MENU
PLEASE WAIT.
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
783 301 684
Wszystko o feromonach
Badania Naukowe
Forum
Blog
Sklep »
Newsletter
Kontakt

Jak działają feromony?


Feromony są atrybutem atrakcyjności. Pobudzają sferę seksualną osobników płci przeciwnej oraz wpływają na wybór przywódcy w zgrupowaniu i tworzenie więzi. Należy mieć na uwadze, że w praktyce feromony nie posiadają własnego zapachu, lub jest on delikatny. Gdy kobieta, czy odpowiednio mężczyzna wyczuwa feromony, których użyjesz, zaczyna je podświadomie kojarzyć z Tobą, zwłaszcza jeśli dodatkowo stosujesz własne perfumy. Feromony wysyłają sygnały o gotowości seksualnej, przyciągając osobnika płci przeciwnej. Otoczenie postrzega Cię jako osobę bardziej atrakcyjną, zaczynasz interesować. Efekt jest natychmiastowy i widoczny wśród osób, które spotykamy po raz pierwszy, jak i wśród dawnych znajomych.

Wizualizacja wpływu feromonów na reakcje mózgu drugiego człowieka

Wpływ feromonów na ludzi

Feromony często wykorzystywane są w klubach, barach, aby wzbudzić zainteresowanie płci przeciwnej. Zwiększają oni swój potencjał płciowy, ponieważ w ich oczach stają się bardziej atrakcyjni, przystojni i intrygujący. Kobiety, nieświadomie, stają się otwarte i chętne do nawiązania kontaktu. Mając na sobie feromony kobiety nie przejdą obok Ciebie obojętnie. Produkty przedstawione na tej witrynie są od kilkudziesięciu, do kilkuset razy bardziej stężone od marek aktualnie dostępnych na rynku. Jeżeli masz wątpliwości, zachęcamy do zapoznania się z podstroną Porównanie produktów.

Wykorzystanie feromonów w pracy

Feromony stosowane są bardzo często w celach służbowych. Poprzez zwiększenie kontaktu oraz otwartość współpraca z drugą stroną staje się łatwiejsza. Feromony podkreślają osobowość osoby, która ich używa. Lekarze mogą korzystać z ich pomocy, by uspokajać i wzbudzać zaufanie pacjentów. Akwizytorzy często kupują Relationship Magic, ponieważ środki te pomagają w podpisywaniu umów, zawieraniu kontraktów, zwiększeniu sprzedaży własnych produktów i tym samym wzroście obrotów. Feromony wzbudzają szacunek oraz uległość.

Feromony na co dzień

Proszę zauważyć, że większość stron, na których sprzedawane są feromony, promuje swoje artukuły jako zwiększające atrakcyjność seksualną. My wiemy, że nasze produkty pomagają w codziennym życiu, nie tylko w relacjach damsko-męskich. Wywierają pozytywny wpływ na osoby nas otaczające. Nieważne, gdzie ich używasz, wszystko staje się łatwiejsze w sferze kontaktu z ludźmi. Taki efekt został uzyskany dzięki idealnym proporcjom między składnikami w produktach takich jak Relationship Magic, czy Perfect Ten. Są to proporcje odpowiadające naturalnemu stosunkowi feromonów wytwarzanych w ciele mężczyzny oraz kobiety. To, że ŻADEN inny produkt nie jest tak dobrze skomponowany, możesz sprawdzić na sobie.
JEDNE Z WIELU OPINII EKSPERTÓW:
Zbigniew Lew-Starowicz
wybitny polski seksuolog - specjalnie dla Feromony.pl
"Feromony są to substancje wydzielane i odbierane przez osobniki tego samego gatunku wywołujące specyficzną reakcję, w przypadku feromonów płciowych - seksualną. Ich cechą charakterystyczną jest bezwonność. Produkowane są m.in. przez skórę [gruczoły ekranowe w całej skórze, apokryfowe - głównie pod pachami, w pachwinach, w okolicy narządów płciowych,

odbytu, ust], obecne są również w innych wydzielinach [sperma, wydzielina pochwowa, ślina].

