MENU
PLEASE WAIT.
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
Wszystko o feromonach
Badania Naukowe
Forum
Blog
Newsletter
Kontakt
MEGA PREMIERA 2018!
Preparat dla dobrych relacji
RELATIONSHIP MAN
Feromony dla mężczyzn, 10ml
524zł 425zł!
Wysyłka: w poniedziałek
RELATIONSHIP WOMAN
Feromony dla kobiet, 10ml
524zł 425zł!
Wysyłka: w poniedziałek
Próbki dla osób, które potrzebują najpierw sprawdzić zapach na własnej skórze:


Próbka MAN 1ml
72zł 49zł!
PROMOCJA!
Wysyłka: w poniedziałek

Próbka WOMAN 1ml
72zł 49zł!
PROMOCJA!
Wysyłka: w poniedziałek

TRANSFORMACJA TWOICH RELACJI


Poznaj coś, co odmieni Twoje relacje z ludźmi - specjalistyczny preparat Relationship. Nowość 2018 roku!

Relationship to absolutnie wyjątkowy produkt. To nie są perfumy. To mieszanina wysokowibracyjnych esencji kwiatowych, olejków eterycznych i feromonów, o wyjątkowej sile działania na Ciebie i bliską Ci osobę. Molekuły informacyjne, zawarte w szklanym flakonie, podczas ich wdychania wpływają na receptory węchowe, stymulując odpowiednie obszary w mózgu odpowiedzialne za konkretne stany emocjonalne oraz uczuciowe odniesienia. To preparat stworzony na podstawie ostatnich badań naukowych (nagrodzonych nagrodą Nobla), aby wydobyć pełnię Twoich możliwości w relacji z drugim człowiekiem.


SEKRET W ZAPACHU

SEKRET W ZAPACHU


Perfumy obecnie dostępne w renomowanych drogeriach sieciowych niewiele mają wspólnego z prawdziwymi olejkami. Są syntetyczne.
Do ich wyrobu używa się sztucznych substancji, które jedynie naśladują prawdziwe zapachy. A to sprawia, że kupując zwykłą wodę toaletową, jedyne co otrzymujesz to zapach. Nie ma on żadnego wpływu na Twoją psychikę.

W przeciwieństwie do syntetycznych molekuł, prawdziwe olejki zawierają w sobie całe spektrum informacji zmieniających stan świadomości, których nie znajdziesz w zwykłej wodzie toaletowej. Tu nie chodzi tylko o zapach. Prawdziwe ekstrakty z roślin przywołują w osobach wdychających odpowiednie stany. Ich działanie można wręcz nazwać terapeutycznym. Wdychając zapachy prawdziwych roślin, zmieniasz stan uczuciowy - swój oraz otaczających Cię osób. Możesz wzmocnić swoje libido, poprawić samopoczucie ludzi wokół Ciebie, a nawet szybciej się uspokoić. Niewiarygodne? Sprawdź badania naukowe poniżej.

W Relationship znajdziesz jedynie prawdziwe, w 100% naturalne ekstrakty z roślin. Każdy z nich stymuluje inny obszar w mózgu, zmieniając nastawienie ludzi. Rośliny w Relationship zostały tak dobrane, aby poprawić Twój nastrój, zwiększyć Twoją pewność siebie, wzmocnić Twoją seksualność i otwartość ludzi.

A poza tym... będziesz zaskoczony jak dobrze pachniesz w Relationship.UNIKALNY SKŁAD:

Sekret Relationship tkwi w 3. dopełniających się składnikach, wpływających na ludzką podświadomość:

Ważne - preparat Relationship bazuje na naturalnych składnikach, pozyskanych z prawdziwych roślin. Oznacza to, że każda partia może delikatnie różnić się zapachem. To nie jest syntetyczny, taśmowo wytwarzany preparat z bezdusznej fabryki produkcyjnej, ale pozyskiwany ręcznie, w rzemieślniczy, naturalny sposób. Spójrz na Relationship jak na wino - zależnie od nasłonecznienia, opadów deszczu, temperatury, każdy rocznik będzie cechował się innym smakiem i zapachem. Tak samo jest w przypadku Relationship. Olejki, które ma w swoim składzie, pozyskiwane są z żyjących roślin, których bukiet zapachowy może różnić się w zależności od zbioru. Miej więc na uwadze, że pomimo, że skład Relationship jest niezmienny, to przez tę unikalną, naturalną wartość, każda partia może delikatnie różnić się zapachem. Jego działanie pozostaje oczywiście niezmienne.ESENCJE KWIATOWE


ESENCJE KWIATOWE


Olejki eteryczne jako zapis pierwotnej siły życiowej, mają bezpośredni i głęboki wpływ na najgłębsze poziomy ciała i psychiki. Każda molekuła roślinna niesie ze sobą konkretną informację dla naszego mózgu.

