MENU
PLEASE WAIT.
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
Wszystko o feromonach
Badania Naukowe
Forum
Blog
Newsletter
Kontakt

Feromony w sypialni

By rozpalić pożądanie...

Kobieta  w sypialni uwodzi ukochanego
 Skończ z nudą w łóżku. Uruchom wyobraźnię...
Wiele osób korzysta z feromonów, by urozmaicić swoje życie seksualne i wprowadzić więcej ognia do swoich sypialni. Związki te bowiem są czymś, co zdecydowanie zwiększa namiętność i pożądanie seksualne między partnerami. Dlaczego?

W sytuacji podniecenia feromony przyciągają partnera i działają na jego podświadomość, dodając seksualnej odwagi jemu oraz Tobie. Kiedy znajdujemy się w sytuacji intymnej, ilość wydzielanych feromonów jest większa. Czujemy dzięki temu silne podniecenie, co sprawia, że słabiej kontrolujemy nasze reakcje. Powstaje zamknięta, samo nakręcająca się pętla sprzężenia zwrotnego. Związki te zwiększają nasze podniecenie seksualne, które to z kolei stymuluje dodatkowe wydzielanie feromonów.

Co więcej, feromony stosowane w sypialni, które pozostaną na pościeli, będą na Was wpływać przez kolejne noce, zwiększając Wasze pobudzenie i potęgując Wasze doznania.

Opinia Klienta:
Feromony: PHEROMAX
Klient nie wyraził zgody na zamieszczenie zdjęcia: Monika
autor:
IP: 85.0.33.124Potwiedzone naukowo

Niedawno przeprowadzone badania naukowe ostatecznie dowiodły, że feromony intensyfikują podniecenie seksualne aż o 200% w porównaniu do placebo!

nogi kobiety w sypialni
 Potęguj pożądanie...
W sytuacji intymnej, syntetyczne feromony zaaplikowane na Twoje ciało i ciało partnera, intensyfikują Wasze doznania. Podczas seksu kobieta wdycha feromony mężczyzny, które w tym czasie docierają do jej podwzgórza w mózgu i stymulują produkcję żeńskich hormonów płciowych – estrogenów. Identyczny proces zachodzi w ciele mężczyzny.

Wystarczy kilkanaście minut, aby użyte przez Was feromony osiągnęły swą maksymalną moc stymulacyjną. Feromony uwalniające się powoli z Waszych ciał w podprogowy sposób pobudzają narząd VNO, stopniowo zwiększając Wasze podniecenie seksualne i potęgując najgłębsze doznania.

Co jednak najważniejsze – feromony stosowane w sypialni przede wszystkim pozbawiają Was jakichkolwiek blokad, ograniczeń czy wstydu. To pod ich wpływem najczęściej partnerzy doznają największych uniesień, bo seks wówczas jest całkowicie naturalny, spontaniczny i dziki. Po użyciu feromonów w łóżku kobiety, które na co dzień mają kompleksy, przestają o nich myśleć – całkowicie oddają się swojemu partnerowi. Jego z kolei stać na dłuższy i w pełni satysfakcjonujący seks.

Opinia Klienta:
Feromony: PHEROMAX
Klient nie wyraził zgody na zamieszczenie zdjęcia: Kamila
autor:
stosuje feromony od:
5. lat i -1. miesięcy
IP: 37.7.105.203Otrzumujemy e-maile od kobiet, które chwalą się, że od czasu, kiedy zaczęły używać feromonów, zauważyły różnicę w jakości i długości seksu swojego partnera. Cieszy je długość zabaw i pieszczot erotycznych przed samym aktem seksualnym. Co ważne, zaznaczają też, że częstotliwość ich stosunków intymnych znacznie wzrosła.

Feromony wpływają na zwiększenie libido. Dzięki nim zdecydowanie częściej mamy ochotę na seks, również dlatego, że przyjemniej nam się kojarzy. A jak wiadomo, częsty i udany seks sprawia, że mamy dobry nastrój przez cały dzień”
Jednym słowem – feromony w sypialni wyłączają rozum i budzą zmysły.”

Feromony świetnie sprawdzą się zarówno w trakcie romantycznego wieczoru we dwoje, jak i gorącej nocy z kochankiem. Wszystko dlatego, że przede wszystkim „rozgrzeją” wzajemne relacje kobiety i mężczyzny.

namiętna para
 Wzmocnij doznania...

Intymne prezenty

Dość popularną formą korzystania z tych związków jest również spryskiwanie nimi intymnych podarunków dla bliskiej osoby, poduszek czy maskotek.

Nie ukrywaj feromonów przed kochaną osobą. Podaruj również jej i stosujcie je razem. Wznieście seks na jeszcze wyższy poziom.

Tylko nieliczni są świadomi tego, że minimalna ilość feromonów na poduszce, zdecydowanie zwiększy libido partnera albo urozmaici Twoje codzienne życie seksualne. Zastanów się, jakie efekty wywoła podarowanie ukochanej seksownej bielizny, dodatkowo spryskanej niewielką ilością feromonów?

Ciekawostka: Niektóre z naszych klientek zakrapiają męską odzież damskimi feromonami, aby w ten sposób osłabić pozycję swojego mężczyzny i tym samym zmniejszyć zainteresowanie innych kobiet.

Wybierz feromony dla siebie:
PHEROMAX - feromony do uwodzenia
NPA, The EDGE - feromony zwiększające Twoją pewność siebie i respekt otoczenia
Opinia Klienta:
Feromony: PHEROMAX
Klient nie wyraził zgody na zamieszczenie zdjęcia: zaskoczony
autor:
IP: 213.158.196.67
 
Wysyłamy do USA!
Koszt wysyłki do USA to tylko 19,99zł!
Złóż zamówienie teraz, a już za kilka dni będziesz trzymać paczkę w swoich rękach!


Do kolejnej realizacji zamówień pozostało: 8godz:20min
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień w swojej przeglądarce. Rozumiem.
x
x