PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU


MEGA PREMIERA!
FEROMONY LGBT DLA KOBIET
ABSOLUTNA NOWOŚĆ!
Czegoś takiego na rynku jeszcze nie było. Poznaj UNRESISTIBLE® WOMAN2WOMAN - olejek feromonowy, stworzony dla kobiet, które kochają kobiety.

UNRESISTIBLE® to specjalistyczny preparat, wyłącznie dla kobiet o orientacji bi- oraz homoseksualnej, który zmienia postrzeganie Twojej osoby przez inne kobiety. Związki w nim zawarte uwalniają się z Twojej skóry i docierają do nosa otaczających Cię kobiet. Stymulacja ich nabłonka węchowego aktywuje podwzgórze
Podwzgórze (łac. hypothalamus)
Obszar w mózgu, który kontroluje głód, pragnienie, zachowania rodzicielskie i seksualne. Odpowiedzialny jest za instynktowne, pierwotne reakcje emocjonalne oraz popęd płciowy.
- ośrodka w mózgu odpowiedzialnego za gorące, namiętne, intymne zachowania.

UNRESISTIBLE tworzy wokół Ciebie zapachową mgiełkę o erotycznym zabarwieniu, która w podprogowy sposób wpływa na nos kobiet, na których Ci zależy. Pisząc wprost - emanujesz zapachem atrakcyjnej, pięknej kobiety. Pachniesz namiętnie i seksualnie.

  Emanuj seksapilem!

  Uwodź wszystkich swoją osobą!

  Stań się tą, której nie można się oprzeć...


FEROMONY LGBT?

FEROMONY LGBT?
Badania naukowe dowiodły, że mózg kobiety homoseksualnej reaguje inaczej na zapach, niż mózg kobiety heteroseksualnej (więcej o tym poniżej). A to wymagało stworzenia specjalnego produktu, który ściśle odpowie na potrzeby kobiet o orientacji bi- oraz homoseksualnej.

UNRESISTIBLE® (z ang. "ta, której nie da się oprzeć") - to najlepsze feromony, jakie od lat trzymaliśmy w rękach. Ich skuteczność bije na głowę wiele produktów dostępnych dotychczas na rynku. Jako Feromony.pl piszemy to, z pełną świadomością, po blisko 20 latach doświadczenia. To, co wyróżnia UNRESISTIBLE WOMAN2WOMAN to unikalna mieszanina odpowiednio dobranych substancji feromonowych, aby zwiększać zauroczenie Twoją osobą innych kobiet - o orientacji zarówno homoseksualnej, biseksualnej, jak i heteroseksualnej.


1Aplikujesz olejek UNRESISTIBLE® na skórę i delikatnie wmasowujesz go w szyję oraz nadgarstki.
2Feromonowa mgiełka uwalnia się stopniowo z Twojej skóry, tworząc wokół Ciebie unikalną aurę zapachową o ciepłym i erotycznym zabarwieniu.
3UNRESISTIBLE w subtelny sposób pomaga Ci zauroczyć sobą inne kobiety, bliskie Twemu sercu.
1Aplikujesz na skórę olejek UNRESISTIBLE® i delikatnie wmasowujesz go w skórę szyi oraz nadgarstków.
2Feromonowa mgiełka uwalnia się stopniowo z Twojej skóry, tworząc wokół Ciebie unikalną aurę zapachową o przyjaznym i erotycznym zabarwieniu.
3UNRESISTIBLE w subtelny sposób pomaga Ci zmaksymalizować wpływ Twojej osoby na inne kobiety.


JAK TO DZIAŁA?
JAK TO DZIAŁA?
Feromony, uwalniające się z Twojej skóry, docierają do nosa otaczających Cię kobiet, pobudzając odpowiednie obszary w ich mózgu (potwierdzone naukowo).
Wysyłasz sygnały zainteresowania i podniecasz ich swoim zapachem. Kobiety, które wdychają ten zapach (łączący się z naturalnym zapachem Twojego ciała), stopniowo stają się coraz bardziej zaintrygowane Twoją osobą. Nie wiedzą dlaczego, ale zaczynasz je coraz bardziej kręcić. Z większą ciekawością zbliżają się do Ciebie. Chcą być przy Tobie. A z czasem nie mogą przestać o Tobie myśleć.

