PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU
PREMIERA:
FEROMONY TYLKO DLA KOBIET!
PREMIERA- FEROMONY TYLKO DLA KOBIET!


FEROMONY TRUST - WIELKA PREMIERA!

Drogie Panie! Mamy dla Was coś wyjątkowego! Czekaliśmy bardzo długo, aby móc przedstawić Wam nowy produkt! Poznajcie TRUST - Feromony tylko i wyłącznie dla kobiet! Eliksir zaufania i atrakcyjności, zamknięty w 30ml flakonie!

Sięgnij po niego, gdy chcesz:
  • zwiększyć zaufanie (zarówno swoje, jak i otaczających Cię osób)
  • podkreślić własną kobiecość,
  • zwiększyć pewność siebie,
  • emanować seksapilem.

Opinie Klientek:


Jesteś Wyjątkowa

Zasługujesz na unikalne doświadczenia. Każdy flakon TRUST zawiera 3,4 mg wysoko skoncentrowanej substancji aktywnej, która wpływa na to, jak odbierają Cię inni ludzie. Spraw, aby otoczenie postrzegało Cię jako kobietę silną, zmysłową, o niepohamowanym uroku osobistym! Zadaniem Trust jest podkreślić Twoją pewność siebie i seksapil.

Każdy flakon Trust zawiera mieszaninę specjalnie dobranych feromonów, które mają wpływać na zwiększenie zaufania osób Cię otaczających, a także poprawę Twojego nastroju. Substancje w nim zawarte wpływają na receptor lemieszowy VNO, pobudzając stosowne obszary w mózgu odpowiedzialne za reakcje bezwarunkowe.

Wpływ feromonów
Wyjątkowy zapach
Elegancka fiolka

Bo Jesteś Wyjątkowa...

Zaufanie innych

Zaufanie innych


Feromony TRUST to propozycja dla kobiet, które chcą zwiększyć swoje zaufanie w relacjach z innymi ludźmi. Formuła produktu zawiera składniki aktywne, dzięki którym otoczenie zaczyna Cię odbierać ją jako osobę godną zaufania. Feromony TRUST to skuteczny sposób na poprawę relacji interpersonalnych i osiągnięcie większej asertywności.

Poprawa relacji interpersonalnych
Gdy zależy Ci na budowaniu lepszych relacje z innymi ludźmi
Skuteczne komunikowanie się
Gdy zalezy Ci na klarowności Twojego przekazu
Większa otwartość
Gdy zależy Ci na większym zaufaniu i otwartości

Zaufanie do siebie


W dzisiejszym szybkim świecie potrzebujesz ufać sobie. Wiedzieć, że podejmujesz decyzje najlepsze z możliwych. Feromony Trust pomagają Ci zwiększyć zaufanie do samej siebie. Związki aktywne zawarte w każdym 30ml flakonie wpływają na to jak dobrze czujesz się we własnej skórze. Popraw swój nastrój, zwiększ pewność siebie, zwiększ wiarę we własne możliwości.

Zwiększ pewność siebie
Gdy zależy Ci na podniesieniu samooceny i efektywność działania
Popraw nastrój
Gdy chcesz czuć się dobrze w każdej sytuacji
Uzyskaj większy spokój
Gdy zależy Ci na opanowaniu i cierpliwości

Zapach Kobiety

Feromony Trust dla kobiet to niezwykły produkt, który posiada lekko kwiatowy i tajemniczy zapach. Na pierwszym planie wychodzi wyniosła paczuli, emanująca pewnością siebie i niezależnością. Czarna porzeczka przyłącza się do niej, wprowadzając nutkę tajemniczości, nadając mu niepowtarzalny charakter.

Nagle, na scenie pojawia się romantyczny taniec fiołków z różą. Fiołki są delikatne i pełne zmysłowości, przypominają o uczuciu pierwszej miłości. Róża czyli symbol piękna i zaufania, dodaje elegancji, wdzięku i namiętności, tworząc pełną harmonię zapachu. W tle unosi się delikatna bergamotka, która nadaje całości świeżości.

Następnie do bukietu dołączają orchidee, które wnoszą nuty intymności. Delikatny bursztyn z piżmem i drzewem sandałowym nadają zapachowi głębi, a lilie otulają go swoją opiekuńczością i zaufaniem.


Paczuli

Porzeczka Czarna

Fiołki

Róża

Bergamotka

Orchidee

Bursztyn

Piżmo

Drzewo Sandałowe

Lilie

Zapach Kobiety

Feromony Trust dla kobiet to niezwykły produkt, który posiada lekko kwiatowy i tajemniczy zapach. Na pierwszym planie wychodzi wyniosła patchouli, emanująca pewnością siebie i niezależnością. Czarna porzeczka przyłącza się do niej, wprowadzając nutkę tajemniczości, nadając mu niepowtarzalny charakter.

Nagle, na scenie pojawia się romantyczny taniec fiołków z różą. Fiołki są delikatne i pełne zmysłowości, przypominają o uczuciu pierwszej miłości. Róża czyli symbol piękna i zaufania, dodaje elegancji, wdzięku i namiętności, tworząc pełną harmonię zapachu. W tle unosi się delikatna bergamotka, która nadaje całości świeżości.

Następnie do bukietu dołączają orchidee, które dodają nuty intymności. Delikatny bursztyn z piżmem i drzewem sandałowym nadają zapachowi głębi, a lilie otulają go swoją opiekuńczością i zaufaniem.

