PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU

Poppersy
 Wpływaj na podświadomość ludzi...

Poppersy - czy istnieje coś lepszego?

Poppers to gaz, który wpływa wyłącznie na Ciebie. Oznacza to, że jego charakterystyczne działanie odczuwalne jest jedynie przez osobę, która go stosuje. Istnieje jednak coś, co wpływa nie tylko na Ciebie, ale również na osoby, które Cię otaczają. Coś znacznie lepszego. Coś, co w podświadomy sposób wpływa zarówno na kobiety, jak i na mężczyzn, za każdym razem, gdy przebywają obok Ciebie.

Tym czymś są feromony. To właśnie one sprawiają, że między ludźmi pojawia się „chemia”, „magia” – coś, co przyciąga ich do siebie, choć nie do końca wiedzą, czym to „coś” dokładnie jest.

Zapomnij o poppers. Skup się na tym, co autentycznie działa. Feromony mogą być stosowane przez wszystkich – zarówno mężczyzn, jak i kobiety, przez indywidualne osoby oraz pary - zarówno homo-, jak i heteroseksualne. W klubie, w łóżku, przed i w czasie seksu.

Czy chcesz wpływać na otaczających Cię ludzi? Doprowadzać je do stanu, o jakim jeszcze nie śniły? To możliwe, choć wie o tym jedynie garstka Polaków.

Feromony działają na podświadomość ludzi, co oznacza, że wpływasz na nich i podniecasz wtedy, gdy nie zdają sobie z tego sprawy, gdy nie są tego świadomi. Wiedzieć tego nie mogą. Mogą jedynie to czuć. Tym samym zyskujesz nad nimi przewagę, bo decydujesz o tym, jak będą na Ciebie reagować.

Najnowsze badania naukowe ostatecznie potwierdzają, że feromony, stymulując organ VNO, zwiększają pobudzenie seksualne aż o 300%!

Sprawdź jak dzięki feromonom wpłyniesz na myśli i zachowania innych. Sprawdź jak subtelnie i skutecznie możesz podniecać, zwiększać pożądanie. Pobudzaj seksualnie już w ciągu pierwszych 3 minut rozmowy! Rozmowa to tylko początek...

Wejdź do największego w Polsce sklepu z feromonami