MENU
PLEASE WAIT.
Translating to your language...
This can take up to 15 seconds.
Wszystko o feromonach
Badania Naukowe
Forum
Blog
Newsletter
Kontakt

Kobieta sukcesu

Czyli, jak zwiększyć swoją przewagę w konkurencyjnym świecie biznesu?


kobieta sukcesu
 Zwiększ autorytet i zainteresowanie
Niektórzy mówią, że kobietom zawsze trudniej było osiągnąć wysokie pozycje zawodowe w starciu z mężczyzną w zdominowanym przez nich świecie biznesu.

Liczba kobiet wciąż jest dużo niższa nie tylko w polityce, ale i biznesie, medycynie czy wielu innych zawodach. Chcąc, nie chcąc, wciąż postrzegane jesteśmy przez pryzmat „płci pięknej”, co dla mężczyzn oznacza "słabszej". Zdarza się, że podchodzą do nas z dystansem jako do partnera w biznesie, postrzegają za osoby, które łatwo przekonać do swoich argumentów.

Aby udowodnić swoją siłę, kobieta nierzadko musi przejść długą drogę, pełną przeszkód i męskiej ignorancji. Dlaczego więc nie wykorzystać naturalnej broni kobiecej, jaką jest seksapil? Przecież mężczyźni i tak skupiają się w dużej mierze na naszej atrakcyjności…

Aplikowane na ciało feromony działają na podświadomość osoby przebywającej w Twoim towarzystwie, niezależnie czy jesteś kobietą czy mężczyzną. Twój partner, wyczuwając te związki, nieświadomie otwiera się i przybiera przyjazną dla ciebie postawę. Przychylniej traktuje Twoje pomysły i głębiej rozważa argumenty, które przedstawiasz. W świecie biznesu taka przewaga jest niezwykle ważnym atutem, bo może gwarantować Twój zawodowy sukces.

Opinia Klienta:
Feromony: NPA
Klient nie wyraził zgody na zamieszczenie zdjęcia: Ania
autor:
stosuje feromony od:
9. lat i 5. miesięcy
plast2004@interia.pl
Kobieta, zapach, jej feromony
 Miej dobry kontakt z ludźmi
Kobieta stosująca feromony będzie więc skutecznie wpływać nie tylko na mężczyzn, ale i na inne kobiety przebywające w jej otoczeniu. Te zaczną postrzegać ją z większym szacunkiem i uwagą. Będą chętniej wykonywać jej polecenia, czy wreszcie darzyć większą sympatią. A wszystko za sprawą związków, które poprzez narząd nosowo-lemieszowy trafiają bezpośrednio do mózgu, kontrolując w ten sposób nasze nastawienie i reakcje. Podświadomie stajemy się bardziej otwarci, życzliwi, przyjaźniej nastawieni do otoczenia. To bardzo pomaga w pracy.

W starciu z mężczyznami takie rozwiązanie może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Odpowiednie związki mogą bowiem wywołać respekt i efekt dominacji. Jeśli więc nie chcesz, by Twój kolega z pracy patrzył na ciebie, jak na obiekt seksualny, a dostrzegał i przede wszystkim docenił Twoje umiejętności i osiągnięcia, sięgnij po feromony Relationship Magic.kobieta sukcesu w dużym mieście
 Podążaj swoją ścieżką
Kobieta sukcesu, to kobieta, która wie czego chce i skutecznie do tego dąży. Kobieta sukcesu to kobieta, która nie ulega partnerom, tryska seksapilem i jest skuteczna w tym, co robi i w tym, jakie ma relacje z otoczeniem. Jeśli Twoi współpracownicy chętnie przebywają w Twoim towarzystwie, lubią z tobą rozmawiać i dzielić się swoimi problemami, to już jest sukces. Jeśli dodatkowo z uwagą słuchają Twoich poleceń, z chęcią je wykonują i wypowiadają się o tobie z szacunkiem, to albo jesteś idealnym szefem-przyjacielem albo korzystasz z feromonów…

Feromony dla kobiet przedsiębiorczych, idealne do stosowania w pracy i na co dzień:
BTB - feromony socjalne, na każdą okazję
PHEROMAX - gdy chcesz wzbudzać pożądanie
Relationship Magic - feromony do pracy i związku
The EDGE, NPA - feromony zwiększające Twoją pewność siebie i respekt ze strony otoczenia

lub zobacz wszystkie produkty »Opinia Klienta:
Feromony: PHEROMAX
Klient nie wyraził zgody na zamieszczenie zdjęcia: EWA
autor:
stosuje feromony od:
8. lat i 6. miesięcy
ewawronka@poczta.onet.pl
IP: 86.172.92.163Przeczytaj teraz: Seksapil kobiety »
 
Wysyłamy do USA!
Koszt wysyłki do USA to tylko 19,99zł!
Złóż zamówienie teraz, a już za kilka dni będziesz trzymać paczkę w swoich rękach!


Do kolejnej realizacji zamówień pozostało: 8godz:20min
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień w swojej przeglądarce. Rozumiem.
x
x