PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU
Wydobądź swą dziką moc! Wydobądź swoją dziką moc!

IMPI MAN

Tylko dla mężczyzn. Pierwszy raz w Polsce.
KUP TERAZ »

Dzikość ujarzmiona

Feromony, o które pytaliście od lat, w końcu dostępne w Polsce. Przedstawiamy IMPI Man! IMPI to feromony wyłącznie dla mężczyzn, którzy gotowi są na pełną przyjemności podróż do prawdziwej męskości. To nie produkt dla pantoflarzy - to mocne feromony o niesamowitym zapachu, które służą do uwodzenia i prezentowania swojej seksualności i dominacji.

IMPI to feromony dla Ciebie, jeśli Twoim celem jest bycie pewnym siebie, ekstrawertycznym samcem alfa, który robi i mówi to, na co ma ochotę.
Jeśli lubisz onieśmielony widok kobiet na Twojej osobie, jeśli chciałbyś otrzymywać pytania - "wow... czym Ty tak świetnie pachniesz?", to jest to produkt stworzony dla Ciebie.

IMPI to afrykańska dzikość ujarzmiona w wieczorowym smokingu.
Zulu IMPI

Zulu Impi to pradawna grupa najpotężniejszych wojowników plemiennych w Afryce Południowej. Ich sukcesy, niezawodność, siła i status społeczny stawiały ich w tamtym czasie na szczycie pożądania najpiękniejszych kobiet. Fundamentem feromonów IMPI Man są substancje bazujące na sile plemienia Zulu Impi. To produkt do ścisłej grupy odbiorców - mężczyzn, dla których najważniejszy jest wysoki poziom męskiej wibracji.

IMPI Man transferuje afrykańską historię w teraźniejszość dzięki sprawdzonym olejkom eterycznym, połączonym z najskuteczniejszymi feromonami bazującymi na dominacji i męskości. Każdy flakon zawiera 4,5 mg specjalnie wyselekcjonowanych feromonów oraz wybrane afrykańskie olejki eteryczne. Całość tworzy 15 ml unikalnej kompozycji feromonowej, zamkniętej w szklanym flakonie, okrytym szarym korpusem z zabezpieczeniem.

"Bardzo Ciezko jest to zdefiniowac to trzeba poczuć :) Ja jestem zachwycony zapachem i odrazu czuje..."
Paweł
"Odrobina preparatu pod nosem wprawia mnie w bardzo dobry humor. W kwestii oddziaływania na otoczenie, to..."
Anonim
"ten zapach przyciąga... Wzrosły mi obroty w pracy, w życiu prywatnym same PLUSY czuję się..."
Grzegorz

Zobacz wszystkie opinie »

Maestria męskiej charyzmy

Stosuj IMPI, gdy chcesz, aby inni postrzegali Cię jako silnego, pewnego siebie mężczyznę. Mężczyznę, który wie jakie ma oczekiwania i w jakim kierunku podąża.

Wpływ IMPI na kobiety jest specyficzny. Podczas interakcji Androstadienon zawarty w IMPI wpływa na narząd lemieszowy, znajdujący się przy nabłonku węchowym kobiety, z którą rozmawiasz - wysyłając do niej podprogowe sygnały, świadczące o Twojej męskości i dominacji. Związki feromonowe stymulują jej ośrodek przyjemności w mózgu związany z emocjami i instynktem.