Skład:


Patchouli

Porzeczka Czarna

Fiołki

Róża

Bergamotka

Orchidee

Bursztyn

Piżmo

Drzewo Sandałowe

Lilie


Idealny wybór
do związku.


Zaufanie jest podstawowym elementem każdego związku.

To uczucie pozwala nam otworzyć się przed drugą osobą, dzielić się emocjami i tworzyć trwałe więzi.

To idealny wybór dla par, które chcą tworzyć relację pełną zaufania, zrozumienia i miłości.


Jakie feromony
posiada Trust?

Idealnie dopasowane feromony tylko dla kobiet:

Estratetraenol

Feromon kobiecy. Seksapil w płynie. Zapach kobiety atrakcyjnej i seksualnej. Mężczyźni będący pod wpływem Estratetraenolu postrzegają stosującą jako bardziej kobiecą. W sytuacji intymnej zwiększa podniecenie mężczyzn o 200%. Natychmiast zwiększa stan pobudzenia kobiet i zmniejsza zmęczenie. Udowodniono, iż mężczyźni preferują kobiety, które pachną Estratetraenolem

Methylo-
estratetraenol

Feromon, który nazywany jest modulatorem nastroju. Poprawia samopoczucie , obniża niepokój i lęk.Prowadzi do poczucia bezpieczeństwa i wewnętrznego ładu. Rolą Methyloestratetraenolu w produkcie Trust jest wpływanie na osobę stosująca, aby czuła się bezpiecznie niezależnie od okoliczności.

Alfa - Androstenol

Feromon, który sprzyja bardziej otwartym i swobodnym interakcjom. Wzmacnia twoje umiejętności komunikacyjne. Dzięki niemu stajesz się bardziej towarzyska, otwarta, radosna i pewna siebie. Kobiety, które wdychają ten feromon, częściej inicjują kontakty i są bardziej otwarte na relacje z innymi kobietami. Dlatego nazywa się go często "feromonem przyjaźni i otwartości."

Beta - Androstenol

Feromon, który błyskawicznie tworzy głębokie połączenie z osobą, która nosi go na swojej skórze. Powoduje, że ludzie stają się bardziej otwarci i skłonni do zaufania tobie, odsłaniając swoje ukryte emocje. Może być kluczem do budowy silnych relacji i więzi między tobą a osobą przeciwną płci. Ten feromon z pewnością przyczyni się do poprawy twoich relacji z partnerem życiowym.

Feromony 3 Generacji

Feromony, które wpływają na Twój spokój, wewnętrzne odprężenie i poczucie bezpieczeństwa. Rola feromonów 3 generacji w produkcie Trust polega na umożliwieniu Ci wejścia w stan naturalnej harmonii, co przejawia się w tym, że czujesz się lepiej sama ze sobą, Twoje ciało jest bardziej zrelaksowane i rozluźnione, a Ty odczuwasz większe poczucie dystansu do otaczającego Cię świata.

6 lat badań

Obejrzyj wideo:


"Zaawansowana kompozycja, wysoka koncentracja i co najważniejsze, cudowna esencja zapachowa w pięknym flakonie. To gwarancja atrakcyjności i tego, że będziesz czuła się lepiej w każdej sytuacji. Jesteśmy dumni, że możemy przekazać Wam mieszaninę, która zmienia życie - TRUST"

Włącz wideo


"Zaawansowana kompozycja, wysoka koncentracja i co najważniejsze, cudowna esencja zapachowa. W pięknym flakonie. To gwarancja atrakcyjności i tego, że będziesz czuła się lepiej w każdej sytuacji. Jesteśmy dumni, że możemy przekazać Wam mieszaninę, która zmienia życie - TRUST"Informacje
techniczne


Przeznaczenie: dla Kobiet
Zapach: zobacz opis powyżej
Opakowanie: 30ml szklany flakon w poręcznym opakowaniu
Wydajność: 430 psiknięć
Ilość feromonów w butelce: 3,4 mg
Feromony zawarte w TRUST: Estratetraenol, Methyloestratetraenol, Alfa - Androstenol, Beta-Androstenol, Feromony 3 generacji
Aplikowana doza substancji: 79 mcl

TYLKO POTWIERDZONE NAUKOWO ZWIĄZKI AKTYWNE


Feromony TRUST - For Women, 30ml
Feromony TRUST
For Women, 30ml

  • Zwiększenie Zaufania i Otwartości
  • Zwiększenie Pewności Siebie
  • Zwiększenie Podniecenia w Sytuacjach Intymnych o 200%
  • Uspokajający Wpływ na Osobę Stosującą
  • Podkreślenie Twojego Seksapilu

289

KUP TERAZ »

"Made With Love!"

Kiedy wierzysz w siebie, cały świat zaczyna otwierać się na Twoje pomysły i wizje. Wszystko, co istotne w życiu zaczyna się od wiary w siebie

Zaufaj sobie i staw czoła każdemu wyzwaniu. Uwierz w siebie, a życie będzie prowadzić Cię ku realizacji najskrytszych marzeń. Otwórz się na możliwości niczym wiosenny kwiat. TRUST to feromony, dzięki którym będziesz bliżej spełnienia i pełni swojego potencjału. Niech Twoje życie będzie pełne zaufania, że poradzisz sobie zawsze i w każdej sytuacji.