MENU
PLEASE WAIT.
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
783 301 684
Wszystko o feromonach
Badania Naukowe
Forum
Blog
Newsletter
Kontakt

Tłumaczenia najnowszych badań
nad ludzkimi feromonami

opublikowane przez Narodowy Instutut Zdrowia, w Narodowej Bibliotece Medycyny MEDLINE
W 2017 roku kolejne badania naukowe potwierdzają koncept istnienia ludzkich feromonów.
Stało się oczywiste, że feromony mają na nas większy wpływ, niż większość ludzi zdolna jest sobie wyobrazić. Poniższe badania potwierdzają, iż węch jest dla ludzi znacznie bardziej istotny niż percepcja wzrokowa, w tak ważnej kwestii jaką jest ludzka seksualność.

Na tej podstronie przedstawiamy Państwu tłumaczenia najnowszych badań dotyczące feromonów, opublikowane przez Narodowy Instutut Zdrowia, w Narodowej Bibliotece Medycyny (MEDLINE - wiodąca na świecie baza publikacji literatury medycznej), przeprowadzone przez lekarzy, laborantów, chemików, etnologów, seksuologów, psychologów oraz wielu innych naukowców z całego świata.
Łącznie badań: 86
Ostatnia aktualizacja: 26.01.2016r.
Aktywacja mózgu ludzkiego pod wpływem feromonów Odpowiedzi mózgu człowieka na wdychane feromony Wpływ Androstadienonu i Estratetraenolu na ocenę płci Film wykorzystany podczas badania wpływu feromonów na ocenę poziomu męskości i kobiecości Wariacje genu OR7D4 wpływają na percepcję zapachu Androstenonu i Androstadienonu Sylwetki chodu wykorzystanego podczas badania wpływu feromonów na ocenę poziomu męskości i kobiecości Reakcja heteroseksualnych i homoseksualnych osób podczas wdychania Androstadienonu i Estratetraenolu Przeciętne twarze wykorzystane do oceny atrakcyjności pod wpływem feromonowego bodźca Podstawowe ludzkie feromony Uśredniona reakcja emocjonalna w odpowiedzi na obserwowane twarze o wyrazie radosnym, zagniewanym i neutralnym, podczas wdychania feromonów oraz substancji kontrolnej (placebo) Ludzki gen OR7D4 jest selektywnie aktywowany przez Androstadienon oraz Androstenon.

Wybierz kategorię:

Wpływ feromonów na atrakcyjność, nastrój i zachowanie ludzi
Feromony matka-dziecko
Naukowe dowody na to, że ludzkie feromony wpływają na zmiany poziomu hormonów w mózgu innych ludzi
Geny, mózg
Wpływ feromonów na cykl menstruacyjny
Homoseksualizm
VNO, zmysł węchu
Pozostałe
Istotne odkrycia na temat feromonów ze świata zwierząt
Badania dotyczące Oksytocyny

Indeks terminów wykorzystanych w tłumaczeniach znajdziesz tutaj.


WSKAZÓWKA PRAWNA
"Za sprzedaż zapożyczonej bezprawnie witryny grozi grzywna lub do pięciu lat więzienia." Gazeta Prawna Nr 88 (1958) wtorek, 8 maja 2007 r.
Nie zezwala się na używanie, kopiowanie i inne wykorzystywanie treści witryn internetowych serwisu Feromony.pl oraz innych materiałów firmy Inter Technologie bez zgody autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone. © Inter Technologie 2017
Następnie przeczytaj:

zamknij
 
imieniny
Dziś obchodzimy imieniny Marka i Jarosława. Ci szczęściarze kupują u nas 15% taniej! Masz imieniny? Zrób sobie prezent! »
zamknij


 
Wysyłamy do USA!
Koszt wysyłki do USA to tylko 19,99zł!
Złóż zamówienie teraz, a już za kilka dni będziesz trzymać paczkę w swoich rękach!


Do kolejnej realizacji zamówień pozostało: 3godz:22min
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień w swojej przeglądarce. Rozumiem.