PLEASE WAIT
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
MENU
MENU

Jak działają feromony?


Feromony są atrybutem atrakcyjności. Należy mieć na uwadze, że w praktyce feromony nie posiadają własnego zapachu, lub jest on delikatny. Gdy kobieta, czy odpowiednio mężczyzna wyczuwa feromony, których użyjesz, zaczyna je podświadomie kojarzyć z Tobą, zwłaszcza jeśli dodatkowo stosujesz własne perfumy. Feromony wysyłają sygnały o gotowości seksualnej, przyciągając osobnika płci przeciwnej. Otoczenie postrzega Cię jako osobę bardziej atrakcyjną, zaczynasz interesować. Efekt jest natychmiastowy i widoczny wśród osób, które spotykamy po raz pierwszy, jak i wśród dawnych znajomych.


Wpływ feromonów na ludzi

Feromony często wykorzystywane są w klubach, barach, aby wzbudzić zainteresowanie płci przeciwnej. Zwiększają oni swój potencjał płciowy, ponieważ w ich oczach stają się bardziej atrakcyjni, przystojni i intrygujący. Kobiety, nieświadomie, stają się otwarte i chętne do nawiązania kontaktu. Mając na sobie feromony kobiety nie przejdą obok Ciebie obojętnie. Produkty przedstawione na tej witrynie są od kilkudziesięciu, do kilkuset razy bardziej stężone od marek aktualnie dostępnych na rynku. Jeżeli masz wątpliwości, zachęcamy do zapoznania się z podstroną Porównanie produktów.

Wykorzystanie feromonów w pracy

Feromony stosowane są bardzo często w celach służbowych. Poprzez zwiększenie kontaktu oraz otwartość współpraca z drugą stroną staje się łatwiejsza. Feromony podkreślają osobowość osoby, która ich używa. Lekarze mogą korzystać z ich pomocy, by uspokajać i wzbudzać zaufanie pacjentów. Akwizytorzy często kupują Relationship, ponieważ środki te pomagają w podpisywaniu umów, zawieraniu kontraktów, zwiększeniu sprzedaży własnych produktów i tym samym wzroście obrotów. Feromony wzbudzają szacunek oraz uległość.

Feromony na co dzień

Proszę zauważyć, że większość stron, na których sprzedawane są feromony, promuje swoje artukuły jako zwiększające atrakcyjność seksualną. My wiemy, że nasze produkty pomagają w codziennym życiu, nie tylko w relacjach damsko-męskich. Wywierają pozytywny wpływ na osoby nas otaczające. Nieważne, gdzie ich używasz, wszystko staje się łatwiejsze w sferze kontaktu z ludźmi. Taki efekt został uzyskany dzięki idealnym proporcjom między składnikami w produktach takich jak Relationshi, czy Perfect Ten. Są to proporcje odpowiadające naturalnemu stosunkowi feromonów wytwarzanych w ciele mężczyzny oraz kobiety. To, że ŻADEN inny produkt nie jest tak dobrze skomponowany, możesz sprawdzić na sobie.


Feromony pobudzają sferę seksualną osobników płci przeciwnej oraz wpływają na wybór przywódcy w zgrupowaniu i tworzenie więzi. Feromony wysyłają sygnały o gotowości seksualnej.JEDNE Z WIELU OPINII EKSPERTÓW:
Zbigniew Lew-Starowicz
wybitny polski seksuolog - specjalnie dla Feromony.pl
"Feromony są to substancje wydzielane i odbierane przez osobniki tego samego gatunku wywołujące specyficzną reakcję, w przypadku feromonów płciowych - seksualną. Ich cechą charakterystyczną jest bezwonność. Produkowane są m.in. przez skórę [gruczoły ekranowe w całej skórze, apokryfowe - głównie pod pachami, w pachwinach, w okolicy narządów płciowych,

odbytu, ust], obecne są również w innych wydzielinach [sperma, wydzielina pochwowa, ślina].

Feromony należą do głównego elementu tzw. chemii miłości i wywołują: odczuwanie pociągu do danej osoby, zakochanie się, euforię, sprzyjają osiąganiu orgazmu. Są nazywane "narkotykami miłości". Od niedawna są bardziej doceniane i wykorzystywane w celu zwiększenia atrakcyjności erotycznej a nawet leczenia zaburzeń pożądania i podniecenia seksualnego.

