjnych ludzi. Na przykład, naturalny męski feromon pachowy, Androstadienon może zwracać uwagę kobiet. Już dawno temu zauważyli to bawarscy chłopi, którzy wkładali pod pachę chusteczkę, by j? później, przepoconą, włożyć do kieszonki marynarki na wiejskiej zabawie. Naukowcy z Uniwersytetu w Liverpoolu potwierdzają w swoich badaniach powyższe spostrzeżenia. Uważają, że Androstadienon wpływa na atrakcyjność mężczyzn w ten sposób, że "pachnący nim" facet łatwo zwraca na siebie uwagę pań, przy czym, im młodsza dama, tym to działanie to jest silniejsze. Gdy zaś kochankowie są już sobie bliscy, wyraźnie zwiększa pobudliwość seksualną i sprawia, że ich zbliżenia są częstsze i niemal zawsze spełnione."

Jakub Bączek
Trener mentalny Kadry Narodowej Siatkarzy. Doprowadził Polaków do złotego medalu na Mistrzostwach |wiata, jakubbbaczek.pl
"Po kilku dniach od pierwszego użycia feromonów, w trakcie pracy z grupa kobiet otrzymałem pytanie "co to za zapach, którego używasz?". Nie pamiętam żeby ktoś pytał mnie o to odkad używam tylko swoich perfum. Feromony The EDGE mają bardzo przyjemny zapach, który nie tylko nie koliduje z moimi normalnymi perfumami, ale wręcz uzupełnia ich aromat. Poza tym dodają pewności siebie, więc warto je stosować.


Być może też, choć nie mogę tego stwierdzić na 100%, podczas wystapień publicznych czułem się pewniej dzięki feromonom. Na pewno warto spróbować."

Maciej "Merlin" Moroz
Trener uwodzenia i relacji damsko-męskich od 2005 roku
seduceyourlife.com
"Powiem szczerze, że niegdyś byłem bardzo sceptyczny w kwestii feromonów. Trochę traktowałem to jak te wszystkie super-garnki z telewizji, które zawsze okazywały się potem ściemą. Ale gdy zainteresowałem się szczególnie mocno socjobiologią, zaczęło do mnie docierać, że ma to naukowe podstawy i jest udowodnione. Zawsze staram się pomóc moim Kursantom w sposób

pewny i sprawdzony, aby stali się pewniejsi siebie i odnosili większe sukcesy w relacjach, bez względu na to, czy pragną gorącego romansu, czy szczęśliwego związku. Postanowiłem więc przetestować ich działanie i Byłem w szoku! Na pewno podniosło się jeszcze bardziej moje libido i pewność siebie, ale przede wszystkim kobiety reagują znacznie przychylniej. Z mojego doświadczenia jako trener uwodzenia wiem, że pierwsze wrażenie to podstawa. I feromony zdecydowanie podnoszą ilosć pozytywnych reakcji kobiet na zagadanie do nich - według moich szacunków nawet ponad dwu-, trzykrotnie. (Szczególnie mocno widać różnicę po tych najatrakcyjniejszych, najbardziej rozchwytywanych kobietach, choć sam nie jestem specjalnie wysoki, przystojny, a i mały brzuszek jest.) Teraz ZAWSZE polecam moim kursantom Feromony.pl, jako solidnego dopalacza ich umiejętności. "

Robert Marchel
Ekspert i doradca w dziedzinie relacji damsko-męskich
jakzdobywac.pl
"Podchodziłem dość sceptycznie do feromonów, bo wcześniej zetknąłem się tylko ze szczątkowymi badaniami naukowymi na ten temat. Ale kiedy spróbowałem, ewidentnie zobaczyłem różnicę. Kobiety, które poznawałem częściej same zwracały na mnie uwagę i czułem, że od początku były bardziej zainteresowane. To oczywiście nie jest magiczna formuła atrakcyjności, ale zdecydowanie może pomóc."