W wyniku tego możesz zauważyć, że kobiety częściej przebywają przy Tobie, nachylają się w Twoim kierunku, spoglądają na usta lub poprawiają włosy. Jednym słowem - wykazują większe zainteresowanie. Badania naukowe wykazały, że kobiety podczas wdychania Androstenolu i Androstadienonu, które zawiera IMPI, postrzegają mężczyzn jako bardziej atrakcyjnych, męskich i seksualnych. Dziś możesz wykorzystać to w swoim życiu.Feromony, których nie zapomnisz

IMPI to feromony zapachowe. Oznacza to, że otrzymujesz połączenie wysokiej jakości perfum z feromonami. Specjalnie dobrane afrykańskie olejki eteryczne doskonale przykrywają zapach feromonów. Masz gwarancję, że ta intensywna dawka substancji aktywnych jest doskonale ukryta. Dzięki temu zapach feromonów nie zostanie wykryty przez otaczające Cię kobiety ani mężczyzn. To zapach, którego nie zapomnisz - zarówno Ty, jak i kobieta, która przebywa w Twoim towarzystwie.

Tu woń piżma i feromonów łączy się z cytryną oraz pieprzem. Tworzą one unikalną, bogatą i niedostępną kompozycję zapachową, która prezentuje się w dwóch obliczach: z jednej strony IMPI zaskakuje dzikością i dynamizmem, a z drugiej strony rozpoznasz w nim wiele ekskluzywnej klasyki i nowoczesnej elegancji. To zapach mężczyzny z klasą i pazurem. Idealnie pasuje do eleganckiego mężczyzny w garniturze, wchodzącego do klubu. Uwodzisz z klasą.
To afrykańska dzikość ujarzmiona w wieczorowym smokingu.

Substancje:


 • Androstenon - ludzie zaczynają Cię postrzegać jako osobę silną, dominującą i stanowczą. Jesteś w centrum uwagi i wzbudzasz respekt.
 • Androstadienon - poprawia samopoczucie i zwiększa podniecenie kobiet, z którymi się spotykasz. Odpręża je i poprawia ich nastrój. Kobiety czują się przy Tobie bardziej otwarte i towarzyskie, spokojne oraz bezpieczne.
 • Androstenol - ułatwia nawiązywanie kontaktów. Tworzy aurę życzliwości i otwiera ludzi, stają się oni bardziej rozmowni. Zmniejsza onieśmielenie i jest sygnalizatorem młodości i zdrowia.
 • Methyloestratetraenol - modulator nastroju. Poprawia samopoczucie, obniża niepokój i lęk. Prowadzi do poczucia bezpieczeństwa i wewnętrznego ładu.Informacje Techniczne:

Ten produkt
kupiło dziś 7 osób

 • Przeznaczenie: Tylko dla mężczyzn
 • Ilośc feromonów: 4,5 mg
 • Stężenie feromonów: 0,3 mg/ml
 • Pojemność: 15 ml
 • Butelka: Szklany flakon chroniony aluminiową obudową z zabezpieczeniem
 • Zapach: Piżmowy, elegancki, cytrynowo - pieprzowy, słodki, aldehydowy
 • Skład: Androstenon, Androstadienon, Androstenol, Methyloestratetraenol, olejki eteryczne, substancje perfumowane.
 • TYLKO POTWIERDZONE NAUKOWO ZWIĄZKI AKTYWNE
  Jak IMPI odbierają Klienci?

  "Moje odczucia z jego zastosowania przeszły moje najśmielsze oczekiwanie. Jest jeszcze lepiej niż po EDGE ! :) Poczułem się w nich niezwykle pięknie duchem, pojawiła się jasność umysłu, lekkość myślenia, płynność mowy i ta pewność siebie (ale taka pozytywna, niebufonowata) dała mi pewność, że był to doskonały pomysł z jego zakupem u Państwa :).

  Na pewno są to feromony o dużo większej sile i spektrum działania, dlatego trzeba ich używać w mniejszej konsystencji (w moim przypadku max 1 psik). Myślę, że warto podkreślić zapach, który jest tak piękny i zniewalający! [...]. Nie wiem czy spodobam się Płci Pięknej... ale z tym zapachem sam sobie się podobam!"
  IMPI MAN


  Unikalny, męski zapach
  do zastosowania w klubie, na co dzień, w biznesie
  Wpływ na podświadomość kobiet


  289

  KUP TERAZ »