UNRESISTIBLE® to feromony stworzone do flirtu - idealne by natychmiast rozbudzić żar namiętności. Czy to podczas randki, wieczornego spotkania, czy też podczas gorących chwil pełnych namiętności i pożądania. Dobre zarówno na wieczorny podryw, jak i na codzienny flirt.WOMAN 2 WOMAN
Od początku istnienia, klasyczny UNRESISTIBLE® zebrał wiele pozytywnych opinii od par heteroseksualnych. Kolejnym krokiem producenta było stworzenie specjalistycznej formuły, idealnie dopasowanej do potrzeb kręgów LGBT. Powstały dwa zaawansowane preparaty dla osób o orientacji homoseksualnej, zarówno dla kobiet - "Woman2Woman" (którego opis właśnie czytasz), jak i mężczyzn ("Man2Man"). Poznasz je po symbolu tęczy na opakowaniu.

UNRESISTIBLE® To feromony dla Ciebie, jeśli zależy Ci na subtelnym wpływaniu na inne kobiety. Nieważne, czy interesuje Cię jedynie chwilowa przygoda, namiętny flirt, czy też poprawienie bliskości w długotrwałej relacji z Twoją kobietą.

Według badań naukowych dzięki feromonom Twoja atrakcyjność jako kobiety wzrasta o 22%, a w kontekście seksualnym zwiększasz podniecenie seksualne aż o 200%!DYSKRETNY FLAKON
Każdy 12ml flakon (który widzisz po prawejpowyżej) jest po brzegi wypełniony zupełnie nowymi związkami, których nie stosowano dotychczas w żadnym innym produkcie.

To mieszanina 5. różnych substancji feromonowych, w bardzo wysokim stężeniu - stworzona specjalnie dla osób o orientacji homoseksualnej. Unikalna, wysoce skoncentrowana formuła - dla Twoich maksymalnych rezultatów.

Jeżeli zależy Ci na uruchomieniu erotycznych wibracji, rozpaleniu dzikiej namiętności i gorączce niezapomnianych wrażeń, UNRESISTIBLE® to feromony dla Ciebie.

KUP TERAZ »

KUP TERAZ »
MAKSYMALNE REZULTATY
Niech nie zdziwi Cię skupianie na sobie spojrzeń pełnych pożądania, podtekstów i ukrytej namiętności. Gdy masz ochotę na drobny flirt lub intymne pieszczoty z Twoją ukochaną, zapachowa aura UNRESISTIBLE® pomoże Ci stać się dla Niej smacznym kąskiem, któremu nie będzie mogła się oprzeć. Dorzuć do tego kilka płatków róż, delikatną muzykę, płomień świecy, a wieczór należeć będzie do niezapomnianych...

To preparat, który zmienia postrzeganie Twojej osoby. Ma wysokość jedynie 10cm i 15mm średnicy. A to oznacza, że możesz dyskretnie i swobodnie trzymać go w torebce.

KUP TERAZ »

EKSKLUZYWNA PREMIERA!
UNRESISTIBLE® to wyjątkowe feromony. W Polsce nie było dotychczas feromonów dla społeczności LGBT. Dziś możesz mieć je dla siebie.

Co czyni UNRESISTIBLE® produktem "un-resistible"?
 • EKSTREMALNA zawartość feromonów (niespotykana w żadnym innym produkcie),
 • pierwsze na rynku feromony dla społeczności LGBT,
 • miniaturowy, trwały, wytrzymały w intensywnym użytkowaniu,
 • nowoczesna postać aksamitnego olejku (przedłużająca działanie),
 • gwarancja działania (poniżej)
To feromony zarówno dla singli, jak i dla par jednopłciowych. Działające zarówno na kobiety homoseksualne, biseksualne, jak i heteroseksualne.
Wyłącznie dla kobiet.