Magdalena Fedor-Dróżdż
Trener relacji i autorka Warsztatów Seksapilu
"Co jest tajemnica pożądania, która ma wpływ na atrakcyjność, tajemnica, która przekłada się na bliskość relacji jaką tworzyszą To feromony! Naturalny chemiczny eliksir, który poprzez zmysły dociera głębiej, mając wpływ na to, że wybór partnera wymyka się racjonalnemu osądowi. Wyznaję zasadę, że jeżeli coś działa warto skorzystać, by podnieść swoją atrakcyjność.


Z ciekawości i "branżowego" zainteresowania sprawdziłam Pheromax, który gorąco polecam. Wiem, że feromony, mogą pomóc tobie podkreślić to, co ludzie nazywają "tym Czym?", a ja Twoim naturalnym seksapilem. Wybierz produkt najlepszy dla ciebie, sprawdź i ciesz się powodzeniem"

Sandra Smolarczyk
Stylista fryzur
"Na początku nie wiedziałam czego się spodziewać po feromonach. Byłam sceptycznie nastawiona do tego typu rzeczy, ale muszę przyznać, że naprawdę działają. Pracuję jako stylista fryzur i co chwilę mam kontakt z klientem, który przychodzi i nie zawsze jest pozytywnie nastawiony. Czasami jest nawet nieufny i boi się spróbować czegoś nowego.


Od kiedy stosuję feromony, znacznie łatwiej przekonuję takie osoby do zmiany fryzury, zdecydowanie łatwiej jest mi nawiązać z nimi kontakt. Osoby, które z pozoru przychodzą zmęczone, po chwili zagadania uśmiechają się i podejmują konwersację.

Ostatnia sytuacja, która zapadła mi w pamięć — klient, który wrócił po 8h jazdy z Niemiec do Polski. Usiadł zmęczony na fotelu i powiedział, że mam po prostu ściąć włosy, obojętnie jak. Było to przed południem i chwilę wcześniej używałam feromonów. Klient sam po chwili zaczął przerywać ciszę, nawiązywał rozmowę, uśmiechał się i zgodził na dodatkowy zabieg, pomimo że czas go gonił.

Zauważyłam też więcej spojrzeń i uśmiechów skierowanych w moją stronę. Sama czuję się dzięki feromonom znacznie pewniej, więcej się uśmiecham, co ludzie od razu zauważają. Jeśli kobieta o siebie dba i chce jeszcze bardziej podkreślić swoją kobiecość, to jest coś, co koniecznie powinna nabyć."Weronika Styczyńska
psycholog kliniczny i psycholog pracy, kinezjoterapeuta, artekinezjoterapeuta
"W licznych badaniach, z którymi możesz się zapoznać klikając zakładkę Dowody naukowe, wykazano istnienie feromonów oraz ich wpływ na zachowanie. Te aktywne fizjologicznie substancje chemiczne spełniają wiele funkcji. m.in. płciowe, alarmowe, obronne czy wyrażające stres. Nieświadomie, nie wyczuwając w ogóle zapachu i nie wiedząc o jego działaniu, odbiorca

modyfikuje swoje zachowanie. Proces ten zachodzi dzięki działaniu podwzgórza, będącego m.in. ośrodkiem preferencji seksualnych. Wykazano, że u kobiet aktywacja podwzgórza następuje poprzez wdychanie związku androgennego, u mężczyzn zaś przy wdychaniu substancji estrogeno-pochodnej. Na co dzień odbierasz stale feromony innych osób oraz emitujesz własne w sposób nieświadomy.

Co może dać Ci |WIADOME stosowanie feromonów? Przede wszystkim doda Ci pewności siebie. Będziesz miał więcej śmiałości w kontaktach z osobami zarówno Twojej jak i przeciwnej płci. Być może, dzięki tej manipulacji, zyskasz sobie przychylność otoczenia i sympatię. Może pomóc Ci to w rozwoju Twojej kariery jak i podnieść jakość Twojego życia osobistego. Pamiętaj jednak o tym, że stosowanie feromonów nie jest prostą przepustkę do sukcesu. Jeśli Twoim celem jest poprawa relacji z otoczeniem, pracuj również nad swoimi umiejętnościami interpersonalnymi takimi jak aktywne słuchanie czy nawiązywanie nowych znajomości. Nie traktuj innych instrumentalnie, ale staraj się szczerze i serdecznie zjednywać sobie ludzi. Najprostszym sposobem wywierania przyjaznego wrażenia na innych jest uśmiech. Staraj się wyrobić w sobie postawę pozytywnego nastawienia do świata, tak aby Twój uśmiech był szczerym wyrazem dobrego samopoczucia i pełnego ciepła nastawienia do innych. Feromony pomogą Ci subtelnie wpłynąć na lepszy odbiór Twojej osoby przez otoczenie, ale ważne jest, abyś umiał utrzymać i wzmocnić to dobre wrażenie."

