801 011 792
Wszystko o feromonach
Badania Naukowe
Forum
Blog
Sklep »
Newsletter
Kontakt
MENU
Opinie klientów »
Badania Naukowe »       
Gwarancja »
Forum »
SKLEP »
Kontakt »
LOGOWANIE
aktualnie znajdujesz się na podstronie:

Szukasz udanego prezentu na wieczór kawalerski?


seksapil
 Przyciągaj kobiety niczym magnes...


Ten wieczór o idealny moment, aby podarować swojemu przyjacielowi największa ilość niezapomnianych doznań i najpiękniejszych kobiet. Zasługuje od ciebie na najlepsze. Spraw, by nie zapomniał tego wieczoru do końca swojego życia. W końcu to ostatnie chwile jego wolności... :)

Zagwarantuj sobie i kolegom niezapomniane wspomnienia.
Efekt może przerosnąć Wasze najśmielsze oczekiwania. Zrobisz furorę.

Z jednej strony chodzi o doskonały prezent, a z drugiej, aby sprawić, by ten wieczór stał się dla niego niezapomniany. Feromony są tutaj doskonałe. Czy feromony są rzeczywiście tak skuteczne, jak się o nich mówi? Ty nie musisz wierzyć w ich działanie. Dowody naukowe przeprowadzone metodą podwójnie ślepej próby gwarantują podprogowy wpływ na umysł kobiety.

Bardzo ważne jest to, że feromony działają nawet wtedy, gdy Ty zupełnie nie zdajesz sobie z tego sprawy. Wystarczy, że niczego nieświadomemu kawalerowi zaaplikujesz je na koszulę... Feromony będą wpływać zarówno na niego, jak i na kobiety go otaczające.

Sprawdź feromony i przekonaj się jak odmienna może być ta noc! Jeśli chcesz swojemu przyjacielowi zafundować niezapomniane wrażenia, niezwykłe przeżycia, to feromony są takim prezentem, jaki sam chciałbyś dostać. Feromony to najlepszy prezent na wieczór kawalerski! Feromony seksualnie podkręcają atmosferę. Z feromonami imprezy są zawsze mocne i niezapomniane. Dlatego też, feromony to doskonały prezent właśnie na tę jedyną, najważniejszą noc w życiu Twojego przyjaciela! Podaruj mu to, co najlepsze. Spraw, aby ten wieczór stał się dla niego niezapomniany.

Na wieczór kawalerski polecamy w szczególności feromony seksualne - PHEROMAX lub The EDGE