KUP TERAZ »


BADANIA NAUKOWE
Do tej pory przeprowadzono wiele badań naukowych na temat wpływu feromonów na ludzi. Pojawiło się również kilka przełomowych publikacji, pokazujących w jaki sposób feromony wpływają na kobiety o orientacji homoseksualnej. Najważniejsze z nich pokazało, że mózg kobiety homoseksualnej inaczej reaguje na zapach, niż mózg kobiety heteroseksualnej:


Mózg kobiety homoseksualnej odmiennie reaguje na zapach kobiety. Więcej badań »


Badania ujawniają, że kobiety homoseksualne reagują na zapach innej kobiety tak samo jak mężczyźni heteroseksualni - reagują pożądaniem za zapach kobiety. Kobietę o orientacji homoseksualnej pociąga zapach innej kobiety. Jej mózg reaguje na zapach drugiej kobiety tak samo, jak mózg mężczyzny heteroseksualnego.

Możesz skorzystać z tej wiedzy. To, co otrzymasz w 12ml flakonie UNRESISTIBLE® to skoncentrowany zapach atrakcyjnej i sensualnej kobiety. Inne kobiety wokół Ciebie odczuwać będą Cię jako kobietę seksualną (feromony damskie są pochodną estrogenu) i będą reagować odpowiednio.

Nie oznacza to oczywiście, że po zaaplikowaniu na siebie feromonów inne kobiety będą się na Ciebie rzucać na ulicy. To tak nie działa. Możesz jednak podświadomie wpływać na to, jak odbierają Cię inne panie - zwiększać swoją atrakcyjność, podkreślać swój seksapil, emanować pożądaniem. To, jak to dalej wykorzystasz, zależy już tylko od Ciebie...

KUP TERAZ »JAK STOSOWAĆ?
UNRESISTIBLE® nie posiada atomizera, ale tzw. roll-on (metalową kulkę), za pomocą której nanosisz substancję aktywną na swoją skórę. Feromony umieszczone zostały w aksamitnym olejku, aby umożliwić Ci wmasowanie w skórę minimalnej dawki.

Aby uzyskać maksymalne efekty, nanieś 1cm2 na jeden z nadgarstków, rozetrzyj go o nadgarstek drugiej ręki, a następnie potrzyj nadgarstkami obie strony szyi.
Następnie, w te miejsca zaaplikuj własne perfumy.

PROSTA APLIKACJA
Ten produkt po prostu czuć. Wystarczy krótkie powąchanie UNRESISTIBLE®, aby mieć pewność, że to produkt o najwyższym stężeniu feromonów (sprawdziliśmy to laboratoryjnie). Intensywność zastosowanych substancji wymaga łączenia ich z własnymi perfumami. Producent ostrzega, aby stosować dawkę maksymalnie 1cm2. Już tak niewielka ilość wystarcza, aby zawrócić innym w głowie.

UŻYWAĆ Z OSTROŻNOŚCIĄ! Nie przekraczaj zalecanej dawki.

SKŁAD

Poza bardzo wysokim stężeniem związków semiochemicznych, UNRESISTIBLE® zawiera również związki niestosowane w produktach dla osób heteroseksualnych. Jeden flakon zawiera aż 5 (tak, pięć!) feromonów - w tym zupełnie nowe, których nie było nawet w takich produktach jak PHEROMAX czy BTB. Dlaczego aż 5 różnych związków? Ponieważ każdy feromon posiada unikalną charakterystykę, która w odmienny sposób wpływa na zachowania kobiet wokół Ciebie, które je wdychają. Odpowiednie proporcje zastosowanych substancji potęgują efekt, na jakim ci zależy. Oto one:

Estratetraenol – Najważniejszy feromon seksualny kobiety. Wpływa na funkcjonowanie mózgu osób wdychających. Sprawia, że inne kobiety postrzegają Cię jako bardziej kobiecą i atrakcyjną. W kontekście seksualnym feromon ten zwiększa podniecenie aż o 200%. Jest to tzw. feromon "miłości".

Androstanone - Zwiększa życzliwość kobiet. Osoba nosząca zyskuje więcej uwagi ze strony innych. Znacząco zmniejsza dystans między Tobą a otaczającymi Cię ludźmi.