Dr inż. Jolanta Krzyczkowska
Katedra Chemii, Zakład Chemii Organicznej Wydział Nauk o Żywności Uniwersytet SGGW w Warszawie
"Feromony to substancje semiochemiczne, powodujące specyficzne reakcje fizjologiczne oraz behawioralne. Stanowią one swoiste chemiczne sygnały komunikacji pomiędzy organizmami. Analizy laboratoryjne (bazujące na chromatografii cieczowej i gazowej sprzężonej ze spektrometrią mas - LC-MS; GC-MS) przeprowadzone na produktach oferowanych przez Feromony.pl (zgodnie z

deklaracją firmy) potwierdziły obecność substancji stanowiących atraktant zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Wśród związków tych wyróżniono m.in.: Estratetraenol (estra-1,3,5(10),16-tetraen-3-ol), Androstenol (5?-androst-16-en-3?-ol), Androstenon (5?-androst-16-en-3-on) będący produktem utleniania Androstenolu oraz Androstadienonu (5?-androst-4,16-dien-3-on). Ten ostatni, jest najlepiej poznanym sygnałem zapachowym z grupy androstenów i potwierdzone jest jego skuteczne działanie, polegające między innymi na poprawie nastroju wdychającym go kobietom i zwiększeniu ich podniecenia seksualnego. Zastosowanie wyżej wymienionych składników chemicznych w produktach feromonowych oferowanych przez serwis Feromony.pl, może przyczyniać się do ułatwienia komunikacji międzyludzkiej, wywierać wpływ na ludzką fizjologię, na postrzeganie innych osób jako bardziej atrakcyjnych i intrygujących."

Grupa Warsaw Lair:
Adept, Adventurer, Solid.
Stań się mężczyzną naturalnie atrakcyjnym dla kobiet: Warsawlair.pl
"Trzech uwodzicieli z grupy Warsaw Lair (Adept, Adventurer, Solid) używało feromonów marki Chikara. Możemy śmiało powiedzieć, że na pewno każdy z nas czuł się bardziej męsko w trakcie spotkań z kobietami. Przede wszystkim, używając feromonów często Twoje samopoczucie ulega znacznemu poprawieniu, nawet gdy jesteś trochę zmęczony.


Korzystając z naszych wieloletnich doświadczeń oraz używając feromonów, możemy osiągać jeszcze lepsze efekty w uwodzeniu w postaci potęgowania naszej atrakcyjności w oczach wielu kobiet. Krótko ujmując, wszystko co przybliża Cię do sukcesu jest zawsze warte spróbowania. Może właśnie Ty przekonasz się, że w połączeniu z Twoimi umiejętnościami w uwodzeniu kobiet, feromony pozwolą Ci osiągać jeszcze lepsze sukcesy"
Adept, Adventurer, Solid.


#btb #theedge #npa #pheromax

#npa #pheromax

#btb #pheromax

#chikara #npa #pheromax

#btb #pheromax

#btb #pheromax

#btb #theedge

#btb #theedge #npa #pheromax

#btb #npa #chikara

#theedge

#chikara #theedge #pheromax

#btb #chikara #npa #pheromax#theedge

#pheromax
34 opinie o RELATIONSHIP:
(niektórzy klienci, w zamian za dodatkowy rabat, wyrazili zgodę na wykorzystanie swojej fotografii)
"Jestem tak zaskoczona tym zapachem, bo po już po pierwszym użyciu stwierdziłam, że ten zapach jest po prostu przepiękny i przyznam, że działa na mnie jak pierwsze feromony, które od państwa kupiłam. Dałam je do powąchania moim siostrom i każda wyczuła inna esencje kwiatową. "