Feromony należą do głównego elementu tzw. chemii miłości i wywołują: odczuwanie pociągu do danej osoby, zakochanie się, euforię, sprzyjają osiąganiu orgazmu. Są nazywane "narkotykami miłości". Od niedawna są bardziej doceniane i wykorzystywane w celu zwiększenia atrakcyjności erotycznej a nawet leczenia zaburzeń pożądania i podniecenia seksualnego.

Jedną z dróg ich przekazywania jest pocałunek. Feromony działają poprzez narząd lemieszowy poza naszą świadomością. Wpływają na rytm alfa mózgu, poziom hormonów i neuroprzekaźniki. U ludzi działają na różnych poziomach np. mężczyzna-kobieta, mężczyzna-mężczyzna, kobieta-kobieta, rodzice-dziecko. "

Maciej "Merlin" Moroz
Trener uwodzenia i relacji damsko-męskich od 2005 roku
seduceyourlife.com
"Powiem szczerze, że niegdyś byłem bardzo sceptyczny w kwestii feromonów. Trochę traktowałem to jak te wszystkie super-garnki z telewizji, które zawsze okazywały się potem ściemą. Ale gdy zainteresowałem się szczególnie mocno socjobiologią, zaczęło do mnie docierać, że ma to naukowe podstawy i jest udowodnione. Zawsze staram się pomóc moim Kursantom w sposób

pewny i sprawdzony, aby stali się pewniejsi siebie i odnosili większe sukcesy w relacjach, bez względu na to, czy pragną gorączego romansu, czy szczęśliwego związku. Postanowiłem więc przetestować ich działanie i? Byłem w szoku! Na pewno podniosło się jeszcze bardziej moje libido i pewność siebie, ale przede wszystkim kobiety reagują znacznie przychylniej. Z mojego doświadczenia jako trener uwodzenia wiem, że pierwsze wrażenie to podstawa. I feromony zdecydowanie podnoszą ilość pozytywnych reakcji kobiet na zagadanie do nich - według moich szacunków nawet ponad dwu-, trzykrotnie. (Szczególnie mocno widać różnicę po tych najatrakcyjniejszych, najbardziej rozchwytywanych kobietach, choć sam nie jestem specjalnie wysoki, przystojny, a i mały brzuszek jest.) Teraz ZAWSZE polecam moim kursantom Feromony.pl, jako solidnego dopalacza ich umiejętności. "

Jakub Bączek
Trener mentalny Kadry Narodowej Siatkarzy. Doprowadził Polaków do złotego medalu na Mistrzostwach Świata, jakubbbaczek.pl
"Po kilku dniach od pierwszego użycia feromonów, w trakcie pracy z grupa kobiet otrzymałem pytanie "co to za zapach, którego używasz?". Nie pamiętam żeby ktoś pytał mnie o to odkąd używam tylko swoich perfum. Feromony The EDGE mają bardzo przyjemny zapach, który nie tylko nie koliduje z moimi normalnymi perfumami, ale wręcz uzupełnia ich aromat. Poza tym dodają pewności siebie, więc warto je stosować.


Być może też, choć nie mogę tego stwierdzić na 100%, podczas wystąpień publicznych czułem się pewniej dzięki feromonom. Na pewno warto spróbować."

Sprawdź, które feromony pasują do Ciebie najbardziej:


Dobierz feromony
do Twojej osobowości »

zamknij
 
imieniny
Dziś obchodzimy imieniny Konrada i Arnolda. Ci szczęściarze kupują u nas 15% taniej! Masz imieniny? Zrób sobie prezent! »
zamknij


 
Wysyłamy do USA!
Koszt wysyłki do USA to tylko 19,99zł!
Złóż zamówienie teraz, a już za kilka dni będziesz trzymać paczkę w swoich rękach!


Do kolejnej realizacji zamówień pozostało: 20godz:27min
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień w swojej przeglądarce. Rozumiem.