Jedną z dróg ich przekazywania jest pocałunek. Feromony działają poprzez narząd lemieszowy poza naszą świadomością. Wpływają na rytm alfa mózgu, poziom hormonów i neuroprzekaźniki. U ludzi działają na różnych poziomach np. mężczyzna-kobieta, mężczyzna-mężczyzna, kobieta-kobieta, rodzice-dziecko. "

Maciej "Merlin" Moroz
Trener uwodzenia i relacji damsko-męskich od 2005 roku
seduceyourlife.com
"Powiem szczerze, że niegdyś byłem bardzo sceptyczny w kwestii feromonów. Trochę traktowałem to jak te wszystkie super-garnki z telewizji, które zawsze okazywały się potem ściemą. Ale gdy zainteresowałem się szczególnie mocno socjobiologią, zaczęło do mnie docierać, że ma to naukowe podstawy i jest udowodnione. Zawsze staram się pomóc moim Kursantom w sposób

pewny i sprawdzony, aby stali się pewniejsi siebie i odnosili większe sukcesy w relacjach, bez względu na to, czy pragną gorączego romansu, czy szczęśliwego związku. Postanowiłem więc przetestować ich działanie i? Byłem w szoku! Na pewno podniosło się jeszcze bardziej moje libido i pewność siebie, ale przede wszystkim kobiety reagują znacznie przychylniej. Z mojego doświadczenia jako trener uwodzenia wiem, że pierwsze wrażenie to podstawa. I feromony zdecydowanie podnoszą ilość pozytywnych reakcji kobiet na zagadanie do nich - według moich szacunków nawet ponad dwu-, trzykrotnie. (Szczególnie mocno widać różnicę po tych najatrakcyjniejszych, najbardziej rozchwytywanych kobietach, choć sam nie jestem specjalnie wysoki, przystojny, a i mały brzuszek jest.) Teraz ZAWSZE polecam moim kursantom Feromony.pl, jako solidnego dopalacza ich umiejętności. "

Jakub B. Bączek
Trener Kadry Narodowej. Doprowadził polskich siatkarzy do złotego medalu na Mistrzostwach Świata, jakubbbaczek.pl
"Po kilku dniach od pierwszego użycia feromonów, w trakcie pracy z grupa kobiet otrzymałem pytanie "co to za zapach, którego używasz?". Nie pamiętam żeby ktoś pytał mnie o to odkąd używam tylko swoich perfum. Feromony The EDGE mają bardzo przyjemny zapach, który nie tylko nie koliduje z moimi normalnymi perfumami, ale wręcz uzupełnia ich aromat. Poza tym dodają

pewności siebie, więc warto je stosować. Być może też, choć nie mogę tego stwierdzić na 100%, podczas wystąpień publicznych czułem się pewniej dzięki feromonom. Na pewno warto spróbować."OPINIE STOSUJĄCYCH:
"NPA to dla mnie magia! Testowałem PHEROMAX który kumpel mi dał na "spróbowanie" zachęcił mnie do zakupu własnego feromonu. widząc rezultaty jakie uzyskałem po Pheromaxie byłem pod dużym wrażeniem, praca stała się przyjemnościa , czego nigdy bym się nie spodziewał. Nie chciałem wydawać tyle kasy, więc zdecydowałem się na NPA i stwierdzam, że jest równie skuteczne co Pheromax i nie żałuję, że właśnie NPA wybrałem. Dwa przechylenia buteleczki to moja idealna dawka, powinienem na początku pół kropli... ROZWIŃ »   ale narwany jestem i trafiłem ;D Efekty super kocham swoją pracę od czasu używania feromonów, wszyscy są nieprzyzwoicie mili ;)). Polecam niedowiarkom!!!" ZWIŃ ↑

Feromony: NPA
Feromony stosuje od: 12. lat
Zdjęcie za zgodą autora
"dzialaaaaaaaaaaaaaaaaa ! szok ! działa na facetów :)"

Feromony: PHEROMAX
Feromony stosuje od: 12. lat
Zdjęcie za zgodą autora


Sprawdź, które feromony najbardziej pasują do Twojej osobowości:

Przejdź do poradnika i dobierz feromony dla siebie »
Następnie przeczytaj:
Kto stosuje feromony? »