PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU
afrodyzjaki
 Skończ z nudą w łóżku. Uruchom wyobraźnię...

Tanie afrodyzjaki

Najłatwiej dostępnymi tanimi afrodyzjakami są te zwarte w produktach żywnościowych. Wiele potraw ma potwierdzoną wiekami stosowania moc. Należą do nich np. seler, imbir, truskawki, a także ulubione przez Casanovę ostrygi.

Te produkty zawierają składniki chemiczne, które pobudzają krążenie krwi i przez to zwiększają popęd seksualny. Seler czy truskawki to naprawdę tanie afrodyzjaki. Możesz zacząć stosować je już dziś.

Mają jeden mankament. Podniecają TYLKO tego, kto je zjadł. Nawet jeśli zaprosisz drugą osobę do siebie i zaserwujesz jej kolację przyrządzoną z silnie pobudzających produktów, osiągniesz tylko tyle, że odczuje ona zwiększoną ochotę na seks. Wcale nie musi zaspokoić jej z Tobą.

Afrodyzjaki, które uwodzą

Feromony mają o wiele bogatszy efekt. Nie tylko pobudzają seksualnie tego, kto ich używa, ale przede wszystkim wpływają na podświadomość każdej osoby w ich zasięgu. Zmieszane z naturalną wonią Twojego ciała, przyciągają innych właśnie do Ciebie. Sprawiają, że ludzie z Twojego otoczenia postrzegają Cię jako osobę bardziej atrakcyjną, pociągającą, chcą przebywać bliżej Ciebie.

Czy feromony to tanie afrodyzjaki? Biorąc pod uwagę ich wysoką skuteczność, można powiedzieć, że tak. Jeden flakon feromonów wystarcza średnio na 3-6 miesięcy stosowania. Jednorazowo aplikujesz na skórę maksymalnie kilka kropel! Dobre, markowe feromony są bardzo wydajne, więc gwarantują najkorzystniejszą relację efektu i ceny.

Koszt wytworzenia 1g ekstraktu czystych feromonów wynosi około 11.000 złotych. Cena konkretnego produktu zależy od ilości i stężenia zawartych w nim związków semiochemicznych. Warto także pamiętać, że dokonując zamówienia otrzymujesz gwarancję skuteczności. Przez rok możesz zwrócić nawet pusty flakon, a bez żadnych pytań otrzymasz zwrot pieniędzy.Następnie przeczytaj:
Czy feromony pachną »

"Witam Na początku byłem sceptyczny co do działania feromonów, po przeczytaniu całego forum na ten temat w końcu sie zdecydowałem. Padło na Pheromax i? Miałem nadzieję że choć troche to zadziała, ale że aż tak. One naprawde dzialaja, kobiety "głupieja" gdy czuja Phx testowalem w roznych miejscach, i efekty byly zawsze mniejsze lub wieksze ale zawsze. najbardziej zapadl mi w pamiec moment gdy bawilem sie w klubie, oczywiscie mialem na sobie Phx i ok 15 dziewczyn dosłownie zapedzilo mnie w kozi... ROZWIŃ »   rog, wszystkie co chwilke zerkaly na mnie. Naprawde warto wyprubowac feromony chociazby dla takich chwil" ZWIŃ ↑

Feromony: PHEROMAX