Copulins - (od słowa "kopulować") naturalny element wydzielin pochwowych, wytwarzanych podczas pobudzenia seksualnego. Zauważono, że blokuje zdolność obiektywnego oceniania atrakcyjności. Podczas eksperymentów, wdychający kopuliny oceniali ludzi jako bardziej atrakcyjnych, czasami dając wręcz wyższe noty osobom mniej atrakcyjnym, a niższe atrakcyjnym.
Androstenone – Feromon dominacji. Dzięki niemu emanujesz dominującą mocą (efekt silnej liderki). Zauważono też, że skóra osób, które są "urodzonymi" przywódcami, naturalnie wytwarza więcej Androstenonu od innych. Stajesz się bardziej asertywna, stanowcza, konsekwentna. Inne kobiety postrzegają Cię jako osobę konkretną i zdecydowaną. Jeden z najsilniejszych feromonów atrakcyjności znanych człowiekowi. Stymuluje aktywność seksualną.


Alfa-Androstenol - feromon, który zwiększa ilość konwersacji, rozmów, poprzez sprawianie, że myśli płyną bardziej płynnie. Może poprawić Twoje umiejętności werbalne, komunikacyjne i pomóc Ci stać się osobą bardziej towarzyską, otwartą, radosną i pewną siebie. Kobiety, który wdychają Alfa-Androstenol są bardziej skłonne do zainicjowania kontaktu oraz są bardziej otwarte na kontakty z innymi kobietami. Właśnie z tego powodu, feromon ten określany jest często jako "feromon przyjazności i otwartości".
INFORMACJE TECHNICZNE:
OPAKOWANIE: 12ml szklany flakon w kolorze złotym (Woman) lub czarnym (Man)
APLIKACJA: metalowa kulka (typu roll-on)
POSTAĆ: oleista (olejek feromonowy)
SKŁAD: 5 współgrających ze sobą feromonów
ZAWARTOŚĆ FEROMONÓW: 60 mg
STĘŻENIE: ponad 5 mg/ml
WYDAJNOŚĆ: 12 miesięcy częstego stosowania

UŻYWAĆ Z OSTROŻNOŚCIĄ! Wysoce stężony koncentrat feromonowy. Tylko do użytku zewnętrznego.
Używać jak standardowe perfumy.

ZOBACZYSZ EFEKT LUB ODDAMY CI PIENIĄDZE!


Poza Twoim standardowym prawem do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni, w Feromony.pl otrzymujesz dodatkowo - unikalną gwarancję. Polega ona na tym, że otrzymujesz rok (365 dni) na przetestowanie zakupionego produktu. Jeśli w tym czasie stwierdzisz, że feromony nie działają, dokonujesz zwrotu i otrzymujesz pieniądze na swoje konto. A więc, albo zobaczysz efekt, albo oddamy Ci pieniądze. Zachowaj jedynie paragon. My wiemy, że feromony działają, ale co do tego musisz być przekonany Ty, nie my.
Szczegóły: Gwarancja działania

Dodatkowe informacje:
- Jesteśmy legalnie działającą firmą, zarejestrowaną w Polsce, z 20-letnim doświadczeniem na rynku feromonów,
- Wszystkie dane, które wpisujesz są chronione (nie udostępniamy ich nikomu), szyfrowane (SSL Symantec) i zgodne z RODO,
- Wysyłamy w każde miejsce świata
- Możesz zamówić w pełni anonimowo (odbierasz w Paczkomacie)
- Sprawdź również opinie o nas w niezależnym serwisie Opineo
KUP TERAZ:
dla kobiet, które kochają kobiety

399zł


Wysyłka: z samego rana


Wszystkie podane ceny zawierają podatek VAT i są cenami ostatecznymi.
WYSYŁAMY ZA:  

 dni,  godz :  min  sekZAMAWIASZ ANONIMOWO!

Twoją paczkę wyślemy w małym, białym, kartonowym pudełku o wymiarach 20x14x4cm, które w żadnym wypadku nie ujawnia zawartości przesyłki!
W żadnym miejscu nie widnieje napis "feromony". Nigdzie na zewnątrz pudełka nie ma informacji o produkcie czy też preferencji seksualnej.
Dodatkowo, dla Twojej dyskrecji - nadawcą jest firma "Inter Technologie".