Perfumy w naturalnej formie służą za nasze pożywienie dla shen, zwanej duszą czy też siłą życiową. Takie prawdziwe perfumy wspomagają nasze zdrowie zarówno psychiczne, jak i fizyczne, dlatego perfumy Relationship zostały stworzone z najlepszej jakości wyselekcjonowanych składników.

Naturalne perfumy łączą się z aurą człowieka i dzięki temu pachniemy wyjątkowo ładnie i niepowtarzalnie. Możesz mieć 100% pewność, że nikt na świecie nie będzie pachniał tak samo jak Ty, nawet jeśli użyje tych samych naturalnych perfum. Naturalne molekuły gwarantują nam inteligentny sposób działania z naszą aurą.Kupuję RELATIONSHIP »
DO CZEGO SŁUŻY RELATIONSHIP?


Poznaj zupełnie nowe, unikalne perfumy z feromonami i esencjami kwiatowymi - Relationship - Premierę Roku 2018. To perfumy z feromonami dla Ciebie, związku i dobrych relacji.


Zapach Relationship podnosi energię seksualną. Feromony i afrodyzjaki zawarte w Relationship zwiększają podniecenie w sytuacjach intymnych o 200%


Dzięki zawartosci afrodyzjakow wzmacniają i przedłużają orgazm.


Substancje zapachowe Relationship wpływają na uczucia i stanowią istony element w bliskich relacjach


Idealne perfumy, które współgrają z zapachem feromonów i wzmacniają ich działanie.
RELATIONSHIP W TV


RELATIONSHIP W TV


Relationship miało swoją premierę w Pytaniu na Śniadanie!

Zapach Relationship oczarował znaną ekipę programu. Kliknij w video, aby zobaczyć cały materiał.
CIEPŁO W TWOIM ZWIĄZKU


CIEPŁO W TWOIM ZWIĄZKU


Pewne zapachy sprzyjają atmosferze zaufania i bliskości. Olejki eteryczne użyte do stworzenia Relationship zostały dobrane tak byś roztaczał wokół siebie aurę służącą do uzyskiwania przyjemnych stanów uczuciowych.

Pociągający zapach champaki jest najbardziej cenionym afrodyzjakiem roślinnym, a jego właściwości zbliżone są do euforycznego działania ambry, cywetu i piżma.

Relationship to afrodyzjak dla par. Idealne, by przywrócić bliskość, zrozumienie i dawną namiętność w każdej relacji.Kupuję RELATIONSHIP »NUTY ZAPACHOWE RELATIONSHIPRELATIONSHIP WOMAN:RELATIONSHIP MAN:


RELATIONSHIP WOMAN:


RELATIONSHIP MAN:


SENSUALNE UNIESIENIE

SENSUALNE UNIESIENIE


Poza wpływem Relationship na Twoją komunikację z innymi, Relationship - dzięki zawartym w nim afrodyzjakom, feromonom oraz esencjom kwiatowym - charakteryzuje również silne działanie seksualne. Sprawdź go na wymarzonej randce, przy świetle świec, czy też w zaciszu domowej sypialni - z osobą, na której Ci najbardziej zależy.

Relationship pomaga w sytuacjach, gdy:
  • Chcesz przywrócić dawną namiętność w związku
  • Zależy Ci na otwartej i ciepłej relacji z ukochaną osobą
  • Pragniesz więcej zmysłowych doznań
  • Chcesz poprawić libido
  • Szukasz zmysłowej i głębokiej miłości


Wszystkie podane ceny zawierają podatek VAT i są cenami ostatecznymi.WYSYŁAMY ZA:

    dni,  godz :  min  sek
GWARANCJA DZIAŁANIA
LUB ZWROT PIENIĘDZY
Feromony przedstawione na tej stronie będą dla Ciebie działać lub otrzymasz zwrot pieniędzy. Więcej »

Feromony testowane
laboratoryjnie
Wszystkie feromony poddajemy laboratoryjnej analizie, niezależnie od tego, co podaje producent.
Preparaty sprawdzane są w katedrze Chemii Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu Sprawdź wyniki »
Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Super, dodano: 15 sierpnia 2018 | 22:04
sklep internetowy: Feromony.pl
Polecam bardzo
Przeczytaj opinię
Nick: AroGUNt87, dodano: 15 sierpnia 2018 | 19:12
sklep internetowy: Feromony.pl
Super obsluga, świetne produkty... Polecam, bo warto!
Przeczytaj opinię
Nick: Piotr Piasecki, dodano: 14 sierpnia 2018 | 15:56
sklep internetowy: Feromony.pl
Super git! ;)
Przeczytaj opinię
Nick: Marek, dodano: 13 sierpnia 2018 | 14:28
sklep internetowy: Feromony.pl
Wszystko ok
Przeczytaj opinię

Opinie o Feromony.pl na Opineo.pl

 
Wysyłamy do USA!
Koszt wysyłki do USA to tylko 19,99zł!
Złóż zamówienie teraz, a już za kilka dni będziesz trzymać paczkę w swoich rękach!


Do kolejnej realizacji zamówień pozostało: 20godz:04min
x
x