PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU

Jakie feromony kupić?

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem feromonów i zadajesz sobie pytania:
Jakie feromony kupić? Które feromony są najlepsze? Które dadzą najlepsze efekty?
Przychodzimy z pomocą!


Jeśli chcesz kupić feromony, warto zastanowić się nad tym, co chcesz dzięki nim osiągnąć w danym momencie. Zadaj sobie pytania - w jakim celu chcesz je stosować? W czym mają Ci pomóc? Jaki efekt chcesz uzyskać? Czy chcesz skupić się na poprawie relacji w pracy, czy też mają sprawić, aby partner/ka patrzył/a na Ciebie z większym pożądaniem? Może chcesz zwiększyć pewność siebie oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi ludźmi? Na koniec warto zadać sobie pytanie - czy wolisz produkt zapachowy, a może bezwonny?

Dlaczego odpowiedni wybór feromonów jest tak ważny?

Abyśmy mogli w pełni czerpać z korzyści, jakie dają nam feromony, muszą być one stosowane zgodnie z ich przeznaczeniem.

Preparat, który jest stworzony do poprawy relacji w pracy czy też negocjacji, nie sprawdzi się tak dobrze, gdy naszym celem jest uwodzenie. Okazuje się, że chcąc zbliżyć się do drugiej osoby nie zawsze jeden konkretny produkt będzie tym właściwym. Może jesteś osobą, która ma trudność w bezpośrednim kontakcie i potrzebujesz większej pewności siebie, aby zrobić ten krok dalej? ...a może jesteś nad wyraz towarzyski i przebojowy, ale potrzebujesz po prostu zwiększyć atrakcyjność dzięki feromonom? Są to różne przypadki i różne produkty, które mogą pomóc mimo, że cel jest taki sam.

Każdy z nas różni się również wrażliwością, dlatego kupując feromony nie należy sugerować się tylko i wyłącznie opiniami innych osób, którym dany produkt oraz dawka się sprawdziła. Przy odpowiednim doborze feromonów najważniejsze jest testowanie różnych dawek, w przeróżnych okolicznościach i obserwowanie własnego samopoczucia oraz reakcji ludzi w otoczeniu (potrafią być zdumiewające!)

Feromony zapachowe, a bezwonne

Jakie feromony kupić - zapachowe, czy też bezwonne? Wybierając feromony, należy zadać sobie pytanie, czy chcemy, aby preparat posiadał nutę zapachową, czy też nie. Każdy z preparatów, nawet jeśli jest bezwonny, posiada własną, unikalną woń feromonową. To, czy ją czujemy i czy jest to dla nas zapach przyjemny, to kwestia indywidualna.

Istnieją badania naukowe pokazujące jak różnorodnie może być wyczuwalna woń feromonowa. Około 30% populacji nie wyczuwa w ogóle zapachu feromonów. Pozostała większość, ocenia zapach ten jako rzadki, intrygujący, przywodzący na myśl wanilię lub jagody.

Przy zakupie feromonów bezzapachowych, zalecane jest stosowanie własnych perfum. Działanie perfum w żaden sposób nie ogranicza skuteczności feromonów. Warto stosować feromony z perfumami, ponieważ feromony działają na umysł podświadomy, natomiast perfumy na umysł świadomy. Działając na poziomie dwóch obszarów, zwiększamy tym swoją atrakcyjność oraz powodzenie.

Feromony, stymulując narząd nosowo-lemieszowy, tzw. VNO, znajdujący się w przegrodzie nosowej, kierują impulsy bezpośrednio do podwzgórza mózgu, które z kolei jest odpowiedzialne za bezwarunkowe, instynktowne reakcje ludzkie. Ich działanie odbywa się bez udziału umysłu świadomego. Gdy, natomiast, stosujesz dodatkowo perfumy, wpływasz na drugą osobę również na poziomie świadomym. Każdy z nas ma słabość do pięknego i uwodzącego zapachu. Wpływ, jaki wywierasz na innych jest wówczas dublowany - perfumy zadziałają na umysł świadomy, natomiast feromony na umysł nieświadomy.

Jakie rodzaje feromonów można kupić?

Feromony obecnie stosowane są na co dzień, w pracy, związku oraz uwodzeniu i wzmacnianiu pożądania.

Feromony do pracy

Feromony na co dzień

Feromony do związku

Feromony do uwodzenia


Każdy z nas reaguje inaczej, dlatego ważne są testy i odpowiedni dobór preparatu. Feromony są dodatkiem do naszej osobowości. Dobrze dobrany produkt, potrafi zdziałać wiele dobrego w naszym życiu. Dzięki nim, zdobędziemy uwagę osoby, na której nam zależy, na nowo wzbudzimy dawne uczucia, które być może w codziennym pędzie życia, delikatnie przygasły. Podczas intymnych momentów z drugą osobą, przeżyjemy niesamowite wspólne chwile, pełne namiętności i pożądania. Na co dzień możemy dostrzec miłe gesty i więcej uśmiechu od otaczających nas osób.

Jeśli wciąż masz wątpliwości, zastanawiasz się jakie feromony kupić, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością doradzimy w zakupie i pomożemy w doborze odpowiednich feromonów do Twojej osobowości.