PACZKOMATY

Co więcej - możesz odebrać paczkę całkowicie dyskretnie - osobiście z "szafy" Paczkomatów i nie musisz tłumaczyć się kurierowi, listonoszowi, czy też sąsiadce co zamówiłaś. W Paczkomacie wpisujesz kod odbioru (który otrzymasz w wiadomości SMS) i odbierasz paczkę w 2 minuty. Dyskretnie.


Co inni myślą o UNRESISTIBLE? Rozwiń opinie klasycznej wersji produktu (dla osób heteroseksualnych).


^ Dodaj powyżej produkt do koszyka ^

Ten produkt
kupiło dziś 7 osób


39 opinii o UNRESISTIBLE:
(niektórzy klienci, w zamian za dodatkowy rabat, wyrazili zgodę na wykorzystanie swojej fotografii)
"Ponieważ stosuje feromony od dłuższego czasu,UNRESISTIBLE zamówiłam bez żadnych obaw, ale ich działanie przerosło moje oczekiwania. Wszystkie feromony dodają odwagi,pomagają w kontaktach czy to w pracy czy towarzyskich, zwiększają atrakcyjnośc,potęgują namiętność i wiele zalet można by tu jeszcze wymienić. Unresistible użyłam odrobine na imprezę i nie mogłam uwierzyć, tylu ludzi co w ciągu tego jednego wieczoru, nie poznałam w ciągu roku. Nigdy nie byłam tak rozmowna,uwodzilam cała sobą bez więk... ROZWIŃ »   szego wysiłku, każdy chciał ze mną rozmawiać, przebywać w moim towarzystwie. Szczerze, to MAGIA...prawdziwego działania nie sposób opisać słowami. Tak, to prawdziwa bomba feromonow. Cena w stosunku do efektów niska. Dziś, znając ich działanie zaplacilabym nawet dużo więcej. Polecam." ZWIŃ ↑

Feromony: UNRESISTIBLE
 
"Mam niemałe doświadczenie w kwestii Feromonów. Próbowałem już BTB, Pheromax, P6, NPA. Stosowałem również RAW ANDROSTENOL, RAW ANDROSTENONE, RAW ANDROSTADIENONE. Mogę powiedzieć, że wszystkie z nich działają rewelacyjnie. Ostatnio miałem okazje testować nową markę feromonów UNRESISTIBLE zakupem zapoznałem się z opisem produktu, którą znalazłem na stronie Feromony.pl, następnie po otrzymaniu przesyłki postanowiłem je wypróbować w dość nietypowy sposób, Tego samego dnia miałem zaplanowaną lekcję j... ROZWIŃ »   ęzyka obcego, za pośrednictwem komunikatora „skype” ku mojemu zaskoczeniu po kilku minutach poczułem coś w rodzaju dodatkowego zastrzyku energii, poczułem się znacznie bardziej wyluzowany jak by w jednej sekundzie ktoś włączył przycisk „Turbo”, w tym samym momencie poczułem, że nie mam żadnych oporów by mówić w języku, którego się uczyłem, zacząłem wypowiadać się bardzo swobodnie i rozmowa w tym języku przestała mi sprawiać trudności… To było to niesamowite doświadczenie, które przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Następnego dnia postanowiłem wypróbować UNRESISTIBLE w pracy zauważyłem, że wielu ludzi, w tym przełożonych, zaczęło mnie znacznie lepiej traktować, jakby po prostu szukali kontaktu ze mną, nawet ludzie, którzy wcześniej nie chętnie liczyli się z moją opinią prosili mnie o opinie w wielu sprawach bieżących… Takiego efektu również się nie spodziewałem, muszę przyznać, że momentami bywało to nawet krępujące. W kwestiach damsko męskich również byłem bardzo pozytywnie zaskoczony... Postanowiłem je wypróbować wieczorem poszedłem z kolegami do baru, jak wielokrotnie wcześniej stosowałem feromony, tylko tym razem użyłem mojej nowej broni UNRESISTIBLE wiedziałem jak bardzo różnego rodzaju feromony potrafią być pomocne na w nawiązywaniu nowych relacji damsko męskich. Zauważyłem, że wiele pań po prostu do mnie zagadywało, nawet co było nieco krępujące partnerki kolegów ignorowały ich, dosłownie szukając sposobności by zemną porozmawiać. Udało mi się poderwać naprawdę niesamowitą dziewczynę i spędziliśmy razem chyba najwspanialszy wieczór w moim życiu." ZWIŃ ↑