Feromony: Relationship
Feromony stosuje od: 5. lat
 
"Na poczatku nie bylem do niego przekonany, ale musze przyznac,ze z czasem spodobal mi sie ten zapach. Ma cos w sobie, jest unikalny. Taki wytrawny, ziolowo-szyprowy. Czuję też nutę kadzidłową, dymną. Jak ktos chce pachniec unikalnie, a nie identycznie pachnacymi syntetykami z Douglasa czy Sephory, to polecam sprobowac. Dobra rzecz. Kojarzy mi sie z eleganckim facetem w garniturze."

Feromony: Relationship
Feromony stosuje od: 6. lat
 
"Zapach bardzo mi się podoba. Poprawia samopoczucie i sprawia, że czuję się dobrze w swojej skórze. Otoczenie to dostrzega i docenia. Chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami po dłużym stosowaniu esencji."

Feromony: Relationship
Feromony stosuje od: 5. lat
 
"Uzylam ich dopiero raz i co do dzialania faktycznie jest zauwazalne ale jednak zapach jest zbyt intensywny. A chcialam zauwazyc ze uzylam och jedynie odrobine."

Feromony: Relationship
Stosuje od: 5. lat
 
"Faktycznie te feromony mają moc....Co prawda zastosowałam dopiero raz wieczorem... ale jestem pod ogromnym wrażeniem.Zadziałały i na mnie i na męża. Nie wiem na kogo bardziej ;) Mają zdecydowanie przyjemniejszy zapach od The Edge"

Feromony: Relationship
Stosuje od: 5. lat
 
"Zapach jest przepiękny. Bardzo mi się podoba. "

Feromony: Relationship
Feromony stosuje od: 5. lat
 Łączna ilość opinii dla RELATIONSHIP: 34
0 Strona:   1 2 3 4 5 6 Następna »

Opinie OPINEO:
Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Daria, dodano: 21 lipca 2024 | 22:03
sklep internetowy: Feromony.pl
Jestem pod wielkim wrażeniem. Polecam.
Przeczytaj opinię
Nick: Zaciekawiona, dodano: 16 lipca 2024 | 13:52
sklep internetowy: Feromony.pl
Nigdy nie widziałam tak pięknie, starannie, estetycznie i z gustem zapakowanej przesyłki. Każdy szczegół idealnie dobrany... Jeżeli chodzi o zapachy podchodzę do nich ambiwalentne...
Przeczytaj opinię
Nick: Kas, dodano: 25 czerwca 2024 | 11:13
sklep internetowy: Feromony.pl
Super
Przeczytaj opinię
Nick: Zadowolona klientka, dodano: 12 czerwca 2024 | 12:37
sklep internetowy: Feromony.pl
Polecam - działa
Przeczytaj opinię
Nick: Włodek, dodano: 9 czerwca 2024 | 22:43
sklep internetowy: Feromony.pl
Wszystko przebiegło bez zastrzeżeń.
Przeczytaj opinię
Nick: Ania, dodano: 28 maja 2024 | 21:22
sklep internetowy: Feromony.pl
Przefajnie, że był list i ekstra pudełko:)
Przeczytaj opinię
Nick: Aga, dodano: 21 maja 2024 | 11:44
sklep internetowy: Feromony.pl
Super, bez uwag
Przeczytaj opinię
Nick: Ago, dodano: 20 maja 2024 | 17:58
sklep internetowy: Feromony.pl
Dobry i szybki kontakt z klientem. Czekam na efekty działania produktu. Wciąż nie używałem.
Przeczytaj opinię
Zobacz wszystkie opinie stosujących w niezależnym serwisie OPINEO:

Opinie o Feromony.pl na Opineo.pl
Opinie TrustedShops:
Zobacz wszystkie opinie stosujących w niezależnym serwisie TrustedShops:

Ten produkt
kupiły dziś 2 osoby