Feromony: UNRESISTIBLE
 
"To jest rewolucyjny produkt, który podnosi poprzeczkę konkurencji bardzo wysoko. Stosowałem wszystkie możliwe do kupienia w Polsce feromony ale Unresistible to zupełnie coś innego. Skuteczność stu procentowa w działaniu w pracy, domu, szkole, na randce dzięki synergii składników o konkretnej proporcji. Działa na większość ludzi. Stosując te feromony człowiek się rozleniwia bo nie musi nic robić a "wszystko podawane jest na tacy". Oprócz szerokiego działania (na siebie i otoczenie) nowatorska rec... ROZWIŃ »   eptura na bazie olejowej gwarantuje długie działanie (w praktyce jedna dawka- ok 1 cm kw. na cały dzień). Trzeba zwrócić uwagę żeby nie przedawkować ponieważ koncentracja feromonów jest ekstremalna. Reasumując jestem szczęśliwy bo znalazłem feromony, które odmieniły moje życie." ZWIŃ ↑

Feromony: UNRESISTIBLE
 
"Unresistible działa bardzo precyzyjnie a zarazem subtelnie. Efekty widać już po kilku sekundach rozmowy, gdy kobieta zaczyna bardziej się tobie przyglądać. Moja fryzjerka zaczęła mnie podrywać tak po 10 minutach na fotelu, a klientki nie chcą wypuszczać z biura. Na mnie działa bardzo rozluźniająco poprawia mi humor i dodaje pewności siebie. Faceci w moim otoczeniu stają się bardziej weseli i chętniej rozmawiają. Cały czas eksperymentuję z ilościami ale widzę że dwa krótkie maźnięcia działają ide... ROZWIŃ »   alnie i widać efekty kilka godzin. Stosuję go w pracy na przemian z BTB i NPA w zależności z kim planuję rozmawiać i co osiągnąć. Zdecydowanie najlepiej działa na kobiety, po kilku minutach rozmowy są chętne spełnić każde polecenie. W porównaniu do Feromax mam wrażenie że jest bardziej subtelny, delikatniejszy ale za to bardziej precyzyjny. Zdecydowanie polecam ten produkt do pracy, klubu, czy nawet na zakupy bo Panie po chwili zaczynają się za tobą oglądać." ZWIŃ ↑

Feromony: UNRESISTIBLE
 
"Rewelacja :))))Kto nie aplikuje nie wierzy"

Feromony: UNRESISTIBLE
 
"wyrazny i przyciagający uwagę, zmieszany z innymi perfumami naprawdę sprawia ze każdy zapach perfumy kobieta wciąga nosem i już nie chce odejść:) jest na niewidzialnej smyczy:)"

Feromony: UNRESISTIBLE
 
"To co otrzymałem przerosło moje oczekiwania. Zacznę od tego że fermony otrzymałem w prostokątnym pudełku elegancko zapakowane. Sam flakonik mały i bardzo poręczny. Zacząłem testować fermony na uczelni. Powiem tyle coś niesamowitego. Sam czuje się bardziej pewien siebie, staje się bardziej wyluzowany i pełen energii ;) Dziewczyny stały się bardziej otwarte, rozmowie, widać że interesują się moja osobą. (Co nie miało miejsca wczesniej) ;) w moim związku to już nie idzie opisać. Moja dziewczyna sta... ROZWIŃ »   ła się zazdrosna, cały czas wypisuje, szuka okazji do bliższego kontaktu ze mną. (Nigdy tak się nie zachowywala) ;) Uważam że nie ma lepszych feromonów niż UNRESISTIBLE. Idealnie sprawdzają się w każdej sytuacji." ZWIŃ ↑

Feromony: UNRESISTIBLE
 
"UNRESISTIBLE to najlepszy produkt jaki stosowałem! Ludzie sami mnie zaczepiają, kobiety są bardzo rozmowne, w rozmowie bywa, że nie dopuszczają mnie do słowa. Od razu zauważyłem efekty co daje mi niesamowitą pewność siebie. Moje kontakty z kobietami bardzo się zmieniły. Polecam go wszystkim! Ten produkt działa o wiele dłużej niż inne feromony."

Feromony: UNRESISTIBLE
 
"To jest wręcz niewiarygodne w jaki sposób te feromony wpłynęły na moje życie! Co prawda teraz jestem w trakcie bardzo ważnych zmian ale dzięki tym feromonom zdobyłam niesamowitą pewność siebie, mam wiarę w to, że wszystko się uda, ludzie którzy mnie otaczają są bardziej życzyliwi, przychylni i pomocni. Zreszą moje spojrzenie na wiele spraw jest bardziej optymistyczne. Czyli feromony zmieniają moje życie na lepsze dając mi tym samym wiele przyjemności! Gorąco polecam!"

Feromony: UNRESISTIBLE
 
"Jak dotąd to najbardziej skuteczny i najłatwiejszy w aplikacji feromon jaki używałem. DODodatkowo działa wyjątkowo długo - nawet ponad 12 godzin. Po odpowiedniej aplikacji (nie za dużo) jego zapach daje się idealnie pokryć perfumami. Po wywietrzeniu perfum nie zostawia charakterystycznego dla innych feromonów zapachu. Jeśli chodzi o działanie na mnie to jest idealnie zrównoważone. Zwiększa moją aktywność, zmniejsza zmęczenie a w chwilach bliskości zwiększa poziom podniecenia. A działanie na płeć... ROZWIŃ »   piękną... Najlepszym przykładem niech będzie to, jak po aplikacji Irresistible o 10 rano o 16 poszedłem pobiegać. Jak biegłem to zauważyłem że ktoś za mną jedzie na rowerze. To była kobieta. I jechała tak za mną prawie godzinę. W końcu się zatrzymałem i po krótkiej rozmowie mam jej numer telefonu ;). " ZWIŃ ↑

Feromony: UNRESISTIBLE
 
"Unresistible są trochę mniej "agresywne" niż pheromax, wydaje mi się że powodem tego są dodatkowe inne feromony. Stosując pheromax czuję wyraźne pożądanie u partnerki, podniecenie w kontakcie seksualnym staje się podbite do granic możliwości. Z Unresistible jest trochę inaczej: podbijają podniecenie jednak jest to stonowane, dają taki efekt zauroczenia. Sytuacja z dnia dzisiejszego; kupowałem truskawki i widziałem ze dziewczyna która mi je sprzedaje jest zauroczona, uśmiecha się i inaczej patrz... ROZWIŃ »   y, kiedy na koniec zażartowałem "Mam nadzieję że nie pęknie (foliówka) bo będę musiał jeszcze raz Cię odwiedzić" dziewczyna szybko rzuciła słowem "Pęknie" po czym wpadła w dezorientacje ;) na zwykle dni lepiej sprawdzi się Unresistible - feromony nie będą działały tak drażniąco na kumpli, którzy chcieliby być samcami alfą, raczej rozluźniają atmosferę w przeciwieństwie do Pheromaxa. Te feromony muszà mieć coś wspólnego z chikarą, bo podobnie jak one działają świetnie na starsze, dużo starsze kobiety. Kiedy rozmawiam z matkami koleżanek to dają podobny efekt w stylu "gdybym była w twoim wieku to bym za tobą latała". Te feromony raczej dają poczucie przywiązania, czuć w nich trochę stabilność ale z drugiej strony jest to podniecenie ekscytacja i zauroczenie. Polecam na co dzień, tak jak mowilem nie będzie tak agresywnie jak przy Pheromaxie lub BTB gdy da się ich trochę za dużo. Wielki plus za dozownik; tymi kroplomierzami ciężko władać, a tu mamy kulkę i robimy nią kreskę." ZWIŃ ↑

Feromony: UNRESISTIBLE
 Łączna ilość opinii dla UNRESISTIBLE: 39
0 Strona:   1 2 3 4 Następna »